Xsport (ex Хоккей) [DVB-T2/супутник]

Автор GMB, Січень 13, 2012, 19:19:35

Попередня тема - Наступна тема

ivannadtochiy2004

Цитата: kram2000 від Серпень 20, 2024, 11:55:48Телеканал ХSPORT вкотре припиняє своє мовлення. На цей раз, схоже, що остаточно.

Останній день мовлення — 31 серпня 2024 року.
Яка причина припинення мовлення спортивного телеканалу "XSport"?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

Тут варто також зазначити, що XSPORT останніми роками є тільки наполовину спортивним (інша частина ефіру - фільми, передачі).
Цікаво, як там XSPORT+ (той, що в OTT) - чи буде мовити і далі?
  •  

ZHEGAL

Цитата: DVB від Серпень 20, 2024, 12:04:39А хтось писав в темі про МХ7, що Мегого Спорт, не повторить долю Мегаспорта
Я повторю свою думку - що Мегаспорт, що XSPORT окрім як телеканали більше нічого із себе не уявляють. Megogo Спорт - це додаток до платного сервісу, а не лише один-єдиний безкоштовний телеканал із рекламною моделлю, мета якого зовсім інша аніж у Мегаспорту чи XSPORT. Тому і кажу що не вважаю що хтось когось повторить.

avvkkk

Цитата: DVB від Серпень 20, 2024, 12:04:39Ну от. А хтось писав в темі про МХ7, що Мегого Спорт, не повторить долю Мегаспорта, з трансляціями кьорлінгу, пляжного волейболу та змагань з поїдання хотдогів. В Україні, любий спортивний канал без футболів, довго не проіснує. А футбол може бути лише на платних каналах.
І канал ХSPORT, це ще один приклад і доказ. Він не вижив навіть маючи мовлення на супутнику в МХі Зеонбуду.
тобто, якщо прикрили ХСпорт, то МегогоСпорт повторить долю Мегаспорту? якась, мяко кажучи, трохи дивна логіка

ivannadtochiy2004

Цитата: avvkkk від Серпень 20, 2024, 16:58:48тобто, якщо прикрили ХСпорт, то МегогоСпорт повторить долю Мегаспорту? якась, мяко кажучи, трохи дивна логіка
Закриття телеканалу "XSport" є фейком
  •  

убийца эфира

Цитата: ivannadtochiy2004 від Серпень 20, 2024, 17:24:29Закриття телеканалу "XSport" є фейком
Нет, до конца недели разошлют письма провайдерам.
  •  

Ігор

Звідки інформація про припинення мовлення?
  •  

DrewUA

Так ото ж, у мене теж саме питання.
Якщо з якогось пабліку аля "інсайд" то сорян. Краще офіційну заяву або факт припинення мовлення дочекатись.
  •  

Ігор

То почекаємо офіційну заяву, або анулювання ліцензії. В одному з телеграм чатів вже також хоронять.

убийца эфира

Цитата: Ігор від Серпень 20, 2024, 17:29:55Звідки інформація про припинення мовлення?
От тов ВИА медиа, дистрибутора телеканала xsport
  •  
    Подякували за цей пост: 23435

ZHEGAL

Цитата: убийца эфира від Серпень 20, 2024, 17:46:37От тов ВИА медиа, дистрибутора телеканала xsport
Есть какая-то конкретная ссылка, или пресс-релиз, или ещё что-нибудь чтобы можно было доверять этой информации?
  •  

убийца эфира

Цитата: ZHEGAL від Серпень 20, 2024, 21:13:32Есть какая-то конкретная ссылка, или пресс-релиз, или ещё что-нибудь чтобы можно было доверять этой информации?
А мне вы значит не верите.
  •  

ZHEGAL

Цитата: убийца эфира від Серпень 20, 2024, 21:22:59А мне вы значит не верите.
Я не говорил что я не верю, я говорю что если где-то какая-то подобная информация появляется, то хочется видеть какие-то достоверные источники, потому что пока что единственный источник это "телекритик" в фейсбуке, мне этого недостаточно.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

убийца эфира

Цитата: ZHEGAL від Серпень 20, 2024, 21:45:39Я не говорил что я не верю, я говорю что если где-то какая-то подобная информация появляется, то хочется видеть какие-то достоверные источники, потому что пока что единственный источник это "телекритик" в фейсбуке, мне этого недостаточно.
а кто этот Телекритик вообще?
  •  

ZHEGAL

Цитата: убийца эфира від Серпень 20, 2024, 21:48:12а кто этот Телекритик вообще?
Извиняюсь, но первый вопрос был моим. Мне интересно откуда информация о прекращении вещания.
Я допускаю, что это действительно может быть, но я хочу убедиться чтобы можно было на что-нибудь ссылаться.
  •