Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Цитата: Ігор від Квітень 20, 2015, 20:26:07
Інтернет, хоть і поганий зараз є скрізь, а рано чи пізно нам доведеться відмовитися від аналогового радіо. І не треба жаліти село ;)
От,от,підтримую,треба рухотися вперед і не боятись нововведень!
  •  

Ігор

Правильно, а то придумають 10 відмазок. Треба брати і робити. Спочатку буде незвично, а потім не захочеться повертатися назад.
  •  

Radiostyle

Цитата: Ігор від Квітень 20, 2015, 21:45:20
Правильно, а то придумають 10 відмазок. Треба брати і робити. Спочатку буде незвично, а потім не захочеться повертатися назад.
:super:  :bravo:
  •  

fmdxua

Цитата: Ігор від Квітень 20, 2015, 21:45:20
Правильно, а то придумають 10 відмазок. Треба брати і робити. Спочатку буде незвично, а потім не захочеться повертатися назад.
Всi круті ретротюнери (і більшість сучасних) стануть в кращому випадку підсилювачами, а в гіршому - декором. Може на FM залишити хоча б програми НРКУ :) ? А так я за розвиток DAB формату.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

ass1995

Считаю дискуссию о перспективах вещания в DAB+ в Украине в некоторой мепе бессмысленной. Всё равно перейдём. И от FM откажемся (а перед этим от AM) так же как и от аналогового ТВ. И никуда нам от этого не деться!

От граммпластинок, бобин и кассет отказались. От чёрно-белых и ламповых телевизоров отказались. Откажемся и от FM когда-то.
  •  

Yuriy

Если США и Канада не спешат с DAB+ , то и в Украине FM ещё долго будет.  Ведь у Украины нет обязательств  переходить на этот формат.
  •  

AntinRud95

моя думка з цього приводу така, що коли звичайний люд в Україні буде отримувати заробітну платню близько 1000 доларів як в США, тоді і будемо на DRM переходити. Бо коли людям ледве на хліб вистачає, то про новітні радіоприймачі говорити зась.
Йоган фон Ґете
"люди вірять у все, окрім правди"
  •  

AntinRud95

а це ще ж уявити, скільки технічного обладнання знадобиться, щоб покрити всю територію країни, і в скільки це обійдеться самим радіостанціям. І ще при повному вимкненні фм, нічого буде слухати маршрутчикам і таксистам :lol:
Йоган фон Ґете
"люди вірять у все, окрім правди"
  •  

AntinRud95

певно накипіло. Я то не проти розвитку всих цих технологій, особливо у радіо і тб, але дуже не хотілось, щоб ми у майбутньому замість їжі порошок зі смаком курки їли , щоб наш мозок при старінні тіла пересаджували у молоде, як у новелі Ярослава Мельника "Чому я не втомлююся жити". Я не хочу, щоб на людство чекав той сценарій, як у фільмі "Пан Ніхто".
Йоган фон Ґете
"люди вірять у все, окрім правди"
  •  

admin

Великої різниці з переходом на Т2 немає. Тому при бажанні можно і цифрове радіо зробити. Мережу ДАБ у 3му діапазоні простіше побудувати аніж Т2 у ДМХ.
Було би бажання це зробити....
  •  

fmdxua

А от мене дивують люди, які говорять: «Та що вам ті пам'ятники? Та що вам та мова? Ви від цього жити краще станете?»
Ці люди просто не розуміють елементарної мат.логіки.
Є необхідні умови, а є — достатні.
Spoiler
Квадрат має чотири рівні сторони, але не будь-яка фігура, яка має чотири рівні сторони, є квадратом (а є ромбом).
Мільйонер не сцить у під'їзді.
Але людина, яка припинила сцяти у під'їзді, не обов'язково миттєво стає мільйонером. Ба більше, нема ніякої гарантії, що ми, які стали на шлях виправлення, самі доживемо до світлого майбутнього.
Головне — що нам усім треба усвідомлювати, що якщо не припинити сцяти у під'зді, нормального життя не матимеш.
Це стосується усього: гігієни (як медичної, так і соціальної), працелюбності, мовного оточення, і ще багато чого.
Так переможемо. Якщо відкладатимемо — то те саме муситимуть робити наші діти.
[close]
http://blog.i.ua/user/2438505/1672251/
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

Ігор

Вчора в електричці навпроти мене сидів мужик, який лузав насіння, так що частина його летіла навіть на мої штани, добре хоть шкарлупки збирав у жменю. І при цьому сидів з мужиками і жалівся на владу. Придумував тупі варіанти, як перейманують його вулицю. Хотілося сказати, що почав з себе. Але я сидів у навушниках, робив вигляд, що нічого не чую, тільки натякнув, на те щоб поакурантіше з насінням.

При цьому більшість з них їде в електричці безкоштовно, ще й незадоволені.
Особливо як послухаєш тих бабок, які везуть величезну сумку з віниками продавати, за те що їх хочуть примусити платити в електричці. Як на мене нічого страшного, якби їхали провідати внука, то було б шкода, а так вони так само як і я їдуть заробляти гроші, тільки вони ще й податки не платять.
Я б залишив їм кілька безкоштовних поїздок на місяць, все що вище, нехай платять. Тільки як їх відслідкувати?
  •  

pavlo_r

Депутату зарплата прийшла. Норм.
  •  

pavlo_r

Ранкові новини по радіо: «Вчора у Львові рятувальники знімали з дерева кошеня...»
В новинах (!), в надзвичайних подіях Львівщини (!!). Бідолашне кошенятко))) Після такого новина про муляж гранати, знайдений сьогодні в центрі міста, сприймається значно позитивніше)))
  •  

pavlo_r

  •