Виберіть стиль:

Автор Тема: Цифрові антени  (Прочитано 43765 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

kolobokarsen

• Гість
Цифрові антени
« Відповідь #45 : Вересня 14, 2012, 21:18:34 »
Батьки хочуть поставити у кухні телевізор. Думаю підключити T2, але з антеною проблеми (якщо виводити на вулицю), а ось чи буде приймати сигнал кімнатна не знаю. Проживаю м.Радивилів (Рів), до передавача (100Вт) у Бродах (Льв) приблизно 10км. Порадьте якусь кімнатну антену.

atmos

• Гість
Цифрові антени
« Відповідь #46 : Вересня 15, 2012, 00:02:47 »
Цитата: "sergiy1103" post=30617
В пості №488 теми «О приёме DVB-T/T2» я писав про антену Funke ABM 4595 і про те, що різниці між нею та ATX91 немає (просто дорожче коштує)

просто вам попалась настоящая funkie и подделка, коих сейчас на рынке полно на АТХ91 (я не защищаю АТХ91, просто сам был свидетелем "китайского ширпотреба" ввиде АТХ91. Сам же еще в далеком 2004 году купил себе оригинальную АТХ91 и по сегодняшний день пластик только выгорел на солнце (недавно делал ревизию антенне - пластик не полопал и крепко держится)
Цитата: "sergiy1103" post=30617
За цих же умов попробував антену UHF ATV 25/21-40 (в Україні вона є тільки в mtk.com.ua вартістю 203 гривні, тобто набагато дешевше, ніж Funke ABM 4595 і ATX91).
Ефектом від неї був вражений. За умов, коли на ATX91 якість13-14%, на UHF ATV 25/21-40 якість 25-30% (правда до 40 каналу). Але в місцевості, де цифра розміщується до 40 каналу (Зокрема, в Тернополі), це майже найкраща антена промислового виготовлення, що доступна в Україні.

вот тут 100% попадание в точку с выбором антенны! сам начал недавно использовать антенны dipol atv и могу с увереностью сказать, что это самые лучшие антенны в данный момент на рынке, которые можно приобрести, за вменяемые деньги, которые будут оправдывать вложения в них! Только я вас поправлю: можно подобрать антенны АТВ под свой диапазон, под свои нужды. Есть и на 21-35, и на 24-29 и на 41-69 каналы, нужно подбирать исключительно под себя!

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 5018
  • -Отримані: 4267
  • Репутація: +4689/-161
  • Розташування: Brescia (BS), Italy
  • System Administrator at Sabaf Group
    • укртвр
Цифрові антени
« Відповідь #47 : Вересня 15, 2012, 00:05:57 »
ничего странного нету
уменьшение рабочего диапазона позволяет достичь большего усиления
Проблема в том, что человек - существо эффективное. Он прилагает экстра-усилия только тогда, когда понимает, что они окупятся. А когда возврат инвестиций неясен, тогда и усилия будут посредственными.

Русские своих не бросают. А кого бросили, те не свои.

У мэра Киева пусть курсы риторики пройдёт)))

kolobokarsen

• Гість
Цифрові антени
« Відповідь #48 : Вересня 18, 2012, 12:44:20 »
Будь-ласка, дайте мені відповідь:
"Батьки хочуть поставити у кухні телевізор. Думаю підключити T2, але з антеною проблеми (якщо виводити на вулицю), а ось чи буде приймати сигнал кімнатна не знаю. Проживаю м.Радивилів (Рів), до передавача (100Вт) у Бродах (Льв) приблизно 10км. Порадьте якусь кімнатну антену, інакше прийдеться робити отвір в стіні для кабеля зовнішньої антени."
Дякую.

fediv

• Гість
Цифрові антени
« Відповідь #49 : Вересня 18, 2012, 16:54:46 »
Ну, скажіть хто-небудь людині, нехай не вигадує, а поекспериментує з зовнішньою антеною, виводячи кабель через вікно. А потім спокійно б'є діру в стіні.
А кімнатна антена - не годиться.

kolobokarsen

• Гість
Цифрові антени
« Відповідь #50 : Вересня 18, 2012, 17:58:38 »
Так і вирішив робити. Тільки підкажіть який кращий підсилювач, бо маю два, SWA=2000, чи SWA-9999?

