КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

Цитата: Vova.UA від Листопад 18, 2021, 20:39:34
Та ну... раніше на київстарі місцями навіть edge не було, зараз лайфселом користуюсь - те саме  :lazy:
а як у потязі з інтернетом? Я цього літа їздив то взагалі ніяк, навіть з 2ж слабко. Звязок був лише якщо поїзд приїжав якийсь районний центр. По автомобільних дорогах ситуація краща

Покриття lifecell то взагалі окрема тема
  •  

optimist

Цитата: mikhail від Листопад 18, 2021, 20:53:39
а як у потязі з інтернетом? Я цього літа їздив то взагалі ніяк, навіть з 2ж слабко. Звязок був лише якщо поїзд приїжав якийсь районний центр. По автомобільних дорогах ситуація краща

Покриття lifecell то взагалі окрема тема
Говорять, шо у потягах вікна екрановані. І сигналу заважає
  •  

optimist

Хоча я сам вже давно перейшов на радіо онлайн. Десь у 2018 році. До того комбінував FM+Інтернет. FM у своєму регіоні не цікаве для мене. От чекаю хто в Конотопі виграє. Цікаво. Зараз без проблем у своєму рідному селі можу слухати Kiss FM, DJ FM, Хіт FM, Наше, Люкс і будь які інші станції. Бо скрізь ловить 4G на 900 МГц. До травня 2021 така можливість була тільки стаціонарно тобто за наявності Wi-Fi і тільки місцями якщо 4G/3G можна було зловити. На початку літа Київстар зробив 4G 900
  •  

TV-Ukr

#1368
Я був не на потязі, але був на автомобільній дорозі. А так ситуація аналогічна - ловило тільки на початку та кінці шляху, а також в Ямполі. При чому іноді не те що інтернету не було, навіть не можна було подзвонити. Та й погано ловить в сусідніх селах.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

optimist

  •  

TV-Ukr

Лайфселл. Але коли користувався київстаром, то теж погане покриття було.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

optimist

У вас там напевно Водафон на висоті
  •  

optimist

Цитата: АДВ від Листопад 18, 2021, 20:21:16
Думаю ось що... В епоху суцільного 4g мобільного інтернету   - який сенс продовжувати за шалені гроші плодити мережі в ФМ? Зараз у потязі Львів- Київ я можу майже безперервно слухати на смартфоні і Jazz, і Люкс, і Суспільне, й той самий djfm. Якість краща і покриття мобільним інтернетом ширше. Мені зрозуміло, коли є інтерес у локальних мовників, типу Бориспіль ФМ, Решетилівка Лайф, Слобожанське. Їм мовити локально для громади в певній місцевості. А ось нащо це, наприклад, Джазу? Те саме Суспільне може свою радіо Точка запустити в он-лайн, а потім хоч ще десяток
Погоджуюся. Головне мати трафік. Та навіть із обмеженою швидкістю у 0,8 Мбіт радіо працює нормально.
  •  

TV-Ukr

Цитата: Віталій від Листопад 18, 2021, 21:10:18
У вас там напевно Водафон на висоті
У нас УР-1 на висоті. Особливо коли запустять мовлення на двух частотах)
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

АДВ

#1374
В мене Водафон. Вікна й кузов потяга трішки заважають,але якщо смарт примусово поставити в 4g only, то сигнал тримається й не скидає в GSM. Колись так примудрився навіть онлайн кіно дивитися. Лише раз підвисло. Ще років 10 тому хотілося розширення покриття національних мереж, зараз хочеться унікальний регіональний контент на ФМ. Може тому, наприклад, у Дніпрі Перець був єдиним бажаючим на частоту? Коли б це у місті-мільйоннику на частоту був один бажаючий? Да й Карпій, бачу, це розуміє. На конкурс не подалися ні Бест ні МФМ, хоча Київ виграти могли та Дніпро. Ще донедавна радіо мало монополію в авто, але ж зараз вже і магнітоли ходять в онлайн. Нещодавно мене якийсь таксист віз Києвом, в нього на магнітолі грало кацапське радіо Рекорд.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

vital-fm

Подкастів накачати на флешку, і ось тобі на всю дорогу.
  •  

optimist

Цитата: АДВ від Листопад 18, 2021, 21:48:57
В мене Водафон. Вікна й кузов потяга трішки заважають,але якщо смарт примусово поставити в 4g only, то сигнал тримається й не скидає в GSM. Колись так примудрився навіть онлайн кіно дивитися. Лише раз підвисло. Ще років 10 тому хотілося розширення покриття національних мереж, зараз хочеться унікальний регіональний контент на ФМ. Може тому, наприклад, у Дніпрі Перець був єдиним бажаючим на частоту? Коли б це у місті-мільйоннику на частоту був один бажаючий? Да й Карпій, бачу, це розуміє. На конкурс не подалися ні Бест ні МФМ, хоча Київ виграти могли та Дніпро. Ще донедавна радіо мало монополію в авто, але ж зараз вже і магнітоли ходять в онлайн. Нещодавно мене якийсь таксист віз Києвом, в нього на магнітолі грало кацапське радіо Рекорд.
Я багато де в Києві чув Радіо Рекорд у кав'ярнях. Російське Like FM тож
  •  

kotenko.

Якшо Культура завтра виграє частоту в Лубнах, то я просто буду оточений нею звідусіль. Культура аж пре)))
#наташанемішай
  •  

optimist

Я оточений Українським радіо. Зразу із Конотопа, Білопілля, Шостки. Також Промінь Білопілля і Шостка 
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

optimist

Культура тільки із Білопілля
  •