ТРМ в Хмельницькій області

Автор pavlo_r, Жовтень 16, 2011, 16:05:48

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Точніше в місті Волочиськ. Від Волочиська до Тернополя кілометрів на 10 ближче чим до Хмельницького і тернопільський ефір там ловиться краще чим хмельницький, як на Деген так і на мобільний. Особливо похвалю FM Галичину на 102,3. Прекрасно чути на Деген і непогано на  Nokia 6233i. Як в Волочиську, так і кілометрів 10-15 в напрямку Хмельницького (це вже на DE-1103). Слабше приймає радіо 24 та Кісс (можливо ще що, але детально не сканував) З Хмельницького у Волочиську добре ловить лише Наше радіо, Дача, Ретро та Супер-Радіо. Ці станції (окрім ретро) починають прийматись ще в Тернопільській області, і Супер-радіо 105.0 навіть трохи конфліктує з тернопільською Мелодією (104,9) Інші станції з Хмельницького не чув. Може їх там і не повинно бути, якщо врахувати, що власники хмельницьких приватних РПЦ, з яких ті транслюються, панічно бояться висоти і розміщують антени на на висоті 20-40 метрів (Ріко, Вінницьке шосе)
П.С. Про Львівську хвилю з Горішньої Вигнанки. Брав з собою Деген лише щоб її почути і почув. Алє... В тих краях, де я її чув присутніми були ще Дача (106,0) та Шарманка (106,1) і завада на всіх ЧМ і АМ як від електродвигуна, тому особливо оцінити якість не можу. Скажу лише, що мовлення йде в стерео і звук не такий поганий як колись писали, принаймі можна слухати.

П. П. С. Влад, може слід переглянути політику сайту стосовно Дегенів. Не знаю, може у мене бракований, та не один раз помічав, що при повністю складеній антені він перестає приймати те що ловиться на звичайну побутову техніку.  
  •  

admin

значить я у Волочиську залишаю
з Тернополя:
FM Галичину на 102,3
радіо 24
Кісс
з Хмельницького:
Наше радіо, Дача, Ретро та Супер-Радіо

усе інше видаляю. Вірно?

щодо Дегену - поміркуємо  
  •  

Vova.UA

Цитата: "admin" post=7522щодо Дегену - поміркуємо
вони різні попадаються: деякі краще приймають, деякі гірше.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Не вірно. З Тернополя приймає майже все, я просто не перевіряв весь ефір. Точно знаю, що є Наше, Мелодія (я писав, що з нею конфліктує хмельницьке супер), УХ-радіо, Ретро (не пам'ятаю про еру), Супер тернопільське теж є  - там доречі правий канал барахлив вчора.
Отож по порядку, що чув (в поїзді):
88,1 Радіо 24 слабувато трохи
89,0 Кісс - теж слабенько
91,2 Супер
101,1 Ух
101,5 Ретро
102,3 Галичина (прекрасний прийом)РДС не такий як зазначено, а стандартний Галичини: RADIO / GALY4YNA / TERNOPIL / 102,3 FM / і якийсь з телефонів УХ-радіо
103,5 Рокс
104,1 Наше
104,5 Люкс (не впевнений що якісно)
104,9 Мелодія
105,6 Хіт (трохи шумить)
106,1 Шаурманка
107,4 - забув перевірити

З Хмельницького чув тільки те що написав. Прошу також врахувати, що прийом хоч і вівся на Деген, але при  русі в поїзді, біля локомотива (2 вагон) від якого я так підозрюю і йшли ті електрозавади описані в попередньому повідомлені  
  •  

steyr22

Стосовно Супера:на мц в мене барахлить,а на телефоні в стерео.
Pioneer xr-p500-музичний центр,також Nokia n 78  
  •  

