Кабельное ТВ

Автор GMB, Листопад 26, 2011, 21:08:54

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Мене вже на щастя не дістають з пропозицією підключитися до інтернету.
  •  

pavlo_r

Цитата: mikhail від Листопад 24, 2014, 15:24:16
якщо є можливість підключення до Волі (інтернет і кабельне) то не давати можливості дивитися смарт тв по айпі-протоколу і кажуть що так не можна... все можна ... дивна ця контора воля
Дивна, але логіка проста - в своєму ОТТ вони транслюють практично ті ж канали, що й в цифрових пакетах. Отже, якщо є можливість впарити кам-модуль - то будуть парити кам-модуль чи оренду тюнера. Технічно, звісно, можна і ОТТ, але умови підключення цього не дозволяють.
Цитата: mikhail від Листопад 24, 2014, 15:24:16
а хочеш відключитися то вони не дають це зробити
Дам пораду. Якщо є бажання відключитися - треба йти прямо в офіс, з усім обладнанням під пазухою, і брехати, що переїждаєте в якийсь Задрипинськ, де Волі в найближчі 100 років не буде. Крім того, консультант в офісі не зможе вас переключити на "службу утримання" :)
  •  

mikhail

ну от хочу я віжключити інет від Волі і підключити інший ..... ну аж дуже хочу
  •  

Radiostyle

І до нас лізуть:
Сьогодні батько був у справах в районі вул.Калініна http://wikimapia.org/street/15512733/uk/вул-Калініна (доречі недалеко від офісі місцевого провайдера Крокус 1 по вул. Фастівській http://uk.wikipedia.org/wiki/Вулиця_Фастівська_%28Біла_Церква%29  , і в одному з будинків перетнувся з двома хлопцями в зелених курточках компанії "Воля", він запитав,"А що, "Воля" вже працює у Білій Церкві"?,вони відповіли, "що поки ні, але вже десь з кінця цього, початку наступного року ми плануємо почати надання послуг, зараз же ведемо підготовчі роботи", батько запитав, "а в якому районі працюватимете", відповіли "плануємо покрити усе місто")
  •  

pavlo_r

Та фіг вони що покриють так одним махом.  Накрився ваш Крокус походу. Тепер буде ще веселіше ;)
До речі, про зелені курточки. Нас Воля як покрила (я маю на увазі Одеко, мідним тазом, в листопаді 2012), то ці самі зелені курточки нам запропонували видати  тільки в вересні 2013 (якщо не пізніше, я вже не пам'ятаю). І то не просто так, а не то в оренду, не то безкоштовно покористуватись. Але умова була, щоб обов'язково повернули.
  •  

Radiostyle

Цитата: pavlo_r від Листопад 27, 2014, 23:18:28
Накрився ваш Крокус походу. Тепер буде ще веселіше ;)
Та це було очевидно,ще рік тому,коли вони зайшли в Обухів та Українку,а потім "забрели" ще й у Васильків :-)
Ще в них є плани на Ірпінь та Вишгород)
  •  

border

Нема більше супутникового каналі "Гумор / Бабай".
Зараз "матрац" і внизу строчка бігає "УВАГА! На каналі ведуться технічні роботи!".
У Краматорську "Воля" завтра з ранку повні перемкнути на "Бігуді".
  •  

vital-fm

Не тільки в Краматорську, а по всій аналоговій мережі, в цифрі не знаю.
  •  

Radiostyle

А у когось Меню тв  вже чимось замінили?
  •  

vital-fm

Давно у волі чимось замінили, сонцем чи що, вже не пам'ятаю, давно це діло було.
  •  

Radiostyle

Цитата: vital-fm від Грудень 01, 2014, 11:06:52
Давно у волі чимось замінили, сонцем чи що, вже не пам'ятаю, давно це діло було.
Зрозуміло,значить,це наш Крокус такий відсталий  :sick:
  •  

vital-fm

"Воля" зробила черговий "Подарунок" всім з 01 січня, базовий аналог + майже 10 гривень, цифра +13 в мінімальному пакеті.,
І того +16 за рік на моєму базовому.
Якщо в 14-му це підвищення було поступовимто зараз різке, що може потягнути за собою відтік користувачів.
"Футбол 1 і 2" не дивимось, сенс переплачувати.
Конкурент ціни не підвищує, підняв наприкінці року, і то ненабагато.
Як то кажуть у відомій всім нам рекламі: Т2, Т2, Т2.
Ну як тут не чекати на кодування супутникових каналів.
  •  

pavlo_r

vital-fm, розрахунок дуже простий. Нехай у Волі в Тернополі, грубо кажучи є 10 000 абонентів, з яких вона збирає по 40 гривень (я не знаю тарифів). 10000х40=400 000 грн (не враховуючи податки, електроенергію і інші платежі) прибутку. Піднявши абонплату на 10 грн. компанія втратить від сили 1000 абонентів, але і ця цифра гадаю, що завищена. Та нехай залишиться тільки 9000 з яких вона отримає 450 000 грн прибутку. Це вже +50 000 грн. В будь-якому випадку, компанія в програші не залишиться. Плюс треба врахувати, що ціна за право трансляції каналів розраховується по формулі "$ * на кількість абонентів, що мають доступ до каналу", з чого робимо висновок, що відрахування зменшаться.
П. С. Коли у Львові чехи об'єднували різних провайдерів в одну мережу і паралельно підвищили ціну  уніфікувавши її. Були райони, де абонплата зросла на 15 грн. Це в 2009 році. Люди пачками відключались. Але всеодно провайдер виявився в плюсі.
  •  

vital-fm

Та я не сумніваюсь, що провайдер в мінусі не залишиться.
Новий "Сервіс" від "Волі".
Продовжується моя сумна історія з їх операторами, я вже і номер договору вивчив, але ось біда, після повідомлення про те, що розмова може записуватись одразу роз'єднують розмову.
  •  

vital-fm

#824
Диверсія:
Канал БТБ в "Базовому пакеті" буде замінено на канал "Бігуді".
У "Цифровому пакеті" буде замінено на канал "УНІАН".
Місцевий провайдер - не "Воля", перевіряємо у себе.
А як же передача цифрової ліцензії СМ  в УПП?
Чи після скасування цифри в УПП почнуть викидати тих, що призупинять мовлення.
Дивно, що залишили x спорт і оперативно не замінили.
Київський провайдер ше в листопаді БТБ забігудів, з 1 січня "X спорту" та футболам буде шукати заміну.
  •