СХ/ДХ

Автор admin, Січень 14, 2011, 20:28:52

Попередня тема - Наступна тема

Александр

Цитата: vital-fm від Грудень 14, 2014, 22:35:42
Треба НРКУ на великій ідеї збирати кошти на закупку фм передавачів, громадське ж зібрало, і у цих би напевно вийшло., хай поставлять 14 днів і думаю зберуть, якщо дійсно є платоспроможна аудиторія СХ.
Олександре, передайте там мою ідею, раптом підхоплять, час до кінця року ще є.
Ребята, прошу меня простить, но я "увольняюсь". Стало неинтересно бодаться с вашей концепцией ФМ vs СВ/ДВ и с вашим руководством. Понял, что этот форум не для меня. Все вопросы по НРКУ направляйте к SO - он намного компетентнее меня в настоящее время.
Хай живе ФМ во всей Украине! :bravo:
  •  

дрон

Цитата: Александр від Грудень 15, 2014, 09:50:21
Ребята, прошу меня простить, но я "увольняюсь".

Жаль что уходите. Удачи Вам и интересных "уловов". 73!
  •  

vital-fm

Не знаю чому Олександр цитував моє повідомлення, я ж ніби нічого такого не написав, щоб він так відповів.
+1 до слів дрона, і на прощання цей кавер на групу мертвий півень, котра в свою чергу співала Шевченка, присвячується Олександру.
Садок вишневий біля хати,
Вечірня зіронька встає,
батько приймач свій дістає,
щось хоче на СХ шукати...
Та телевізор не дає, але комп'ютер не дає, ще й клятий роутер не дає.
  •  

fmdxua

Цитата: vital-fm від Грудень 18, 2014, 19:40:58
, ще й клятий роутер не дає.
Роутер - то найстрашніша річ для СХ прийому.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

vital-fm

#1039
Сьогодні в Кременці в готелі хотів вдень СХ помоніторити, так всерівно щось там перділо.
Так що треба ще умудритися слабкий сигнал через ці завади прослуховувати.
Доречі ще раз підтверджується теза Влада, що 1431 тільки фіксують любителі для звіту коли починається мовлення.
Вже другий день 1431 поза графіком, вчора увімкнулись десь близько 17.30, сьогодні о 18.
Так що можна зробити відповідну помітку.
Олександре повертайтесь нам Вас не вистачає, сам моніторю, бо вимикають світло, і ще один слухач дає мені інформацію.
  •  

Александр

Цитата: vital-fm від Грудень 18, 2014, 19:40:58
Не знаю чому Олександр цитував моє повідомлення, я ж ніби нічого такого не написав, щоб він так відповів.
vital-fm, до Вас я нічого не маю. Просто до слова прийшлось, бо я згадувався. А перед цим написав персонально Владу про відставку.
ЦитатаОлександре повертайтесь нам Вас не вистачає, сам моніторю, бо вимикають світло, і ще один слухач дає мені інформацію.
Гаразд, спробую, якщо буде можливість. Дякую за "не вистачає". Я ж не для себе стараюсь, а для вас усіх зацікавлених і на користь українського радіомовлення. А за це отримую на горіхи... Да ладно - собачки тявкаюсть, а караван іде. Я маю бути спокійний - мені хвилюватись не рекомендовано.:wink:
ЦитатаВже другий день 1431 поза графіком, вчора увімкнулись десь близько 17.30, сьогодні о 18.
Так, я помітив теж, що передавач працює з перебоями. Два дні тому дзвонив мені главінж МРК, то я йому це виказав. Також продемонстрував у телефон, як добре чутно ВСРУ на портативному приймачі Деген 1103 в моєму помешкані в Києві. Причому не тільки біля північного вікна, а й всередині квартири. У південного балкону чутно на всі 100. І саме головне, його цікавило, щоб було чутно краще, ніж Россію на 1413. Я пораджував в наступному перейти на 972 кГц - буде чутно стабільніше навіть влітку.
ЦитатаСьогодні в Кременці в готелі хотів вдень СХ помоніторити, так всерівно щось там перділо.
Так що треба ще умудритися слабкий сигнал через ці завади прослуховувати.
Так, завади нагліють з кожним роком. Ще пару років тому я насолоджувався більш чистим прийманням на свою зовнішню антену майже по всьому діапазоні, навіть Центральну Америку інколи ловив по утрах. А тепер тільки найбільш потужні станції можна якось слухать, та й то, якщо коли не завмирають. Найбільш стабільно на верьовку весь день чутно УР1 на 549, хоча поряд гарчить мережева гармоніка. Тому получається, що тепер в приміщенні на портативник з його магнітною антеною приймання краще, ніж на зовнішню верьовку - менше сприймає електричний смог. Краще слухати на КХ - його там менше.
  •  

