Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

https://detector.media/community/article/199015/2022-05-06-kolyshni-vlashchenko-kogo-ranishe-intervyuvaly-veduchi-natsionalnykh-marafoniv/

Бачу, що Детекторівці скотились до рівня базарної баби. Бо під час війни дві курки, які колись перетинались в газеті "День", з'ясовують, хто з них більший патріот, хто з них чесна, а хто продажна. Правда в тому, що вони обидві працюють на підсосі, неважливо, грантовому, олігархічному чи медведчуківському. От після війни обидві Наталі хай сперечаються, хоч патли повиривають одна одній. А зараз НЕ НА ЧАСІ, чи цих баришень новітня історія України нічого не вчить?
#наташанемішай
 •  

0-0-0-0

Таке враження, що їм з ЄвроСолідарності занесли кошти. А то у статті про всім відомі 3 канали баланс був зміщений на їх захист. І пішла критика "Єдиних Новин" (хоча до того Остапа написала дуже лояльну до "ЄН" статтю).
 •  

kotenko.

#наташанемішай
 •  

0-0-0-0

Вже очікую новину "ОП спільно з МінЦифри здійснили на наш сайт атаку щоб ніхто не дізнався про правдиві моніторинг ЄН та висвітлення ситуації з каналами Порошенка"
Або "росія здійснила на наш сайт атаку щоб ніхто не дізнався про фейки роспропаганди"
 •  

kotenko.

#10084
Отже, розбурхав деяких на Детекторі, пишуть, що по методичці працюю))))))). Ну які ж кончені.
Баба Наташа проснулась: https://detector.media/blogs/article/199036/2022-05-07-pereobuvshyesya-konyunkturshchyky-y-dzhynsovyky-ny-v-chem-ne-kayutsya/
#наташанемішай
 •  

sanyo

Сьогодні пишуть що,на параді бункерна криса заявила що його армія воює на своїй землі... :evil:
 •  

kram2000

Тепер Україна не є країною, де всі Президенти живі. Сьогодні помер Леонід Кравчук.
 •  
  Подякували за цей пост: Ігор

Radiostyle

Може не сюди,та порадьте,в яких телефонах в радіо є опція рдс та аф
Цікавить zte,Xiaomi,redmi,samsung
 •  

sen

В мене колись був LG K5/X220 - там був відносно хороший приймач і РДС, але це застаріла модель, був у мене в 2016-2018 роках. Потім перейшов на Xiaomi. Там прийом тех хороший як для смарфтона, але РДС немає. Точно можу сказати про медели 6 та 9, не дивлячись на суттєву відмінність і різні покоління 6 та 9, приймач в них абсолютно однаковий. Бачив також огляд Xiomi з приймачами - там всюди був такий самий, без РДС, а в дорожчих моделях взагалі немає приймача. Тож думаю що Xiomi з РДС взагалі не буває.
 •  

игорь88

Накануне купил Samsung A52. Решил таким образом потратить часть денег гривневой заначки, пока цены в космос не улетели. Радио ловит очень прилично, в с учетом антенны в виде гарнитуры - вообще отлично. Только светящийся дисплей очень сильную помеху дает. В моем прежнем смартфоне LG E510, который покупал 10 лет назад радио ловит на два порядка хуже.
Ну а в целом, сказанное выше про отсутствие радио, да, это такой тренд, причем чип есть, а радио не активировано в некоторых новых моделях.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
 •  

DVB

Radiostyle, в Самсунгах останных 6-7 років, майже в усіх смартфонах, де є приймач, є і RDS. В zte,Xiaomi,redmi рідко бачив. Тому шукайте серед Самсунгів в яких є приймач.
 •  

kotenko.

Загадка: не судіть, та не судимі будете, і подивіться на себе в дзеркало.
Хто вгадає - кину 12 плюсів в репутацію.
#наташанемішай
 •  

0-0-0-0

Детектор дупоболю Лігачової Медіа?
 •  

kotenko.

Якшо даєте відповідь, то поясніть чому.
#наташанемішай
 •  

0-0-0-0

Тому що Детектор намагався критикувати ЄН, вимкнення Вільних Медіа з Т2 та наявність проросійських ведучих у маратонах. За що і почав критикуватися сам у деяких колах (у тому числі й нашим Котенком). А щодо дзеркала - ДМ знову відробляє або намагається отримати грант. Лігачовій і Ко треба на щось жити, правильно?
 •