ТРМ у Волинській області

Автор admin, Жовтень 16, 2011, 14:52:38

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

Panek

В Луцьку на 50-му твк відсутня трансляція каналу ТВі
Glory to Ukraine!
  •  

Panek

Доречі,щойно перескановуючи ефір,"зловив" Рівне-1 та РТБ в досить пристойній якості.
Glory to Ukraine!
  •  

velychko.op

#663
Цитата: Panek від Травень 20, 2015, 21:09:02
Доречі,щойно перескановуючи ефір,"зловив" Рівне-1 та РТБ в досить пристойній якості.
де це ви що сканували? після грози у луцьку проходження є можливо

ха і я виявився правий ... на телефон китайський зловив інтер той шо на 39 твк у паршивій якості ... але раніше я його ніяк не міг витягнути

за 3 години напевно все стухло вже ...

ех спогади є... як київські канали ловились прямо в мене в здолбунові ))) причом так класно.... на 4 і 5
  •  

Ігор

А зараз по якій причині не приймаються?

Надіслано з мобільного

  •  

velychko.op

Цитата: Ігор від Травень 21, 2015, 07:22:02
А зараз по якій причині не приймаються?

Надіслано з мобільного
це ви про що?? Антопіль до Луцька або ледь дотягує або глушиться місцевими антенами .... а про проходження київських каналів у здолбунові колись давно... то так це були київські канали ... були ТРККиїв, Тоніс, ICTV на частоті Рівне-1  і НТН на частоті ICTV...  Сіті тоді ще...  тоді ж намагався шось і на телефон зловити ... то ледь видавив сигнал радіо Ностальжі... 
  •  

Ігор

Питав за Київ

Надіслано з мобільного

  •  

Лех

У Любешові на 105,2 МГц замість УР-2 "Промінь" , стало працювати УР-3 "Культура".
  •  

vital-fm

#668
Сьогодні день он-лайн мовлення, знайшов на guzey:
Дочекались інтернет мовлення з Нововолинська.
Сайт для сторінки радіостанції

128
Моніторинг: В ефірі звучать джингли саме радіо нова, хоча і зустрічається радіо нова фм та просто нова фм.
Вони відмовились від новин ""Радіо свобода".
07.08-07.57, 15.40-16 - та 20-20.57 є програми "Свободи".
На вихідних напевно також, треба слухати.
П.С. Інтернет мовлення забезпечує бестлінк - чекаю коли він всі радіостанції збере на одному сервері.
Далі буде.
  •  

admin

не зрозумів про що останнє повідомлення, але сторінку Нови я тільки що підправив
  •  

admin

  •  

Radiostyle

  •  

sergiykovych

Чи показують у когось польскі DVB-T канали на український TRIMAX-2012HD тюнер?   зранку, коли сигнал був кращий,  засканував MUX3, проте із 8 каналів показують не всі.  А на іншому тюнері показують усі 8 каналів.

У мене ледь тягне MUX3 на кімнатну польську антену, яку я закинув на горище на хаті під шифером у Нововолинську,  та ще й  розвернута на 180 градусів від  передавача і чомусь так краще тягне хоч якийсь сигнал, бо коли направити на передавач, то зовсім не тягне.  Хата на жаль у "ямі" у східній частині міста. Я  провів лінію від хати до передавача біля Замосця у Тарнаватці на карті, та отримав 58.1км.  Та на шляху через місто по прямій центр міста із доволі високим будинком культури, навпроти старим горкомом і  за ним 3-х поверховим  квартирним будинком  навкіс.

Ця ж кімнатна антена у західній частині міста на 3-му поверсі  у кімнаті прекрасно ловить усі три мультиплекси.

Яку антену можна купити, щоб  під шифером  на горищі тягнуло усі три мультиплекси?

  •  

velychko.op

можу одне сказати ... так звану "польську" антену на смітник
ше може бути шо поляки там шось тестують ... хоча я не знаю.... бо трімакси в мені довіри не викликають
  •  

sergiykovych

відшукав на горищі інше місце для антени із досить стабільним сигналом MUX3, проте TRIMAX відтворює лише 2 канали із восьми : TVP Lublin та TVP Info, решта 6 каналів - чорний екран. У цей час інший тюнер   прекрасно відтворює усі 8 каналів.  Чи може хто підтвердити подібне на  Trimax? чи може це мій тюнер такий
  •