Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

GMB
Формат напевно.
Адже, ще давно канал був спрямований в більшій мірі на кінопоказ.
Туди свобода слова ледве вписується.
  •  

velychko.op

У Куликова ще нормальна програма порівняно з Шустером і Кісельовим
  •  

vital-fm

Так вони по часу не рівня.
3 години з хвостиком проти півтори, двох.
  •  

admin

Интерес к политике обостряет у человека нетерпимость, безапелляционность и хамство
Теги: политика, интерес к политике, хамство, безаппеляционность
09.12.2012 15:37
  256   0

 


Политика портит людей. Точнее не сама политика как таковая, а именно интерес людей к политике, увлечённость ею. Это не вооружённым глазом стало заметно в последние годы на Украине.

 


Большинство «простых» людей стали очень заполитизированы, хотя по своей профессиональной принадлежности и по всяким бытовым интересам и хобби не имеют к политике никакого отношения. Но так почему-то сложилось, что самыми популярными по рейтингам телевизионными передачами стали новости и различные ток-шоу с политическим уклоном.


Интернет тоже не отстаёт. После разнообразных «котэ» на втором месте, конечно же, политика. И что самое интересное: в политике, как и в футболе, и в медицине разбираются все поголовно, кого не спроси. Хотя и спрашивать никого не надо, желающих донести до народа личный креатив на тему: «Как нам обустроить страну» более чем достаточно и начали даже утомлять своей навязчивостью и дилетантством.


Но страшно не количество юродствующих на тему политики. Страшно другое – изменения личностного порядка происходящие с людьми. Я не психолог, мне трудно найти правильный ответ на причину этого феномена, но простые наблюдения приводят к следующим выводам.


У людей активно участвующих в политических дебатах обостряются и выходят на «передний план» самые негативные и низкие человеческие качества: нетерпимость, безапелляционность, необоснованное всезнайство, грубость переходящая в откровенное хамство, ненависть к оппоненту и т.д. А если у человека ещё и слабые нервы, да низкий уровень коммуникабельности, то спор может дойти и до прямых угроз физического воздействия. Иногда читаешь посты или комменты какого-нибудь «специалиста» и пробивает вдруг мысль: «Человек, остановись, задумайся, выключи телевизор, сходи на природу, почитай книжку, пообщайся с близкими, забудь хоть на время про политику. Тебе же будет лучше, да и окружающим тоже».


На что мы иногда тратим время, нервы, а в итоге и жизнь свою? На то, что от нас, по большому счёту, не зависит. На «фата моргану», на призрачную иллюзию приобщённости к «делам великим», на мелкое чувство самоудовлетворения после того как «вставил свои 5 копеек». Мелко это всё, грустно, если задуматься и портит нас несказанно как.


Виктор Борткевич

http://uainfo.censor.net.ua/heading/politics/78959-politika-obostryaet-u-cheloveka-neterpimost-bezapellyacionnost-i-hamstvo.html
  •  

sten

В болтанке уже обсуждалось ляпище радиоведущих "Маяка"
Теперь ляпище пришел из-за той стороны океана - Австралии.
http://www.bbc.co.uk/russian/uk/2012/12/121209_hoax_call_australian_police.shtml
А в связи с этим кто-небуть вспомнит такие случаи на украинских радиостанциях, которые так бы обсуждались в обществе и за которые ведущие были бы уволены или отстранены от эфира?
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

ass1995

Например, роковой ляп комментатора Вадима Святославовича Синявского в 1947 году, который в радиорепортаже матча с участием московского "Динамо" произнёс фразу: "ГОЛ! @@@! ШТАНГА!". Кстати, его за это не уволили.
  •  

Radiostyle

Цитата: "Ігор" post=38866Хтось окрім мене дивиться Останній герой?
Один випуск дивився десь неділі 3 назад,а що там,вже скоро фінал,чи вже був,як там наш земляк Ліневич,ще не "вилетів"?
  •  

Ігор

Фінал буде перед Новим Роком.

Щодо Олександра Ліневича: він був в племені Акул, які весь час вигравали. В племені Кайманів залишилося мало учасників, і щоб якось зрівняти, Олександра відправили до Кайманів під виглядом попити чаю. Там повідомили що він тепер Кайманівець. Він звичайно був в шоці, а на другій раді племені всі дружно проголосували проти нього.
  •  

Radiostyle

Цитата: "Ігор" post=38933Фінал буде перед Новим Роком.

Щодо Олександра Ліневича: він був в племені Акул, які весь час вигравали. В племені Кайманів залишилося мало учасників, і щоб якось зрівняти, Олександра відправили до Кайманів під виглядом попити чаю. Там повідомили що він тепер Кайманівець. Він звичайно був в шоці, а на другій раді племені всі дружно проголосували проти нього.
Оце випуск якраз я і бачив,а наступний ні,виходить,що "вилетів" вже.
  •  

Ігор

Вчора захистний тотем отримали два учасники.
  •  


pavlo_r

Повертаючись додому з роботи помітив в небі над Жовквою дві яскраві рухомі зірки на висоті близько 100 метрів. "Зірки" рухалися на схід то опускаючись то набираючи висоту. НЛО? Знамення кінця світу що наближається? Ангели? Можливо :) Та скоріше за все - це китайські "Небесні ліхтарики". Я ніколи раніше не бачив їх в польоті і, мушу визнати, що виглядало це доволі красиво. Та от цікаво: що з ними відбувається коли вони догоряють? Наскільки реальним є варіант, що це палаюче небесне диво поривом вітру буде занесене під якийсь дах і спричинить тим самим пожежу? Добре, що дахи тепер соломою не накривають)))
  •  

admin

Цитата: "Radiostyle" post=38937Более тысячи новеньких Mitsubishi ушли на морское дно
там же
http://www.bagnet.org/news/tech/201269
Интересные факты о дизельных моторах
  •  

дрон

На замітку.
Телеканал про освіту незабаром з'явиться в столиці
http://pedpresa.com/blog/telekanal-pro-osvitu-nezabarom-zyavytsya-v-stolytsi.html
  •  

дрон

Цитата: "pavlo_r" post=38940китайські "Небесні ліхтарики". Я ніколи раніше не бачив їх в польоті і, мушу визнати, що виглядало це доволі красиво. Та от цікаво: що з ними відбувається коли вони догоряють? Наскільки реальним є варіант, що це палаюче небесне диво поривом вітру буде занесене під якийсь дах і спричинить тим самим пожежу? Добре, що дахи тепер соломою не накривають)))

Восени 2010 року бачив у Харкові таку картину (доречі, у Харкові запуск таких ліхтариків вже став буденним). На найбільшому майдані Европи - майдані Свободи проходила акція "За чесні вибори". У саду Шевченка, що знаходиться поруч, напевне якась студентська братія щось своє святкували і запустили у вечірнє небо зо тридцять ліхтариків. Всі швиденько підіймалися вгору, над майданом пройшли десь на рівні 9-поверхівки, вітерцем гнало їх на північ. А от з останнім щось трапилось (напевне, оболонка була надірваною). І на рівні десь метрів з десять його вітром тягло прямо у середину здоровезного, на увесь фасад готелю "Харків", банера партії регіонів. Всі завмерли. Вітром хрйопнуло ліхтарика на банер і, розкидаючи іскри на всі боки, потягло наверх... Але нічого надзвичайно-пригодного не трапилось, хоч біля даху ліхтаря розвернуло так, що він сам себе підпалив. Важко підіймаючись, він таки вітром був затягнутий на дах, де і згорів без наслідків...
  •