КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Здебільшого конкурсанти, що не виготовляють 24 години власного продукту, брали в партнери "Промінь", в Радехові - Армію фм.
А в Балті таки попереднім власникам дали ліцензію, навіщо другі йшли?
  •  

admin

Балта, було ТзОВ ,,ТРК Аккерман"  м. Білгород-Дністровський стало ТОВ «Вінтаж ФМ», м. Одеса
  •  

vital-fm

Там ніби та Юля, що від Аккерману виступала при продовженні в нових співласниках.
Принаймні я так з презентації зрозумів.
  •  

admin

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12171&v=ZxDYzzqeoi8
Ось той момент, кінцевий беніфіціар точно не Юля.
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

Иваныч

#1144
 На 28 травня 2019р планується порядок денний Національної ради, який має розглядатися на черговому засіданні наступного вівторка, 28 травня, внесено проекти рішень про оголошення двох форматних конкурсів із подальшої розбудови українського радіомовлення.

КОНКУРС ІЗ РОЗВИТКУ МУЗИЧНО-РОЗВАЖАЛЬНОГО РАДІОМОВЛЕННЯ

Перший проект рішення передбачає оголошення конкурсу на 36 FM-частот, зокрема, в 14 обласних центрах України у форматі музично-розважального мовлення.

КОНКУРС ІЗ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО РАДІОМОВЛЕННЯ


Другий форматний конкурс запланований в рамках реалізації Проекта Національної ради "Мовлення Громад".

На конкурс виноситься найбільша кількість FM-частот – 65 – у 20-ти областях України:



Ilya

Да странно частоты просчитывают: г.Первомайск 107,4 Мгц, теперь в г.Южноукраинске будет полная каша между 107,5 МГц и 107,4 МГц.
  •  

vital-fm

#1147
Костинський вже список опублікував у facebook.
  •  

DVB

  •  

vital-fm

Чекаємо дві місцеві у Запоріжжі і можливо розведення Луцька.
  •  

Иваныч

#1150
На Голосі Прикарпаття не має спеціаліста для організації онлайн - мовлення , але дуже б хотіли. Може б хтось допоміг? .ТВА ФМ поки тестують внутрішньо. Сайту поки немає . На Першому Радіо у Львові пообіцяли найближчим часом, що  з'явиться лінк онлайну мовлення.
І питання по Парбату "Гуцульське Радіо" . Що за радіо? , ні сайту ні групи .Взагалі по новим цим місцевим станціям дуже багато питань .
По конкурсам там на 18 те буде оголошено результати по УКХ  частотам Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 69,83 МГц у м. Харкові, Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 66,41 МГц у м. Чернівцях. і багато ще чого  цікаво + з форматами зробили до прикладу  конкурс із розвитку освітньо-розважального мовлення: 105.0 у Чернівцях . У цьому форматі я претендентами бачу Промінь та Країну ФМ + можна привітати Сторожинець із прорахунком на 107,5 у конкурсі з мовлення громад . Дуже всі чомусь не дооцінюють УКХ діапазон  там теж є свій слухач . Частіше оголошувать треба і в УКХ конкурси + якщо буде знижка в 70% із ліцензійного збору для нішевих та місцевих станцій це буде досить не погано .


pavlo_r

Цитата: Иваныч від Липень 13, 2019, 11:09:20
На Голосі Прикарпаття не має спеціаліста для організації онлайн - мовлення , але дуже б хотіли. Може б хтось допоміг?
Вже давно спілкуємось з ними щодо цього питання. Зараз мені ніколи, але попередньо планую туди під'їхати найближчими тижнями
  •  

vital-fm

Иваныч
Мені так здається що є щось спільне у гуцульської столиці і гуцульського радіо.
Принаймні у Верховині вони вже працюють і онлайн є.
  •  

Lupus68

Цитата: vital-fm від Липень 11, 2019, 21:32:34
Чекаємо дві місцеві у Запоріжжі і можливо розведення Луцька.
Самому цікаво, що ж за місцеві мовитимуть у нас у Зп...
Я от недочекаюся, коли "Промінь" (106,2) та "Культуру" (87,8) запустять у запорізькому ФМ (+ "Армія ФМ" на 91,2 - для ватно-ригівского регіону стане подією! :pukan:  :music:). Це ж поки дату конкурсу призначать, а потім дадуть рік на організацію мовлення...
  •  

vital-fm

Ну конкурс якось так і зробили, щоб максимально УР могло не прогавити з початком мовлення у випадку проблем з фінансуванням.
В рішенні думаю є терміни оголошення і підбиття підсумків.
На рахунок місцевого мовлення: може тв 5 зацікавиться щось зробити, принаймні зараз плани у них амбітні.
Формат завести в облцентр - ось і мережа.
  •