КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

#1350
Таври по великих йдуть, БРГ - можливо, але НСТУ недостатньо, тож мабубть вони візьмуть.
sanyo
Плюсую, НСТУ таку можливість втратила перекинути на більшу потужність "Промінь" чи "Культуру", та ще й від Житомира ледь не відмовились.
  •  

sanyo

  •  

TV-Ukr

Цитата: sanyo від Листопад 18, 2021, 18:47:13
Те що я й говорив на рахунок інфо мовлення ..Ніхто не дозволить критикувати владу..Навіть радіо 24 зась..Ну а радіо Точка не плохо б було "прикрутити" на сайт суспільного як окремий інтернет канал.."Не зрозумів" перемогу Море у Києві та Суперрадіо в Дніпрі...
Так Дом же пролетів конкурс, тому й піарити владу ніхто не буде.
Цитата: Віталій від Листопад 18, 2021, 18:43:45
Ну а може хтось із приватних захоче. Судячи із сьогоднішнього конкурсу. То є шанси у DJ FM, Power FM, Люкс FM. Може ще ТАВРи захочуть
А казали, що Power FM не буде розвивати залишки мережи.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

admin

Це не розвиток мережі. Це хапання направо і наліво.
  •  

vital-fm

Так вони ще не отримали жодної нової - тільки повернули те, що замінили, dj fm теж, тільки Павлоград додався.
П.С, А супер радіо то в Києві пролетіло, інтрига на 95,6 на наступний конкурс.
  •  

АДВ

Цікаво, що будуть ретранслювати на частоті Супер радіо у Дніпрі? Лаунж ?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

vital-fm

Може джем?
Був ж він колись там.
  •  

TV-Ukr

А може й Ретро ФМ, коли запуститься Перець.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: АДВ

vital-fm

Не думаю, мережі небуде, з джему ще щось можна витиснути, та ще й є надія на 95,6 і Харків.
  •  

АДВ

 Джаз непогано приріс двома великими містами, тепер їм можна думати - кого купити чи орендувати в Одесі та Харкові для покриття найбільших міст. Одеса - є шанс вибрати, а у Харкові залишається мабуть ще одну місцеву купити у Карпія, як свого часу для радіо Релакс.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

kram2000

Цитата: АДВ від Листопад 18, 2021, 19:43:29
Джаз непогано приріс двома великими містами, тепер їм можна думати - кого купити чи орендувати в Одесі та Харкові для покриття найбільших міст. Одеса - є шанс вибрати, а у Харкові залишається мабуть ще одну місцеву купити у Карпія, як свого часу для радіо Релакс.

Так Джаз, напевне, візьме участь у конкурсі на частоту Ретро у Харкові.
  •  

vital-fm

А частоту може придбає dj fm, вони ж тепер об'єднались.
В одесі Таврам ще relax запускати, та й у Львові теж.
  •  

АДВ

Думаю ось що... В епоху суцільного 4g мобільного інтернету   - який сенс продовжувати за шалені гроші плодити мережі в ФМ? Зараз у потязі Львів- Київ я можу майже безперервно слухати на смартфоні і Jazz, і Люкс, і Суспільне, й той самий djfm. Якість краща і покриття мобільним інтернетом ширше. Мені зрозуміло, коли є інтерес у локальних мовників, типу Бориспіль ФМ, Решетилівка Лайф, Слобожанське. Їм мовити локально для громади в певній місцевості. А ось нащо це, наприклад, Джазу? Те саме Суспільне може свою радіо Точка запустити в он-лайн, а потім хоч ще десяток
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

TV-Ukr

Суспільне вже запустило UA: Казки. Там може і Точка поселитися.

Так, можна слухати радіо через інтернет. Головне, щоб покриття було. А то, коли я їхав із Шостки, то радіо грало лише у Шостці та Ямполі. І вдома.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Vova.UA

Цитата: АДВ від Листопад 18, 2021, 20:21:16
Зараз у потязі Львів- Київ я можу майже безперервно слухати на смартфоні і Jazz, і Люкс, і Суспільне, й той самий djfm.
Та ну... раніше на київстарі місцями навіть edge не було, зараз лайфселом користуюсь - те саме  :lazy:
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •