КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

admin

Думаю до підбиття результатів конкурсу УР усе запустить.
  •  

pavlo_r

Вибачаюсь, забув про Яскраве. Але не думаю, що воно попреться на конкурс. Хоча... І все ж я схиляюся до думки, що якщо не всі, то принаймні найсмачніші частоти відхопить Країна ФМ. Єдине, що вони можуть планувати переформатування в майбутньому (там наче новий власник намалювався) і такі форматні ліцензії їм будуть радше заважати, тож може не подадуться взагалі.
УР зараз не розбудовує ні Культуру, ні Промінь і маю сумніви, що найближчим часом почне. Їм би з Першим каналом дати раду. Люкси, коли беруться робити щось українське — на виході отримують Радіо 24)))
  •  

vetal-rock

#737
Цитата: vital-fm від Грудень 08, 2016, 23:29:59
А несподіванку минулого конкурсу "Яскраве радіо" вже списали в нижній УКХ?
Варіант 2 - люкси, які щось 100% українське хотіли зробити.
Якщо "УР", то хіба "Культура", там ніби 100% українська складова, за виключенням класики, ніби на промені є години з світовими хітами.
"Країну фм" може зацікавити, окрім Миколаєва, ще й Кропивницький та Хмельницьк, ну і Біла Церква із Підгайцями звісно.
П.С. Хто дивився засідання, мабуть бачив, як Артеменко зауважував, що "УР" ще 16 частот не освоїв з попередніх конкурсів, схоже, що на цьому їм може нічого не перепасти.

vital-fm, згоден. Крім міст, зазначених вище, даною радіостанцією можуть зацікавитися майже усі населені пункти, крім Умані, Вознесенська та Павлограда. Але Нацраді видніше.
  •  

admin

Цитатаб) Вимоги до програмної концепції
(відповідно до ст.ст. 8, 27, 28, 43 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»):
– ведення програм/передач та виконання музичних творів виключно українською мовою;
– формат мовлення – музичний, тематичний напрям жанрового розподілу програм – переважають програми музичного спрямування;
– протягом всього строку дії ліцензії здійснення мовлення без зміни конкурсних умов;
забезпечити цілісність мережі мовлення і програмного наповнення;
[/size] здійснювати мовлення без ретрансляції програм інших мовників, використання позивних інших мовників.
Я так розумію, це має бути одна мережа. Якесь місто не можна відокремити.
  •  

vital-fm

Та ні, це для загальнонаціональних мереж, щоб під умовним русским радіо не виграло хіт фм, десь якось так.
  •  

admin

забезпечити цілісність мережі?
  •  

MotoR4ikk

Чув шо Культура хочет начать вещания в Виннице, но пока это так, слухи!
  •  

vital-fm

Владе, як приклад, радіо радіо, представляє програми радіо відео...
Ну ти розумієш про що я, ось такий захист, щоб не передали виграні частоти в суборенду.
Якби під одного учасника, то виставили б пулом кілька частот, а так...
  •  

admin

  •  

vital-fm

Подивись по попередніх конкурсах/рішеннях, ця фраза там вкінці постійно фігурує.
  •  

admin

Ок. Ти правий. Ніколи не звертав уваги.
  •  

vital-fm

Іноді казуси виходять, коли загальнонаціональні мережі доєднують частоти з різних конкурсів до основної ліцензії.
Як приклад "Хіт" та "Русское", яким по умовах конкурсу заборонена місцева реклама на Первомайських частотах.
В "УР" теж дописки зустрічаються, забезпечити і т.д...
  •  

admin

Цитата: admin від Грудень 08, 2016, 23:37:28
Думаю до підбиття результатів конкурсу УР усе запустить.
http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=934.msg111820#msg111820
статистика щодо частот де немає мовлення в ФМ
  •  

vital-fm

З чим їх і вітаю, успіхів в освоєнні майбутніх частот в одеській області, в четвер засідання.
  •  

vetal-rock

Цитата: Влад від Грудень 08, 2016, 20:08:59
Волинська область, Підгайці - 100,1 МГц
Дніпропетровська, Нікополь - 99,9
Дніпропетровська, Павлоград - 100,2
Запорізька, Бердянськ - 90,9
Запорізька, Мелітополь - 99,6
Київська, Біла Церква - 107,2
Кіровоградська, Кропивницький - 100,5
Миколаївська, Вознесенськ - 106,9
Миколаївська , Миколаїв - 98,8
Полтавська, Лубни - 107,6
Полтавська, Полтава - 98,7
Сумська, Суми - 100,8
Хмельницька, Хмельницький - 100,1
Черкаська, Жашків - 105,9
Черкаська, Умань - 104,9
Чернігівська, Прилуки - 104,8

За підсумками конкурсу створену радіомережу україномовного музичного радіо. Джерело:

http://nrada.gov.ua/ua/news/radanews/35083.html
  •