КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

Roman3101

#1575
Цитата: ProRadio від Листопад 17, 2023, 05:01:03Припускаю, що РАІ піде - вони ніби давно хотіли
100% буде РАІ,тому що вже погоджено місце встановлення передавача-вул.Василіянок15.А саме тут знаходиться головна редакція ТРК РАІ.
 •  

radiofm

Дуже добре, що виставили Ромни на конкурс. Бо там не вистачає в FM ефірі Українського радіо.
 •  

Radiostyle

Цитата: Lupus68 від Листопад 16, 2023, 20:48:21В Запоріжжі точно не вистачає "Громадського радіо". Цікаво, чи будуть вони подаватися на конкурс? Непогано, аби сюди прийшло й київське "Ностальжі" (конкурентом йому стане оновлений "Шансон" з французькою музикою), але вони не поспішають будувати мережу.
Ну хто ще? Четверта релігійна - це було б вже забагато, їм взагалі місце в АМ десь на СХ, як і усім розмовним радіостанціям. Тематичні з джазом та класикою вже в нас є. Але "Класік радіо" в Зп працює "для галочки": там і плейлист бідний, і багато вад від 99,1 МГц вже на правому березі міста.
Якщо прийде якесь чергове попсове радіо,- його вже, мабуть, і не помітять, бо наїлися.
Тепер треба або мережу DAB+ далі розбудовувати, або запускати 3 канали суспільного радіо в мережі MX7 + виставити там кілька місць на конкурс.
Якось так...
Будуть Громадське ,Суми, Чернігів,казали в них в пріоритеті прифронтові(прикордоння) міста,так вирішив колектив,навіть від ідеї подаватись на БЦ відмовились,хоча планували
Про 45% української музики то я б хотів щоб на БЦ пішло Наше радіо,вони наче на Ковель подалися,після паузи знову мережу вирішили розвивати
Про даб згоден
 •  

AntinRud95

Мережі MFM не вистачає, але навряд будуть розширюватись. DJFM це вже суто попсове радіо, KISS - електронка, а от радіо з міксами танцювальної музики в одному темпі, окрім MFM, по суті не залишилось.
Йоган фон Ґете
"люди вірять у все, окрім правди"
 •  

АДВ

Цитата: AntinRud95 від Листопад 20, 2023, 16:02:15Мережі MFM не вистачає, але навряд будуть розширюватись. DJFM це вже суто попсове радіо, KISS - електронка, а от радіо з міксами танцювальної музики в одному темпі, окрім MFM, по суті не залишилось.
Не впевнений , що навіть Бест подався на 95.6, на якій мовить зараз.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
 •  

TV-Ukr

Цитата: Radiostyle від Листопад 19, 2023, 13:22:21Будуть Громадське ,Суми, Чернігів,казали в них в пріоритеті прифронтові(прикордоння) міста,так вирішив колектив,навіть від ідеї подаватись на БЦ відмовились,хоча планували
В 2021 році на Запоріжжя, крім Джазу та П'ятниці, також подавались DJ FM та Інформатор, а на Чернігів - Голос Надії, Kiss FM та DJ FM. Думаю, що Кісс піде і цього разу, ще може піти NovaLine.

Ilya

Який DJ FM? Вони ще не освоїли свої нові частоти, на останнюму конкурсі(((
 •  

vital-fm

TV-Ukr
Novaline ж на свою частоту піде, коли виставлять.
 •  

TV-Ukr

Я про Чернігів, там у них ще немає своєї частоти.
Цитата: Ilya від Листопад 20, 2023, 21:09:58Який DJ FM? Вони ще не освоїли свої нові частоти, на останнюму конкурсі(((
В Луцьку і Полтаві мовлення хоч і не в розумні терміни, але розпочали. Може і в Запоріжжя підуть. На Чернігів не підуть, бо там вже мовить DJ FM.

0-0-0-0

У Запоріжжі легше змінити Power FM на 105.1 на DJ FM, все одно там ТОВ окреме.
 •  

Zheka

Цитата: 0-0-0-0 від Листопад 21, 2023, 12:08:50У Запоріжжі легше змінити Power FM на 105.1 на DJ FM, все одно там ТОВ окреме.

Чего-то не заменили же, до сих пор. Мне кажется, тут может проблема с холдингом 1+1. Также и в Полтаве чего-то до сих пор вещает NRJ, хотя могли давно уже заменить на Авторадио
 •  
  Подякували за цей пост: MrMaxx

vital-fm

Або ж Є+, розширивши дніпровську мережу.
 •  
  Подякували за цей пост: MrMaxx

orest

https://webportal.nrada.gov.ua/informatsiya-pro-perelik-zayav-yaki-podani-pretendentamy-na-try-konkursy-na-vilnyh-radiokanalah/
На цьому конкурсі все більш-менш нормально. Єдине ніхто не подавався на села в Карпатах.
 •  

0-0-0-0

Добре, що Конкурент засвоїв урок попереднього конкурсу на загальнонаціональне мовлення і не подався на все підряд.
А Шансон взагалі - на загальнонаціональний конкурс вони подалися як ТОВ ТРК "Шансон", а на регіональний - як ТОВ ТРК "Радіо Хвиля", на яке записана ліцензія на частоту у Кривому Розі. Потім, видно, будуть впарювати Нацраді, що то 2 різних Шансони).
Таври чомусь на частоту в Мукачевому, де мовить за дозволом їхнє Радіо Рокс, подали Наше Радіо. Видно, остання станція більш масова.
Перець подався лише на Фастів, хоча, наприклад, Житомир та Мукачево більш перспективні, як на мене (тим паче, вони мовили у Житомирі деякий час).
І наостанок: павлоградське Радіо Самара подалося на Кам'янське. Зважаючи, що станцію нещодавно придбали власники Город FM, логічніше було б останню станцію подати - вони ж розширювалися на Нікополь та Дніпро.
 •  

TV-Ukr

#1589
Авторадіо ж подалось на Житомир, Чернігів та Суми. Також Kiss FM чомусь не подалось на Житомир та Чернігів, а Мелодія на Суми.

Грудень 01, 2023, 17:58:25
Цитата: 0-0-0-0 від Грудень 01, 2023, 17:26:27Таври чомусь на частоту в Мукачевому, де мовить за дозволом їхнє Радіо Рокс, подали Наше Радіо. Видно, остання станція більш масова.
Але при цьому Наше вже є в Ужгороді, на відміну від Рокса.