Цитата: admin від Сьогодні в 13:10:03Гей вінничани, гей подоляни
Гарний позивний...
Хотів послухати, що там за гарний позивний, але...
"Повноцінного студійного запису пісні «Гей вінничани, гей подоляни» (автор музики — Р. Марклевський) у вільному доступі на стрімінгових платформах наразі немає.Оскільки цей твір створювався спеціально як локальна музична заставка (позивні) для радіо, він існує переважно в архівах радіостанції «Місто над Бугом» та в пам'яті мешканців міста, які роками чули фразу «Говорить Вінниця» під цей мотив."
Повірю на слово))