КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Стаття за великим рахунком ні про що. Такий собі вільний переказ стенограми засідання
 •  

Formally 20

Из этой статьи информация есть. И не одна:
"Зустріч представників НСТУ і Нацради мала відбутися в п'ятницю, 12 жовтня, о 12:00, але, як повідомляє джерело «Телекритики», її не було. Якщо минулого разу її перенесли суспільники, то цього разу зустріч скасував Сергій Костинський.

Чому все ж НСТУ не подавала на частоти у великих містах, «Телекритиці» розповіло анонімне джерело. Костинський і Михайло Шматов за згодою голови правління НСТУ Зураба Аласанії домовилися про те, що НСТУ поступиться місцем іншим радіостанціям і не подаватиме свої заявки на перелічені вище частоти в Кіровограді, Львові, Білій Церкві та ін. З проханням підтвердити це «Телекритика» звернулася до Дмитра Хоркіна, але він відмовив у коментарі: «Виходячи з внутрішньої політики компанії, я не можу це коментувати». "

"Як повідомляла раніше «Телекритика», частота мала відійти новоствореній радіостанції Kava FM, пов'язаній із нардепом БПП, екс-журналістом ТВі Костянтином Усовим. Нардеп запускає радіостанцію в інтересах одеського забудовника Володимира Галантерника. Представники радіостанції не з'явилися на конкурс. Члени Нацради через це вирішили зробити перерву на 15 хвилин, хоча в апараті регулятора відразу зазначили, що представники від компанії не реєструвалися на засіданні."

"Крім ТОВ «Радіо Світ» (на 102,3) на іншу частоту в місті претендувала ще одна місцева створена під конкурс радіостанція ТОВ «Радіо Кривбас» (104,3). Директором і власником обох компаній безпосередньо вказано одну особу – Сергія Якубенка. Зі слів джерела «Телекритики», Якубенко представляє інтереси Костянтина Усова. Неявку представників радіостанції співрозмовник видання називає випадковістю: «Представники радіостанції, домовившись із Нацрадою у кулуарах, подумали, що на конкурс йти вже не знадобиться». Костянтин Усов не відповів на запит «Телекритики»."

"«Телекритика» очікує розгорнутої відповіді від НСТУ про бачення розвитку мережі мовлення радіостанцій «Українського радіо», «Променя» і «Культури»."

Автор Павел Мандрык
 •  

DVB

Після кожного засідання, я все більше переконуюсь, що нова Нацрада, все менше відрізняться від попередньої.
Різниця лише в тому, що в нинішній, два члена, можуть заблокувати роботу Нацради. Тому двом полюсам, доводиться торгуватись домовлятись.
 •  

admin

Не знаю, не знаю. По состоянию сетей государственных трк я не соглашусь.
 •  

vital-fm

Новий конкурс в Кривому Розі. Побажаємо Рудані успіху, може Культуру з собою візьмуть.
Це дуже оптимістичний варіант, якщо кава фм, чи кривбас...
Громадське знову пролітає.
 •  

Иваныч

м.Чернівці та область окрім Вижниці, Путили, Сокирян та Новодністровська - потужність 1 кіловатт

69,2 Радіо Марія (Україна)
         Радіо  Світле Радіо  - Еммануїл

Переможець Еммануїл - шкода, що не Марія.

Crossovok

Не шкода.  Так и должно было случиться.
 •  

pavlo_r

Пробачте, а яка різниця?
 •  

Crossovok

Разница у каждого своя
 •  

Иваныч

#1104
Цитата: pavlo_r від Жовтень 25, 2018, 12:30:03
Пробачте, а яка різниця?
Я як би не католик, не в тому суть просто дуже мало претендентів раз, і куди не подавалась в регіони Марія  , чомусь останнім часом  її з усюд "викидують"- це два. Вони навіть бояться казали подаватись на фм , це як? Така сама ситуація із Хіт ФМ у Чернівцях скільки разів подавалися і , нуль.  Побачите , як швидко Нацрада знайде радіо Прямому ФМ частоту. Я до того, що коли комусь , дуже треба, то по дзвінку "рєшається" все.

kram2000

Конкурсні міста на місцеве мовлення
 •  

BanderaTV

А навіщо Прямому, частота у Жовтих Водах?
https://detector.media/rinok/article/140802/2018-09-06-pryamii-kanal-zapuskae-radiostantsiyu-ta-vzhe-otrimav-pershu-chastotu-vid-natsradi/
Хоч і статті 3 місяці, але усе одно цікаво.
 •  

