Радіостанції онлайн

Автор Zheka, Жовтень 24, 2011, 16:00:27

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

Дивно, що ще не запустили, бо це економічно вигідно - мовити тільки ввечері.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: 0-0-0-0

taras_l

#616
Цитата: 2006 від Березень 22, 2022, 16:08:54
Радіо "Ми з України" вже запустили. Що далі запустять? Радіо "Доброго вечора"?
Вже немає цього радіо в додатку Radioplayer
UPD  :oops:  перепрошую, я не звернув уваги, його перемістили в додатку нижче :oops:
  •  


taras_l

В додатку Radioplayer онлайн радіостанції Радіо Gold та Гуляй радіо повернулися до своїх музичних форматів та вийшли з загальнонаціонального новинного марафону.
  •  

fediv

Добрий день !
Написали мені із радіо Ванда, що, мовляв, їхнє радіо є у мене на сайті, але не грає, і попросили поставити правильний потік. Саме радіо на сторінці:
https://tv-remont.info/prosto-informaciya/online-radio/radio-vandafm/
Але ж там саме такий, правильний потік. І десь грає, а десь не грає ?
Чи не могли би ви, як буде вільний час, перевірити за цим посиланням, чи грає у вас з цієї сторінки радіо.
  •  
    Подякували за цей пост: vadym_wfm

fediv

  •  

vital-fm

#621
Я дивився в список на нашому сайті не було, тому і написав.
П.С. Щодо посилання на Вашому сайті - все працює, може хтось вмикав з яким плагіном, і треба було дозволити сторінку.
  •  

Chevalier

Цитата: fediv від Березень 25, 2022, 14:06:05
Чи не могли би ви, як буде вільний час, перевірити за цим посиланням, чи грає у вас з цієї сторінки радіо.
Особисто у мене грає лише в Mozilla Firefox, а ось в Google Chrome і Opera - тиша. Можливо, в інших користувачів все інакше.

vital-fm

Теж на лисиці перевіряв.
Також в chrome мовчить.

0-0-0-0

#624
У Вогнелисиці на ПК працює прекрасно. А от у Хромі на смартфоні не натискається кнопка "Грати".

fediv

Цитата: 2006 від Березень 25, 2022, 17:17:11
А от у Хромі на смартфоні не натискаєтьс кнопка "Грати".
Чудово. Дякую
  •  

Ігор

Цитата: fediv від Березень 25, 2022, 14:06:05
Добрий день !
Написали мені із радіо Ванда, що, мовляв, їхнє радіо є у мене на сайті, але не грає, і попросили поставити правильний потік. Саме радіо на сторінці:
https://tv-remont.info/prosto-informaciya/online-radio/radio-vandafm/
Але ж там саме такий, правильний потік. І десь грає, а десь не грає ?
Чи не могли би ви, як буде вільний час, перевірити за цим посиланням, чи грає у вас з цієї сторінки радіо.
у мене працює.
  •  

fediv

Вже знайшов закономірність: треба підозрювати смартфони (всі або старі). І в Інтернеті вже виловив, що є коректуюча добавка під jQuery і що вона також не завжди допомагає. Із Айфонами ніхто не жалівся.
  •  

Ігор

На Poco X3 NFC запустив без проблем.
  •  

verxo

#629
  •