Ретро FM

Автор roman, Листопад 11, 2011, 21:15:09

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

Ще раніше перевіряв лінки онлайн-мовлення Ретро ФМ, які вказані в інформації на ukrtvr. Перший лінк не працював, з другого завантажується файл retro.m3u, у якому вказаний лінк http://cast.radiogroup.com.ua:8000/retro. Цей лінк працює.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

admin

Цитата: TV-Ukr від Січень 01, 2021, 22:53:39
Ще раніше перевіряв лінки онлайн-мовлення Ретро ФМ, які вказані в інформації на ukrtvr. Перший лінк не працював, з другого завантажується файл retro.m3u, у якому вказаний лінк http://cast.radiogroup.com.ua:8000/retro. Цей лінк працює.
тільки що перевірив. У мене працють обидва посилання (завантужуються m3u які працюють у VLC).
  •  

DRV9911

Добрый вечер. Хочу сообщить, что Ретро FM в Лисичанске ведёт вещание с вышки Концерна РРТ. Информацию подтвердил пользователь "autorun"
  •  
    Подякували за цей пост: admin

kram2000

#228
ЦитатаВже 2 квітня Ретро FM святкує 14 років!
В студії зберуться улюблені українські зірки, аби привітати радіостанцію із Днем народження!
Antytila / Антитіла, Alyosha, Gena VITER & Наталья Холоденко, Оля Цибульська, Zlata Ognevich / Злата Огневич , Mis Iris, TamerlanAlena, Амадор Хосе Лопес Родригес та Анатолій Анатоліч.
Щопівгодини зустрічайте нових гостей, отримуйте привітання та насолоджуйтеся улюбленою музикою на Ретро FM!
https://www.facebook.com/Retro.FM.Ukraine/posts/3802930263116341



У мене виникає питання. А яке відношення більшість зірок, які анонсовані, мають до стилю ретро? Таке враження у мене складається, що ними забивають тирсу скрізь. Запросили б краще зірок 1980-х, 1990-х і трохи з 2000-х замість всього цього набору.
  •  

BanderaTV

Набір звісно різношерстний.
Набір "Starter pack of ukrainian-russian music"
Особливо кінцівка цікава... Витягуємо якусь невідому гвязду (про Ірис), яка брала участь у проєкті "СуперКАРПАЧОВмама" і виставляємо її на передній план. Я просто поплескаю.
Стоп, я пропустив той момент, з якого Лопес та Анатоліч почали співати.
  •  

optimist

Моя думка така. Той із кого можна взяти бабки того і позвали. Чому Ретро змінило минулого року плейлист, бо той уже не приносив гроші. Вот і все.
  •  

TV-Ukr

Цікаво, а коли УМХ буде займатися відновленням мовлення радіостанцій (у тому числі й Ретро ФМ) в тих містах, де воно було припинене? Бо наприклад, у Шостці Ретро ФМ та Авто Радіо ще не відновили мовлення, ба більше, частоту останньої радіостанції (102.5) зайняла інша радіостанція. Мабуть, після пандемії, алу чому в деяких містах вони все ж відновили мовлення?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

Так ви ж не змішуйте, була діюча ліцензія з частотами, і їх вимнув оператор, тож вони і переїхали і відновили мовлення, а 102,5 непродовжила ліцензію НР, виставивши ліцензію на конкурс, а частоти тільки по конкурсу.
  •  

kram2000

Цитата: Віталій від Квітень 01, 2021, 20:13:14
Чому Ретро змінило минулого року плейлист, бо той уже не приносив гроші. Вот і все.

Ретро ФМ вирішило змінити плейлист і на своїх двох онлайн-каналах (Romantic та Dance)
  •  

optimist

Цитата: TV-Ukr від Квітень 01, 2021, 22:10:11
Цікаво, а коли УМХ буде займатися відновленням мовлення радіостанцій (у тому числі й Ретро ФМ) в тих містах, де воно було припинене? Бо наприклад, у Шостці Ретро ФМ та Авто Радіо ще не відновили мовлення, ба більше, частоту останньої радіостанції (102.5) зайняла інша радіостанція. Мабуть, після пандемії, алу чому в деяких містах вони все ж відновили мовлення?
Вітаю я тож із Сумщини.
Мабуть ніколи у них же там юридичні проблеми із кінцевим власником УМХ. Пощастило тільки П'ятниці у неї інший власник.
  •  

taras_l

Цитата: Віталій від Квітень 01, 2021, 20:13:14
Чому Ретро змінило минулого року плейлист, бо той уже не приносив гроші. Вот і все.
Цитата: kram2000 від Квітень 02, 2021, 09:25:59
Ретро ФМ вирішило змінити плейлист і на своїх двох онлайн-каналах (Romantic та Dance)
На мою думку. Зміна плейлиста та звукових заставок не пішла на користь радіостанції. Її стали менше слухати. Попередній плейлист та заставки звучали краще. А зміни, які відбулися в ефірі та в інтернет- потоках, для мене не зрозумілі. І тут я погоджуюся з дописом kram2000
Цитата: kram2000 від Квітень 01, 2021, 17:24:27
https://www.facebook.com/Retro.FM.Ukraine/posts/3802930263116341



У мене виникає питання. А яке відношення більшість зірок, які анонсовані, мають до стилю ретро? Таке враження у мене складається, що ними забивають тирсу скрізь. Запросили б краще зірок 1980-х, 1990-х і трохи з 2000-х замість всього цього набору.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

TV-Ukr

Цитата: taras_l від Квітень 03, 2021, 23:15:44
На мою думку. Зміна плейлиста та звукових заставок не пішла на користь радіостанції. Її стали менше слухати.
Не тільки через це. Ще стали менше слухати через відключення передавачів на вежах КРРТ.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

TV-Ukr
А який зв'язок?
Якщо слухач перебуває в зоні покриття з нового місця мовлення, хіба є йому різниця, звідки мовить станція?
Ще не чув, щоб рейтинг слузання залежав від місця розташування передавача.
Чи Ви патріот КРРТ?
Ледь не на кожному засіданні НР змінюють місце розташування передавача ті ж таври, наприклад.
  •  

DVB

Він говорив про відключення, а не про перенесення передавачів.
Хоча й перенесення, часто призводило до зменшення зони покриття.

BanderaTV

Щодо перенесення, я погоджуюся. Після перенесення Ретро на нове місце, його не стало чутно в моєму місті. Ймовірно, ще й понизили потужність.
Якщо Максимум (екс Радіо Маяк), ще якось можливо точково прийняти, то Ретро - на жаль, ні.