Ретро FM

Автор roman, Листопад 11, 2011, 21:15:09

Попередня тема - Наступна тема

Evgeniy

#405
Ещё есть вещание Павлоград 107,1 и Никополь 105,4 с RDS, местная реклама тоже на месте. Покровск пока не могу проверить.
UPD: В Покровске 98,8 скорее всего отключено вчера или сегодня.

TV-Ukr

Геніченськ, Олександрія вже всьо?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DVB

Цитата: Evgeniy від Січень 08, 2022, 13:17:25
Ещё есть вещание Павлоград 107,1 и Никополь 105,4 с RDS, местная реклама тоже на месте.
Наверное местные рекламщики не хотят отключать. Деньги то с рекламодателей уже взяли. Будут вещать до последнего, пока УДЦР не приедет после праздников.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Цитата: TV-Ukr від Січень 08, 2022, 14:42:48
Геніченськ, Олександрія вже всьо?
я просто убрал

Kastet

Цитата: DVB від Січень 08, 2022, 14:48:40
Наверное местные рекламщики не хотят отключать. Деньги то с рекламодателей уже взяли. Будут вещать до последнего, пока УДЦР не приедет после праздников.
местные рекламщики зачастую к оборудованию не имеют доступа.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DVB

Цитата: Kastet від Січень 09, 2022, 21:00:33
местные рекламщики зачастую к оборудованию не имеют доступа.
Да, но когда оборудование Ретро ФМ перенесли с объектов Концерна куда было возможно, то вполне вероятно, что рекламщики и помогали с контролем и простым обслуживанием. Потому что если нужно перезапустить роутер, то им проще прийти и это сделать, чем ехать кому-то из Киева в Днепр.
За ФМ оборудованием, нужно присматривать. Иначе будет по несколько недель местный плейлист идти или вообще передатчик отключен, как уже здесь не раз писали о таких ситуациях.
  •  

Ігор

Цитата: Kastet від Січень 09, 2022, 21:00:33
местные рекламщики зачастую к оборудованию не имеют доступа.
буває таке, що радіостанції транслюють на обладнанні місцевих рекламщиків. Але якщо радіо припиняє своє мовлення, то це не повинно впливати на процес відключення.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Ігор

Цитата: DVB від Січень 09, 2022, 23:07:44
Да, но когда оборудование Ретро ФМ перенесли с объектов Концерна куда было возможно, то вполне вероятно, что рекламщики и помогали с контролем и простым обслуживанием. Потому что если нужно перезапустить роутер, то им проще прийти и это сделать, чем ехать кому-то из Киева в Днепр.
За ФМ оборудованием, нужно присматривать. Иначе будет по несколько недель местный плейлист идти или вообще передатчик отключен, как уже здесь не раз писали о таких ситуациях.
трансляція це як мала дитина, але не так все страшно, як здається, якщо взяти якісне обладнання і налаштувати його правильно, то можна працювати дуже довго і без фізичного доступу. На практиці бачив багато різних ситуацій, але проблем із роутером жодного разу не зустрічав. Головне моніторити, а зараз це можна робити дистанційно.

DVB

Ну про роутер, я просто як приклад взяв.
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

pavlo_r

Цитата: Ігор від Січень 09, 2022, 23:19:34
але проблем із роутером жодного разу не зустрічав.

Так вони ж не влазять
А ти цвяхи візьми

А ти D-Link постав, або TP-Link 740  :-)
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

Ігор

Цитата: pavlo_r від Січень 10, 2022, 09:09:16
А ти D-Link постав, або TP-Link 740  :-)
я не настільки любитель подорожувати  :lol:
  •  

corazon

Цитата: Evgeniy від Січень 08, 2022, 13:17:25
Ещё есть вещание Павлоград 107,1 и Никополь 105,4 с RDS, местная реклама тоже на месте. Покровск пока не могу проверить.
UPD: В Покровске 98,8 скорее всего отключено вчера или сегодня.
Що там Павлоград і Нікополь, досі мовлять?
І також хотілось би почути актуальну інформацію про Генічеськ та Олександрію.
  •  

vital-fm

А Благовіщенське теж вже вимкнули?
Щось я пропустив цей момент.
  •  

DVB

#418
В Благовіщенську вимкнули ще 09.10.2020 року.

Evgeniy

Сегодня около 12 часов дня отключен передатчик в Никополе 105,4. В Покровске 98,8 скорее всего 7 или 8 числа потушили. По Павлограду точной инфо нет, знакомый может завтра проверить.