Усміхніться! :-)

Автор Lerry, Січень 29, 2011, 11:01:05

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

#2865

http://youtu.be/9kAH0WbbUiQ

Не звернув увагу на назву відео. В Улыбнитесь воно, тому, що ватна корова спочатку кричала до Порошенка англійською, що він вбивця дітей, а коли потім перейшла на більш звичний їй російський мат. Реакція Пороха заслуговує поваги. Крім того в зал під час лекції вбігали різні придурки і постійно щось викрикували. За свідченнями очевидців освистували саме їх.
  •  

Djundich

#2866
Цитата: pavlo_r від Січень 20, 2015, 14:57:48

http://youtu.be/9kAH0WbbUiQ

Не звернув увагу на назву відео. В Улыбнитесь воно, тому, що ватна корова спочатку кричала до Порошенка англійською, що він вбивця дітей, а коли потім перейшла на більш звичний їй російський мат. Реакція Пороха заслуговує поваги. Крім того в зал під час лекції вбігали різні придурки і постійно щось викрикували. За свідченнями очевидців освистували саме їх.
А Петрык просто обтекал, ну ему не в первой. :-)
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

  •  

vital-fm

В одном небольшом американском городке некий бизнесмен решил открыть кабак. Беда в том, что он находился на одной улице с церковью.
Естественно, церковное руководство это не устраивало, и на каждой проповеди оно призывало горожан выступать против и молиться, чтобы бог покарал нерадивого
бизнесмена. За день до объявленного открытия кабака была сильная гроза, молния ударила в кабак и он сгорел дотла. Церковники обрадовались, но ненадолго
- хозяин кабака подал на них в суд с требованием компенсации ущерба. Те, естественно, все отрицали. Выслушав обе стороны, судья заметил:
- Я пока ещё не знаю, какой вердикт вынести, но из материалов дела следует, что какой-то владелец кабака верит в силу молитвы, а всё церковное руководство
- почему-то нет...
  •  

pavlo_r

Цитата: pavlo_r від Січень 22, 2015, 01:54:26
Yuriy, відхилюсь трохи від теми. Ви мені нагадали, як я якось в польському фільмі, в одному з діалогів, почув: "ОК. Sylwester, babski wieczór, nowi ciuchy, zajebista impreza." Як виявилося пізніше, zajebista impreza - це дивовижна, або відпадна вечірка, що не так вже й далеко від того значення в якому схоже слово вживається в нашій мові :)
До речі, ось фрагмет про який я веду мову. Це різдвяна комедія, Listy do M. Мене зацікавила тим, що там сюжет частково обігрується навколо Radio Zet. Загалом непоганий фільм, для разового перегляду.

http://youtu.be/ZEYm0mUyQxo
  •  

mihaylin

Цитата: pavlo_r від Січень 22, 2015, 02:35:42

До речі, ось фрагмет про який я веду мову. Це різдвяна комедія, Listy do M. Мене зацікавила тим, що там сюжет частково обігрується навколо Radio Zet. Загалом непоганий фільм, для разового перегляду.
В свое время общался с поляками) Они кроме zajebista говорят еще zajebishe - означает одно и то же
  •  

vital-fm

Казус і креатив дитячого журналу
Яке ж то слово писав хлопчик з 15-ти букв, 10 без пробілу я б ще зрозумів.
  •  

pavlo_r

Та ладно, слово! Головне, щоб Костик якнайшвидше виріс, ато на всіх утоплениць рятівників не вистачить :)
  •  

vital-fm

#2873
Ага, в наступному номері Костик виросте, піде в АТО добровольцем...
А ще в наступному він зустрінеться з тим хлопчиком, що писав на паркані, о, якщо з пробілом, то про Порошенка.
  •  

Djundich

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

Ігор

  •  

Ігор

  •  

yadro

Автор - хтось із правнуків Михайла Старицького. Музика народна.

Ніч така місячна, зоряна, ясная,
В оптиці в мене москаль.
На вітер поправочка  - і до побачення
Домой за «порєбрік», бай-бай!
Сядем в окопчику десь за Дебальцево.
Нас тут багато, не сам!
Глянь, моя рибонько, хвилею полум'я
Ворога б'є "Ураган"
Гай чарівний, ніби променем всипаний,
Чи загадався, чи спить:
Ген на стрункій та високій осичині
Шмат москаляки висить.
Ти не дивись, що гвинтівочка зношена,
Б'є вона влучно щораз.
Кожному "ватніку" зробимо дірочку,
Щоб вже не лізли до нас!
  •  

AlexFM

Цитата: Ігор від Січень 24, 2015, 01:12:10

http://m.youtube.com/watch?v=JHU6sqOFuME

Мне сразу вспомнилась "трасса" Николаев - Кировоград, дорога с Александровки до Ар6узинки и весь Казанковский р-н. Там можно такие колеса сначала зара6отать, если еxать 6ыстрее 10-25 км\ч, а потом активно использовать. За 7 лет ра6оты в УДЦР и 6аражирования по о6ласти регулярно насмотрелся и на се6е ощутил качество дорог северо-восточной части Николаевщины. Из 4 служе6ныx машин в о6щей сложности раз в квартал кто-то из водителей отправляется на СТО равнять диски.
  •