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
    • укртвр
Цифрові антени
« Відповідь #51 : Вересня 18, 2012, 17:59:20 »
2000 має меньший рівень шуму
9999 краще підсилює
краще спробувати оба, згодом вирішити
Проблема в том, что человек - существо эффективное. Он прилагает экстра-усилия только тогда, когда понимает, что они окупятся. А когда возврат инвестиций неясен, тогда и усилия будут посредственными.

m3ts

• Гість
Цифрові антени
« Відповідь #52 : Вересня 18, 2012, 19:24:07 »
Цитувати
Тільки підкажіть який кращий підсилювач, бо маю два, SWA=2000, чи SWA-9999?

Можно на данный тест ориентироваться Ссылка

Відсутній Valdis

• Трохи більше ніж новачок
  • **
  • Подяки
  • -Надані: 2
  • -Отримані: 6
  • Репутація: +6/-0
Цифрові антени
« Відповідь #53 : Вересня 18, 2012, 19:32:18 »
SWA 9000\R уже работает 7 лет у родствеников дальность супер с Киева когдато 10 каналов брало пока у Прилуках не добавили каналов.

Відсутній Valdis

• **
  • Подяки
Цифрові антени
« Відповідь #54 : Вересня 19, 2012, 16:52:38 »
Районный центр Ичня Черниговская область,антенна расположена на высоте 12 метров.Само хороше принимались тэт30,35,м1 40,37,42,стб 50,новый канал 52,аств 32.Также 2,4,9 но их можна на кусок проволоки было ловить и с Прилук.Был еще телеканал ОНТ Беларусь ,шел на какомто из выше перечисленых.Сейчас антенна повернута на Белищину(Прилуки),там каналов уже тоже хватает,усилок тот же качество аналога и dvb-t2 идеальное!

Відсутній Valdis

• **
  • Подяки
Цифрові антени
« Відповідь #55 : Вересня 19, 2012, 19:09:15 »
Даже на комнатную берет,сигнал мощный.

m3ts

• Гість
Цифрові антени
« Відповідь #56 : Жовтня 06, 2012, 23:39:26 »
А к антенне Dipol ATX 91 идет в комплекте плата согласования или усилитель?Что-то их  резко раскупили нигде нет в наличии или там где есть цена переваливает за 4 сотни гривен.

Відсутній alepanasyuk

• Новачок
  • *
  • Подяки
  • -Надані: 0
  • -Отримані: 1
  • Репутація: +1/-0
Цифрові антени
« Відповідь #57 : Жовтня 08, 2012, 21:56:45 »
Питання до знавців: з'явилась можливість встановити телевізор в кухні, в наявності ще 2 телевізори: один підключений до супутникового тюнера та до зовнішньої "польської" антени з підсилювачем для прийому аналогового сигналу, інший через тюнер DVB-T2 до другої "польської" антени також з підсилювачем. Чи буде працювати кухонний телевізор (приймаючи аналоговий сигнал) через спліттер з одним підсилювачем, який уже підключений до одного з виходів OUT спліттера, чи потрібен ще додатковий підсилювач для кухонного телевізора, який підключено до іншошо виходу спліттера? Якщо резюмувати моє заплутане запитання то: чи можливо підключити два підсилювачі до виходів спліттера, чи хватить одного для забезпечення 2-х телеприймачів?

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
    • укртвр
Цифрові антени
« Відповідь #58 : Жовтня 08, 2012, 22:01:34 »
Ви бажаєте мати аналогове ТБ на кухні?
Якщо наразі маєте гарний аналоговий сигнал, то буде достатньо спліттера на будь яку "полячку".

Відсутній alepanasyuk

• Новачок
  • *
  • Подяки
  • -Надані: 0
  • -Отримані: 1
  • Репутація: +1/-0
Цифрові антени
« Відповідь #59 : Жовтня 08, 2012, 22:25:54 »
Дякую за відповідь... Так, мої батьки хочуть інколи подивитись ТВ на кухні (Інтер, 1+1 та місцеву студію телебачення).
Сигнал доволі сильний. Якщо я правильно розумію, то підсилювач діє на вхід спліттера без залежності до якого виходу з останнього підключений блок живлення (питання якраз було про те чи достатьно буде одного блока живлення для 2-х телеприймачів, та чи буде він діяти на той телеприймач, який встановлено на кухні).