Рівненська
Станом на 1 січня 2020 року цифровим телебаченням покрито не більше 75 відсотків території області. В той же час провайдер програмної послуги, котрим в Україні одноосібно залишається ТОВ «Зеонбуд», наводить зовсім іншу цифру – майже 90 відсотків. Із відключенням аналогового телебачення жителі більшої частини густозаселених Млинівського та Радивилівського, повністю Демидівського районів залишилися без наземного ефірного телебачення.
Проблемою № 1 на Рівненщині залишається завершення будівництва 110-метрової щогли в селі Копань Демидівського району. Під цю споруду УДЦР вже прораховані частоти «під цифру» у метровому діапазоні та дві частоти для ФМ-мовлення. Слід зауважити: після добудови вежі у Копані та встановлення на ній відповідних передавачів територія покриття цифровим телебаченням на Рівненщині таки наблизиться до задекларованих «Зеонбудом» 90 відсотків, а передачі ФМ-діапазону можна буде слухати в населених пунктах в радіусі 40-45 кілометрів.
Ще одним регіоном, населення якого наразі позбавлене можливості дивитися українське цифрове телебачення, залишається Зарічненський район, котрий межує з Пінським Брестської області. Протяжність кордону – 97 кілометрів. В райцентрі з 2001 року функціонує 110-метрова щогла, з якої поки що здійснюється трансляція на частоті 103,8 МГц першої програми «Українського радіо». Встановлювати на цій висотній споруді передавач хоча б одного цифрового мультиплексу ТОВ «Зеонбуд» не поспішає. Отож населення району задовольняється переглядом у «цифрі» програм білоруських та російських телеканалів, які розповсюджуються на Зарічненщину з вежі у сусідньому Пінську: «Беларусь-1», ОНТ (Общенациональное телевидение), «Столичное ТВ», «Мир», «Россия-Беларусь», «НТВ-Беларусь», «Беларусь-2», «Беларусь-3» та «Беларусь-5».