Антенны для приёма радиостанций

Автор AlexFM, Липень 01, 2011, 09:55:16

Попередня тема - Наступна тема

kopop

Підключив я і ніякого ефекту який був сигнал такий і є
  •  

Ігор

На місцевих Ви це не помітите, вам потрібно пробувати в проміжках між радіостанціями. Якщо антена розвернута на північ спробуйте 100,8.
Ще спробуйте на дачі підключити так само телефон до телевізійної антени там має бути різниця.
  •  

kopop

Розвернув антену на північ настроїв на 100.8 а там тиша лише шипить!!!!
  •  

kopop

  •  

Ігор

Спробуйте і в ночі, потім пробуйте поставити антену у вертикальну поляризацію. Може зможете прийняти Житомирську Хвилю на 103,4. Хотя можна і не тільки її.
  •  

Vova.UA

Цитата: "Южный19" post=33838Вот только я ХЗ, не слабоват ли мой тюнерок "на прием", может и не стоит  заморачиваться... :dunno:
В мене теж тюнер від АВер медіа, але інший. Чутливість непогана, але на багатьох частота є власні перешкоди від інший частин компа.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Якщо буде слабувато можете спробувати поставити підсилювач.
  •  

Ігор

Все правильно. Якщо буде потрібно, міняєте плату з трансформатором на підсилювач, і до штекера підключаєте блок живлення.
  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=33837Спробуйте і в ночі, потім пробуйте поставити антену у вертикальну поляризацію. Може зможете прийняти Житомирську Хвилю на 103,4. Хотя можна і не тільки її.
Ігоре, я тільки що ставив антену у вертикальну поляризацію але на 103.4 гармоніка від Роксу
  •  

Ігор

Погано, у Вас проблема в тому що поряд потужні радіостанції. А на якому поверсі Ви пробуєте приймати?
  •  

kopop

  •  

Ігор

Ваша антена навіть вище ніж в мене. Спробуйте ще в ночі з ранку. Може пізніше буде тропо, літом бувають ще й спорадичні проходження, коли Ви можете прийняти  радіостанції навіть за 1000км. Але я недуже люблю це явище.
  •  

kopop

Добре, подивлюся що буде вночі.
  •  

kopop

Вночі ніякого тропо не було не на горизонтальній не на вертикальній антені. А вранці прийняв на вертикальну 105.0 Ур-1.
  •  

pavlo_r

  •