vital-fm

Олександре, ми тут всі для українського радіомовлення стараємось.
  •  

Александр

Цитата: vital-fm від Грудень 19, 2014, 10:49:05
Олександре, ми тут всі для українського радіомовлення стараємось.
Це файно! Молодці! :bravo:
Сьогодні ввечері чомусь зникла кудись ця надокучлива "жуюча" завада на всьому діапазоні СХ. Діапазон став прозорий. З насолодою послухав класичну музику на Братиславському "Радіо Девін" 1098 кГц. Коли у нас на ФМ з"явиться класика?
  •  

vital-fm

Та вона ж ніби була в якийсь день, десь в районі 23-ої, але тільки годину.
  •  

Александр

Цитата: vital-fm від Грудень 20, 2014, 00:04:24
Та вона ж ніби була в якийсь день, десь в районі 23-ої, але тільки годину.
Отож, тільки годину. А щоб зробити цілоденну класичну программу, то ні... Звичайно, від комерсантів такого чекати марно - на класиці гроші не заробиш. В культурних країнах такі програми як правило виробляються державою. В Росії, наприклад, це Радіо Орфей - коли не включиш - класика. Колись було добре чутно на 1125 кГц. В Україні мало б займатись Р.Культура, але там багато розмов, а класична музика теж "в час по чайной ложке".
  •  

vital-fm

#1045
"Орфей" це не ВГТРК, не пам'ятаю яка структура за ним стоїть, але читав, що не вони.
Хоча і державне
Пам'ятаючи скорочення кісєльова під ніж і ці можуть піти, і залишити тільки вгтрк.
  •  

Yuriy

#1046
Цитата: Александр від Грудень 20, 2014, 09:16:45
В культурних країнах такі програми як правило виробляються державою.
У США класикою займаються  радіостанції, і вони існують за рахунок слухачів. Приватні радіостанції, які транслюють класику дуже мало.
  •  

vital-fm

Ну в Україні з приватних класичну музику крутила, а може ще й досі крутить "Гармония мира", але це трошки інша тема.
  •  

fmdxua

#1048
Цитата: Александр від Грудень 20, 2014, 09:16:45
Отож, тільки годину. А щоб зробити цілоденну класичну программу, то ні... Звичайно, від комерсантів такого чекати марно - на класиці гроші не заробиш. В культурних країнах такі програми як правило виробляються державою. В Росії, наприклад, це Радіо Орфей - коли не включиш - класика. Колись було добре чутно на 1125 кГц. В Україні мало б займатись Р.Культура, але там багато розмов, а класична музика теж "в час по чайной ложке".
На Радіо "Промінь" щодня о 17.05 є програма "Музична скарбниця", люблю слухати цю програму, там часто класику крутять.
http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=698816
А білоруську Радио "Культура" Ви забули? У Яготині та Києві на зовнішню антену має прийматись з Брагіна, Гомеля частенько.

[Tropo] 91.5 MHz - Канал Культура - Гомель (Белоруссия)(1) - 400 км
В Румунії є Radio Roumania Cultural:

[Tropo] 103.0 MHz - Radio România Cultural - Tulcea/Topolog - Romania - 700 km
В Болгарії - Hristo Botev - їх, до речі, чути на СХ діапазоні
У Німеччині - Deutschlandradio Kultur:

[LW] 177 kHz - Deutschlandradio Kultur - Zehlendorf (Oranienburg) - Germany - 1396 km
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

Александр

Отдельных передач классической музыки я тоже много знаю. Но, к сожалению, у нас нет нишевых радиостанций на эту тему.
На ФМ ловить с регулярностью тропопроходов тоже не то. В Киеве местные шумы/помехи не позволяют даже временно принимать станции из Брагина, хотя под Яготином это бывает возможно довольно регулярно. А когда-то ихняя "Культура" работала и на СВ. Я слушал с интересом их тоже.
Из указанных выше передачу на Промине я тоже часто слушаю. Deutschlandradio Kultur вот сейчас днем послушал - еще очень слабо, много разговоров, сейчас про какую-то англоязычную поп-группу. Также вспоминаются ночные передачи классики на Deutchlandfunk, но это надо не спать. Кстати, уже говорилось, что с 1 января они обе на ДВ закрываются. Deutchlandfunk на СВ пока остается.
У меня есть списки некоторых регулярных музыкальных передач радиостанций в АМ диапазонах: ДВ, СВ, КВ. Я их публиковал на dxing.ru. Может вы знакомы с этим, хотя я сейчас немного забросил это дело. Было бы интересно, если бы и на ukrtvr была такая страничка.
Вот, например, из передач на КВ - даже МРТ (Тайвань) на рус.яз. имеет раз в неделю передачу "Нота классики". Жаль, что Глобал 24 отвернула антенну от нас, а то они тоже передавали иногда классику.
  •