sergioo

Интересная логика у администрации сайта.
Пару месяцев назад я описал ситуацию по FM приёму радиостанций в г.Городок. Там принимается на обычный мобильный телефон Samsung.
103.4 Житомирська хвиля
105.2 Рекорд ФМ (Бердичев) слабый приём
и другие станции из Тернополя, Винницы и Житомира.
Но почему то администрация сайта с иронией отнеслась к моим словам особенно по частоте 103.4 Житомирська хвиля, которая тем не менее принимается не хуже самого слабого передатчика 104.0 Шансон г.Хмельницкий.
Я уже молчу про то, что я тестировал вышеизложенное на обычный мобильный телефон, а не использовал Degen и другое чудо техники.
Приведу ещё один пример.
Расстояние по прямой от передатчика г.Хмельницкий до г.Городок - 40.3 км.
Расстояние по прямой от передатчика г.Хмельницкий до г.Дунаевцы - 44.5 км.
Если Вы будете проездом в г.Дунаевцы, то Вы удивитесь тому, что многие Хмельницкие радиостанции просто не слышны.
Аналогичная ситуация с телеканалами. Тут Вы можете сказать о наложении волн с г.Каменец-Подольский.
Но наложений нет. Всё дело в разнице городов над уровнем моря.  
  •  

sergioo

Сегодня тестировал частоту 105.0 Mhz в Староконстантинове и в Городке.
Мощность сигнала от передатчика явно не 0,25 кВт заявленных.
Скорее 1 - 2 кВт. Радио в радиусе 50 км идёт практически без помех.
В Городке радио можно принимать вообще без помех, положив радио на пол.  
  •  

SFC

Цитата: "sergioo" post=7541Интересная логика у администрации сайта.
Пару месяцев назад я описал ситуацию по FM приёму радиостанций в г.Городок. Там принимается на обычный мобильный телефон Samsung.
103.4 Житомирська хвиля
105.2 Рекорд ФМ (Бердичев) слабый приём
и другие станции из Тернополя, Винницы и Житомира.
Но почему то администрация сайта с иронией отнеслась к моим словам особенно по частоте 103.4 Житомирська хвиля, которая тем не менее принимается не хуже самого слабого передатчика 104.0 Шансон г.Хмельницкий.
Я уже молчу про то, что я тестировал вышеизложенное на обычный мобильный телефон, а не использовал Degen и другое чудо техники.
Приведу ещё один пример.
Расстояние по прямой от передатчика г.Хмельницкий до г.Городок - 40.3 км.
Расстояние по прямой от передатчика г.Хмельницкий до г.Дунаевцы - 44.5 км.
Если Вы будете проездом в г.Дунаевцы, то Вы удивитесь тому, что многие Хмельницкие радиостанции просто не слышны.
Аналогичная ситуация с телеканалами. Тут Вы можете сказать о наложении волн с г.Каменец-Подольский.
Но наложений нет. Всё дело в разнице городов над уровнем моря.

с какой это стати нужно удивляться? :blink:  
  •  

SFC

Цитата: "sergioo" post=8065Сегодня тестировал частоту 105.0 Mhz в Староконстантинове и в Городке.
Мощность сигнала от передатчика явно не 0,25 кВт заявленных.
Скорее 1 - 2 кВт. Радио в радиусе 50 км идёт практически без помех.
В Городке радио можно принимать вообще без помех, положив радио на пол.

у нас новый меряльщик... еще раз "померяешь" запиз..чу и тебе -10! :lol:  
  •  

sergioo

А к чему так йорничать. Если необходимо, то приложим и видео.
Правда не знаю как показать качество сигнала на китайском приёмнике в сравнении с мобильным.  
  •  

SFC

я не ерничаю. а говорю дело. не врите про мощность. вы не можете померять мощность передатчика!

пысы. за разъяснениями обратитесь к администратору.  
  •  

sergioo

Во-первых, никто и не мерял мощность.
Это предположение, основанное на приёме радиосигнала разной мощности по данному региону.  
  •  

SFC

а можно поинтересоваться, какое отношение вы имеете к радиотехнике?

добавлю: и кто вам сказал, что вы принимали сигналы с несоизмеримо разной мощностью в точке приема?  
  •  

sergioo

Интересно кто же тогда мерял мощность всех передатчиков по сайту.
Не Вы случайно?

Умань



Частота (МГц)Радіостанція (FM діапазону)Потужність Помітки
102.1        Авторадіо-Україна          0.12     має за ліцензією    
                                                 0,15 кВт
И так по каждому региону.
Не с потолка ли взяты цифры?  
  •  

SFC

вы мне так и не ответили на мой вопрос о том, что вас связывает с радиотехникой.

по-поводу кто и как измерял мощности передатчиков, указанные на сайте, с этим вопросом вам нужно обратиться к Владиславу. вносить какие-либо данные в базу сайта может только он.  
  •