Ретро FM

Автор roman, Листопад 11, 2011, 21:15:09

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

#150
Цитата: DVB від Червень 08, 2020, 12:52:02
12:13 PROPAGANDA KVANTO KOSTA (Dance Rmx).

В 12:40 вийшла ще одна пісня російського поп-колективу, який розпався
Цитата12:40 M BAND ONA VERNETSA
  •  

kotenko.

#151
Не покидає мене така думка, що Ретро стане Авторадіо. Я розумію, що  в останнього нижчий рейтинг, але зараз плейліст Ретро - це каша, як і в Авторадіо, яке в багатьох містах вже не мовить.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

ВОни пересікаються: БЦ, Кременчук, Одеса, Дніпро, останні 3 міста правда місцева ліцензія...
  •  

kram2000

Цитата: kotenko. від Червень 09, 2020, 17:36:38
Не покидає мене така думка, що Ретро стане Авторадіо. Я розумію, що  в останнього нижчий рейтинг, але зараз плейліст Ретро - це каша, як і в Авторадіо, яке в багатьох містах вже не мовить.

Це ж все було (с) Кучма. На початку 2000-х зливалися радіостанції "Довіра" та "Ніко ФМ"  в одну єдину мережу.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

mikhail

Цитата: kotenko. від Червень 09, 2020, 17:36:38
Не покидає мене така думка, що Ретро стане Авторадіо. Я розумію, що  в останнього нижчий рейтинг, але зараз плейліст Ретро - це каша, як і в Авторадіо, яке в багатьох містах вже не мовить.
або є авторадіо але ретро вже позбавили ліцензії
  •  

kram2000

В Краматорську на Ретро ФМ вже нові заставки місцевої реклами.
  •  
    Подякували за цей пост: Sl@d

kram2000

Пишуть, що і на російській версії Ретро ФМ стали крутити хіти 2000-их..
  •  

игорь88

Ну это вполне закономерно. Путем омоложения сейчас идут даже ретро-станции и каналы. Время не стоит на месте, так как те, кто любят 80е и 90е уже выходят по возрасту из целевой аудитории. Посмотрите на каналы MTV - VH1 и VH1 Classic и другие станции.
Была такая история в нулевых, что ретро-стиль был музыкой 80-90х. Может кто помнит, Авторадио на этом в то время специализировалось. Но сейчас уже 2020 год, трудно это осмыслить, но те самые нулевые уже стали таким самым ретро, как тогда были 80е. От эпохи нулевых нас уже отделяет грубо говоря 20 лет..
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города

admin

Да, время летит :cry: 
  •  

BanderaTV

В 30-х будемо згадувати музику 10-х, як те що було звичним для нас тоді.
  •  

vital-fm

Цитата: kram2000 від Липень 07, 2020, 16:04:42
Пишуть, що і на російській версії Ретро ФМ стали крутити хіти 2000-их..
Можливо, але не настільки, як в нас.
  •  

kram2000


kram2000

Ретро ФМ поки що мовить у Краматорську (була навіть присутність місцевої реклами)
  •  

admin

у Павлограді та Маріуполі схоже вже все.
  •  

kram2000

#164
На покровській частоті Ретро ФМ спостерігається щось схоже на несучу або шум.

Зазвичай був непоганий сигнал по місту (на 3-4 бали)
  •  
    Подякували за цей пост: admin