Formally 20

Кривий Ріг - конкурс на 102.3 FM.
Вроде баланс в тексте соблюли, но чувствуется влияние конфликта Коломойского и Порошенко.
https://telekritika.ua/uk/news/prezidentskaya-chast-nacsoveta-provedet-radiokonkurs-v-krivom-roge-pod-vladimira-galanternika/
Претенденты (по данным Телекритики):
Kava FM (ТОВ «Радіо Світ»)
ТОВ «Радіо Кривбас»
«Прямий ФМ» (ТОВ «ТК «Прямий»)
«Інформатор ФМ» (ТОВ «Радіо Мікс»)
«Рудана» (КП «Телерадіокомпанія «Рудана» Криворізької міської ради).

Телекритика прогнозирует что победителем конкурса станет Kava FM, связанную с Усовым и Галантериком. Также Телекритика считает что конкурс изначально имел признаки коррупции, поскольку президентская часть медиарегулятора якобы заранее готово голосовать за Kava FM. Сергей Костинский в SMS-переписке с Телекритикой ответил что в конкурсе нет фаворитов.
 •  

kram2000

А "Радио Вести" ніяк не заспокояться щодо київської частоти.  :lol:  :lol:
https://vesti-ukr.com/strana/324692-natssovet-po-voprosam-tv-i-radioveshchanija-ozhidajut-sudy-v-sluchae-peredachi-chastoty-radio-vesti-novomu-vladeltsu?fbclid=IwAR27pu-uJAZ3NUGUeGJ9HIhWh4u1GywtFUpo2oUBsE2yndOAfnHEZVeXbSc

Spoiler
Нацсовет по вопросам ТВ и радиовещания ожидают суды в случае передачи частоты Радио Вести новому владельцу

Об этом Нацсовет был уведомлен специальным обращением, копия которого направлена президенту Украины Петру Порошенко. 11 февраля 2019 года Нацсовет по вопросам ТВ и радиовещания завершает прием заявок от претендентов, желающих вещать на частоте 104,6 МГц в Киеве.

Напомним, что до начала 2017 года эта частота принадлежала крупнейшей радиостанции страны в формате News & Talk — Радио Вести. Незаконно лишив его лицензии, Нацсовет обрек себя на долгие месяцы судебных разбирательств, которые продолжаются до сих пор.

"Нацсовет никогда не умел вести честную игру. Не имея никаких внятных достижений и козырей, он объявляет конкурс, где «разыгрывает» частоту, которая до сих пор является предметом спора в судах всех инстанций. Таким образом, Нацсовет не только «жульничает» сам, но втягивает в это других игроков рынка", — комментирует Ольга Семченко, глава совета директоров Медиа Холдинга Вести Украина (МХВУ), которому принадлежит Радио Вести.

Призывая телерадиокомпании присылать заявки на конкурс, Нацсовет умолчал о том, что право владения частотой 104,6 не очевидно и рассматривается в судах. Это демонстрирует нам лучшие качества Нацсовета:

во-первых, гуманизм. Не стоит сразу вываливать на участников конкурса нелицеприятные подробности об активе — нужно быть милосердным;

во-вторых, смекалка. Нацсовет правильно рассудил, что чем меньше информации дает главный регулятор рынка своим подопечным, тем лучше;

в-третьих, умение держать интригу. Нацсовет подготовил победителю конкурса на частоту 104,6 эффектный сюрприз, который раскроется только после оглашения итогов конкурса. Сюрпризом станет судебный иск.

"Объявленный Нацсоветом новый владелец частоты 104,6 гарантированно станет участником судебного спора. Очередные судебные иски ожидают и сам Нацсовет. Медиа Холдинг Вести Украина не откажется от своих активов и продолжит отстаивать свои права в судебном порядке. В настоящее время кассационное производство по делу открыто в Верховном суде Украины. Мы не отступим, и мы открыто и честно сообщаем об этом рынку в день окончания сомнительного конкурса, устроенного Нацсоветом", — заключила глава совета директоров МХВУ Ольга Семченко.
[close]
 •  

vital-fm

Ну так, 3 міста - дуже крупнейшая...
 •  
  Подякували за цей пост: BanderaTV