Записи з ефіру

Автор pavlo_r, Травень 10, 2011, 15:51:56

Попередня тема - Наступна тема

MrMaxx

Ще я на свій тг-канал залив записи L'Radio в останні дні мовлення (не мої). Посилання у підписі.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

TV-Ukr

#541
Зробив підбірку записів за цей та минулий місяць, в якій є записи, які не зміг завантажити минулого разу, оскільки закінчилось місце на диску. Зокрема, є і вчорашні записи з багатьох радіостанцій, на які потрапила хвилина мовчання. Але це ще не всі записи, решту завантажу завтра, зокрема і записи Променя, один з яких датується 2021 роком і був зроблений з веб-архіву, оскільки помітив, що на РадіоФАПі нема жодного запису з Променя за 2021 рік (та й записів УР-1 та Культури за цей рік також нема). Також завантажу і довгі записи Перця за вчорашній день з траурним плейлистом. Ще хотів записати перехід на звичайний плейлист опівночі, але запис обірвався, оскільки закінчилась пам'ять на телефоні.

Також, як і обіцяв, зробив підбірку записів за минулі роки. Тут переважають короткі записи, зокрема місцевої реклами та переліку частот на Перці. Але є і довші записи, зокрема півгодинний запис Ретро FM в новорічну ніч, а також 50-хвилинний запис Ретро FM, про який я вже говорив в одному з минулому постів:
Цитата: TV-Ukr від Квітень 09, 2024, 23:25:51Слід уточнити, що цей запис робився із Шостки, і оскільки прийом вівся за 35 км від передавача, присутні певні завади, особливо в кінці запису. Також цей запис був зроблений за 12 днів до припинення мовлення.
Також зроблю доповнення і до інших записів:
5 серпня 2021 - два записи УР-1 із Шостки, на одному з них загальні новини, а на другому - включення УР-Суми.
10 жовтня 2021 - УР-1 з Новгород-Свіерського, фрагмент програми "Під прицілом". Тривалий час не міг ідентифікувати станцію на цьому записі, оскільки в назві файлу не вказано частоту, а на самому записі є лише ID цієї програми, і лише потім дізнався, що ця програма виходила саме на УР-1.
31 жовтня 2021 - ТКС із Шостки, фрагмент місцевого ефіру з музикою і рекламою. На запис не потрапили джингли, новини і анонси, які були на початку години. Коли буду в Шостці, то також зроблю запис як ТКС, так і Шлягера.
30 грудня 2021 - записи місцевої реклами на Ретро FM і Перець FM із Шостки. Можна помітити, що на Перці тоді було багато місцевої реклами, тоді як під час війни її кількість суттєво зменшилась, що й не дивно. А от на Ретро і тоді з місцевою рекламою було не густо, була переважно псевдомісцева реклама, яка потрапила на один із записів у гарній якості. Тоді як власне місцева реклама звучала рідко, але мені вдалось її записати, хоч і не в дуже гарній якості.
12 листопада 2022 - три записи з Короп FM, які я зробив під час проходження. На першому записі можна чути, як з сусідньої частоти (101.5) добре налазить Авторадіо з Брянська, яке також тоді проходило.
13 листопада 2022 - РУД з Холмів, фрагмент мережевої реклами. Прийом вівся за 97 км від передавача (не тропо), тому і якість прийому відповідна.
25 листопада 2022 - УР-1 із Шостки, на якому тоді були проблеми зі звуком, але їх швидко виправили.
16 грудня 2022 - Перець FM із Шостки, схоже, що тоді була завищена модуляція, бо сам прийом в тій точці нормальний.
27 жовтня 2023 - скан ефіру під час радіодиктанту, на який потрапили наступні частоти: 90.4 - УР-1 (Дружба), 101.0 - УР-1 (Новгород-Сіверський), 101.2 - Культура (Холми), 105.3 - Культура (Шостка), 106.1 - УР-1 (Холми), 107.8 - УР-1 (Шостка).

Це ще не всі записи, також планую викласти записи фрагментів мережевої реклами за 2021-2022 роки, і деякі інші записи, зокрема фрагмент хіт-параду від Музвару на NRJ, який, наскільки я знаю, вже не виходить в ефір. Щодо викладання всіх моїх записів на РадіоФАПі, для мене в першу чергу в пріоритеті записи, зроблені з FM-ефіру. У мене є записи, в яких крім назви станції також є місто мовлення, і більшість таких записів зроблено якраз з FM-ефіру, решта - з регіональних потоків. Також в пріоритеті записи минулих років, і записи Нашого під час збою та Города в Нікополі в останній день мовлення. Решта записів поки можуть полежати на радіозвалищі й чекати своєї черги.

Квітень 27, 2024, 23:54:37
Також забув додати про записи з Ретро FM за 2017-2018 роки, зроблені випадково. На запис 2017 року потрапив фрагмент пісні Milky Chance - Stolen Dance. Нічого особливого, якби не те, що пісня вийшла в 2013 році, хоча в тому ж 2017 я думав, що це пісня 90-х. І якщо в цьому році (і в цьому місяці) цій пісні виповнилось 11 років, то на момент запису цього фрагменту, пісні було лише 4 роки, що аж ніяк не тягне на ретро. Тобто, ще тоді почали розбавляти плейлист не тільки українською, а й зарубіжною сучасною музикою. А на запис 2018 року, крім пісні Gnarlz Barkley - Crazy, потрапив і фрагмент розмови ведучого. Обидва записи робились на диктофон, тому й їх якість відповідна, і в мене є ще декілька записів того ж періоду, але вони такої ж малої тривалості, і максимум, що на них потрапило - це джингли. Переважно на них лише фрагменти пісень, тому не бачу сенсу викладати ці записи.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: MrMaxx

MrMaxx

В свою чергу, я зараз активно пишу ефір свого міста Одеси, а також сусідніх міст - Миколаєва та Херсона. Є записи одеських Просто 105.3 та Народного-Суперу 103.2, Люкс ФМ, миколаївського Перця 104.1 та херсонського X.ON 87.7. Також під час поїздки 21 квітня записав Хіт ФМ з Б-Дністровського на 90.8. Записи заллю наступного тижня на свій тг-канал.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

MrMaxx

Як і обіцяв, більша частина записів вже лежить тут:
https://t.me/MrMaxxOdesa/81
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

MrMaxx

Записи ефіру радіо Маямі за кінець березня (не мої).
https://t.me/radiofap/1228
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •