Кабельное ТВ

Автор GMB, Листопад 26, 2011, 21:08:54

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

vital-fm, це я спочатку затупив і подумав про Львів, а оскільки пост видалити не можна то швиденько відредагував коли дійшло.
Стосовно Тернополя нічого не знаю, проте логічно, що пора би вже запускати. У Львові якийсь час тестувалась і зараз час від часу проводять тести, але про початок офіційної трансляції і постачання сеттопбоксів, як і про перелік каналів сказати не можу, так як не володію достовірною інформацією, а чутки розповсюджувати не хочу.  
  •  

Radiostyle

Сьогодні побачив ось таку заставку (кабельний оператор ТРК "Крокус-1" Біла Церква).


На форумі БЦ відписався,може хто перевірить,та напише,що воно там,та як  ;)  
  •  

Radiostyle

Відповідь з форуму БЦ:

ЦитатаЯ проверял. 4 канала - 2 чисто немецких, без перевода (желающим штудировать дойч - самый раз) и 2 с русским переводом - один из них канал для охотников, второй - типа Анимал планет - про природу. Также насканировал около 50 цифровых каналов, которые закодированы.
По качеству - конечно разница есть, картинка четкая, словно смотришь фильм в высоком качестве. Нопару раз замечал искажения - размывается в квадратики (это при том, что смотрел канал я минут 10). Но на то оно и тестовый режим наверное, чтоб выявить все недочеты.
  •  

valdemaruss

С 2 марта в Полтаве кабельный оператор "Воля" запустила 11 HD каналов.Пока они идут в открытом виде, даже без CAM-модуля работают.Разговаривал с человеком работающим в "Воле",говорит что с понедельника будут кодировать,так-что только на выходных потешу себя просмотром HD/  
  •  

ass1995

От бы и наш Ильичёвский кабельный оператор начал бы запускать цифровые каналы. Говорят, что вроде с сентября этого года должны открыть то ли 14, то ли 16 ЭЙЧ-ДИ каналов должны запустить, но пока всё глухо
  zzz  
  •  

ass1995

Вот видео про кабельное ТВ в Ильичёвске
http://www.youtube.com/watch?v=FY2jRY81YFU&feature=youtu.be

Особенно внимательно смотрите на 4:44 - 4:54  
  •  

pavlo_r

А звертатись в абонслужбу не пробували? Дуже важко щось оцінити "на око", але при  такому сигналі у Вас і цифра нормально йти не буде. Також можна поцікавитись (а краще подивитись) як показує у сусідів. Якщо аналогічно - то це такий прихід сигналу на будинок (можливо хто піратить). Якщо в будинку нормально - то треба дивитись внутрішню розводку квартири: розгалужувачі (особливо такі "якісні" як ALDA чи ALPAHARD), телевізійні розетки, замішування додаткових джерел сигналу (відеокамери, супутниковий тюнер), і, звичайно контакти: коротке замикання, відсутність контакту на екрані кабеля, обрив кабеля. Ідеально було б порівняти рівень сигналу на абонентському відводі та на штекері біля ТВ. Найпростіший спосіб перевірити кабель - це прокинути тестовий кабель від розгалужувача (абонентського) до телевізора. З практики можу сказати, що при слабкому сигналі в мережі КТ більше страждають ДМХ (вищі частоти - більше затухання). Якщо такий сигнал як у Вас на екрані то найпоширеніші варіанти: проблема в розводці по квартирі ( дуже часто), або хтось із сусідів щось поставив в будинкову мережі і халявить.
Наприклад таке:
[img size=500]http://chanyzh.org.ua/IMG_1157.JPG[/img]  
  •  

Zheka

Цитата: "ass1995" post=19750Вот видео про кабельное ТВ в Ильичёвске
Особенно внимательно смотрите на 4:44 - 4:54
а какой у Вас оператор? (интересный набор каналов)  
  •  

ass1995

Цитата: "pavlo_r" post=19751А звертатись в абонслужбу не пробували? Дуже важко щось оцінити "на око", але при  такому сигналі у Вас і цифора нормально йти не буде. Також можна поцікавитись (а краще подивитись) як показує у сусідів. Якщо аналогічно - то це такий прихід сигналу на будинок (можливо хто піратить). Якщо в будинку нормально - то треба дивитись внутрішню розводку квартири: розгалужувачі (особливо такі "якісні" як ALDA, ALPAHARD), телевізійні розетки, замішування додаткових джерел сигналу (відеокамери, супутниковий тюнер), і, звичайно контакти: коротке замикання, відсутність контакту на екрані кабеля, обрив кабеля. Ідеально було б порівняти рівень сигналу на абонентському відводі та на штекері біля ТВ. Найпростіший спосіб перевірити кабель - це прокинути тестовий кабель від розгалужувача (абонентського) до телевізора. З практики можу сказати, що при слабкому сигналі в мережі КТ більше страждають ДМХ (вищі частоти - більше затухання). Якщо такий сигнал як у Вас на екрані то найпоширеніші варіанти: проблема в розводці по квартирі ( дуже часто), або хтось із сусідів щось поставив в будинкову мережі і халявить.
Наприклад таке:
(зараз додам фото)

