Цитата: vital-fm від Червень 26, 2026, 17:27:46Ключові інтриги конкурсу:
"Ностальжі" зайде в Рівне чи Луцьк?
Якщо в Луцьк, то чи дочекається користувач форуму на прихід в Рівне "Мелодії"?
Візьме "Перець" Одесу, а "Чемпіон" Полтаву?
Дніпро: "Класик" чи "Novaline"?
"Максимум" візьме КР чи "Авторадіо"?
Зайде "громадське" в Запоріжжя, чи таки під "dj"?
Чи отримає "Терен" перший облцентр?
До речі, БРГ давненько не ходила на конкурси... Я просто згадав, бо у 2001 році вони планували в Одесі на 106.6 запускати Power FM. Щоправда, я не знаю всіх тонкощів - чи вони подавалися на конкурс, але програли, чи домовлялися про партнерство, але не зрослося...
Що ж до Луцька, то, ІМХО, давно назріло і перезріло питання про розселення "комуналки" на частоті 102.4 МГц у Підгайцях... Хоча, з огляду на минулі конкурси, щось Нацрада не палає бажанням це робити.
Червень 26, 2026, 23:15:52Цитата: BanderaTV від Червень 26, 2026, 23:08:04І в основному це стосується одеського регіону, як не дивно. Про Херсон мовчу, бо там не дуже дозволяє безпекова ситуація.
Не лише Одеський регіон. Люкс у Шацьку має частоту з 2021 року, якщо не помиляюсь, але досі її не освоїв (про Нікополь я не згадую, бо там прифронтова зона, але ж Шацьк - це глибокий тил). Хіт за Яремче теж не карають (хоча, Шлягер нещодавно "трахнули" за Стрий, здається).