Про радіоприймачі

Автор Smart, Лютий 23, 2011, 19:45:58

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

Хочу вліпити в ДЕ1103 високочастотний динамік. В якості пищалки використати динамік від ноута, вони зазвичай мають 2вата і 4 ома. Але не знаю, чи можна просто паралельно до основного динаміка припаяти ? Основний десь 8 чи навіть більше ом має... підсилювач в приймачі не "вилетить"  ?
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

дрон

А нащо отаке з Дегеном робити? :dunno:
У стаціонарних умовах можна підібрати підсилювач НЧ (за бажанням), а у приймача є лінійний вихід.
  •  

Vova.UA

Цитата: дрон від Листопад 02, 2014, 19:41:06
А нащо отаке з Дегеном робити? :dunno:
У стаціонарних умовах можна підібрати підсилювач НЧ (за бажанням), а у приймача є лінійний вихід.
Ну вдома я можу і до комп'ютерної акустики підключити. Хоча при цьому прийом погіршується. Але приймач то портативний...  і хочеться покращити звучання.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

dim

Приемник PLL - это с двойным преобразованием частоты или еще какие- то нюансы есть?
  •  

dim

Цитата: Vova.UA від Листопад 02, 2014, 14:02:19
Хочу вліпити в ДЕ1103 високочастотний динамік. В якості пищалки використати динамік від ноута, вони зазвичай мають 2вата і 4 ома. Але не знаю, чи можна просто паралельно до основного динаміка припаяти ? Основний десь 8 чи навіть більше ом має... підсилювач в приймачі не "вилетить"  ?
Чтобы не было дополнительной нагрузки на УНЧ, пищалку надо подключать через конденсатор порядка 4 мкФ, но не электролит.
Только вот какой толк будет из этого - неизвестно.
  •  

Александр

PLL (Phase Locked Loop) — это зарубежный эквивалент обозначения фазовой автоподстройки частоты (ФАПЧ). Этот термин характеризует только принцип работы гетеродина - синтезаторный, цифровой.
  •  

dim

А там сетка частот, плавной перестройки нет?
  •  

Александр

Обычно скачками по установленной на данном диапазоне сетке частот: на ДВ/СВ 9 или 10 кГц, на КВ 5 кГц. Но бывает еще и 1-кГцовый шаг, а также для SSB 40-Гцовый, как в Санжине. У более крутых приемников для крутых радиофанов более мелкие шаги с точностью вплоть до нескольких Гц.
  •  

vital-fm

Купив нове зарядне, поставив акумулятори і на одному з них надпис d s. куди можна звернутись, щоб його реанімували, адже інші з цієї партії працюють, а повного розряду і заряду в пристрої нема.
Викидати шкода, та й по одному не продають.
  •  

Александр

Даа, дурять вже з батарейками на ринку. Купив рази два для ручного годинника таблєтку, попрацювала з місяць і гаплик. Наче стара підзаряжена... хоча була запакована красиво. А ще для фотокамери купив в Розеткє запасний акумулятор десь коло 200 грн, а він теж погано заряджається і швидко здихає. Мабуть продають вже БУ.
  •  

дрон

Цитата: Александр від Грудень 01, 2014, 09:22:29
Даа, дурять вже з батарейками на ринку. Купив рази два для ручного годинника таблєтку, попрацювала з місяць і гаплик.

На ринках буває що продають приморожені "таблєткі", а після морозу вони не дуже довго працюють.
  •  

fmdxua

#656
Цитата: Александр від Грудень 01, 2014, 09:22:29
Даа, дурять вже з батарейками на ринку. Купив рази два для ручного годинника таблєтку, попрацювала з місяць і гаплик. Наче стара підзаряжена... хоча була запакована красиво. А ще для фотокамери купив в Розеткє запасний акумулятор десь коло 200 грн, а він теж погано заряджається і швидко здихає. Мабуть продають вже БУ.
У електронні ваги купував батарейку-таблетку (3 V). Працювала  - максимум місяць.  Звичайно брав ті, що по 6-7 грн, а один раз купив за 15 грн (Varta) - сіла за 1 день. Я її повернув у магазин.  А потім купив дві пальчикові батарейки по 1,5 V - самі дешеві (не пам'ятаю точно, близько 2 грн коштували за 1 шт.) . Змонтував їх на електронних вагах,  спаяв послідовно і до вагів. Ті самі 3 V, але працюють вже 2 місяці - і жодного натяку на розряд. 

В газову колонку купую дві великі круглі батарейки. Від них працює автоматика. За п'ять років яких батарейок тільки не пробував. Можливо доцільніше було купити аккумуляторні і зарядне, але я цього так і не зробив.
Зате точно скажу, дорожчі батарейки - не завжди кращі.  Дуже добре відпрацьовують батарейки "Наша сила", хоча всі продавці кажуть, що вони слабі. А один раз купив "Наша сила" на яких було написано, щось типу "працюють в два рази довше", вони і справді відпрацювали майже вдвічі довше, хоча ціна на них була 8 грн, що є не дуже дорого, оскільки в магазинах на великі круглі батарейки  ціна від 5,50 грн і вище.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

samostav

Народ, у меня сломался Sony xdr s10hdiр. При запуске пишет подождите и висит на этой заставке. При выборе тюнера частоту показывает, но звука нет и индикации приема тоже. В режиме усилителя все работает нормально, мой айфон тоже подключается и управляется. Такое чувство, что сам блок тюнера умер. Раньше такое бывало, пропадал звук и тд, но через несколько секунд все сватало нормально. Я грешил на падение напряжения, так сеть действительно сильно падала, до 180 вольт примерно. Плюс же у меня понижающий трансформатор, там тоже напряжение падало. Но, сейчас проверил, все нормально - 220 в и 110 в. Схему в инете не нашел, даже и не знаю где искать неисправность.
  •  

Kilnemw

Возможно пайка. В меня в телевизоре кольцевая трещина ножки вертикальной м/с (помогла лупа).
  •  

samostav

  •