Это уже третий день такое. Именно по-этому я и скинул это видео. У знакомых, котрые живут в другом краю города всё ОК. В доме у всех приблизительно такое же: у кого лучше, у кого хуже, у кого вообще почти ничего не показывает. Звонил к ним - не берут трубку. Завтра планирую к ним сходить. Если не получу помощь, то ровно через неделю собираюсь написать заявление об отключении от кабельного. Достали уже своими постоянными неполадками! :evil:  
  •  

ass1995

Цитата: "Zheka" post=19752
Цитата: "ass1995" post=19750Вот видео про кабельное ТВ в Ильичёвске
Особенно внимательно смотрите на 4:44 - 4:54
а какой у Вас оператор? (интересный набор каналов)

Городской. У нас как таковых операторов, типа "Воли" или хотя б "Чёрного моря" нет.
У них идёт два пакета:
1) Коллективная антенна (первые 30 каналов если проходить подряд по частотам) - 13 грн.
2) Спутниковая антенна (30 + 58 = 88 каналов) - 40 грн  
  •  

pavlo_r

ЦитатаЗвонил к ним - не берут трубку
Блін, а мене сьогодні в 9-тій ранку на роботу витягнули, бо кілька будинків не працювало. :evil:
У Вашому випадку швидше якийсь мудак (вибачаюсь) підключився кривими руками. І собі не зробив і іншим на... нагадив.
Те, що показано на фото в моємо попередньому пості, я демонтував на тижні. Сигнал в будинку коливався на рівні 45 db. Картинка була схожа на ту що на відео.  
  •  

ass1995

Цитата: "pavlo_r" post=19755Блін, а мене сьогоді в 9-тій ранку на роботу витягнули, бо кілька будинків не працювало.
У Вашому випадку швидше якийсь мудак (вибачаюсь) підключився кривими руками. І собі не зробив і іншим на... нагадив.
Те, що показано на фото в моємо попередньому пості, я демонтував на тижні. Сигнал в будинку коливався на рівні 45 db. Картинка була схожа на ту що на відео.

А по какой интересно причине они не работали?  
  •  

pavlo_r

Цитата: "ass1995" post=19756А по какой интересно причине они не работали?
Проблеми з електрикою. Старі будинки в історичній частині Львова це взагалі щось  :dash:
Я згадав про це тому, що як би не "любили" нас наші абоненти, але у нас на вихідних завжди на телефоні сидить хлопець, який, в разі чого, не дасть спокійно поспати черговій бригаді.  
  •  

Radiostyle

Зараз половина каналів висне,половина взагалі не показують  :|
БЦ  
  •  

Radiostyle

#74
Біла Церква ТРК "Крокус-1"

Перший національний;
1+1;
Інтер;
ICTV;
5-канал;
Новий канал;
СТБ;
ТРК "Україна";
НТН;
ТЕТ;
Тоніс;
Гамма;
5-канал;
ЦК (КДРТРК київське обласне телебачення);
К-1;
ТРК "Київ";
пуста частота;
ТРК "Бест"/М1;
ТК Рада;
Футбол;
Крокус-1 (16.30-23.00) /Русский Иллюзион (21.30-15.00) півтори години іде спільно з логотипом Крокуса;
Россия РТР (РТР планета);
Мега;
НТВ-мир;
Малятко TV;
ЧП-INFO;
2+2;
ТВi;
Глас (рос.мов);
Піксель тв;
пуста частота;
News one;
Перший автомобільний;
24;
Еко-тб;
Хокей;
Music box UA;
Гумор/Бабай тб;
К-2;
Піксель тб;
Меню-тб;
UBR;
RU Music.

Раніше ще були:
М1;
М2;
Культура (укр.);
УТР;
Business (тоді ще UBC);
QTV;
OTV;
Погода тб;
Shopping TV;
Первый канал ВС (всемирная сеть);
Перший діловий;
Maксі-тб;
RTG (Russian travel guide);
Da Vinci learning.

Абонплата 16 грн./міс.
  •