Strong SRT 8502

Автор bigtroll, Липень 09, 2012, 15:25:30

Попередня тема - Наступна тема

Гвоздецкий

Цитата: Ігор від Червень 08, 2013, 19:38:21
а які мають бути кодеки?
Толком не разбирался, скорее всего, H.264/AVC  и AAC или DivX/Xvid и MP3. Как-то попался файл MKV с AVC и AC3 - идет без звука. Но лучше, как я и писал выше - MP4, AVI, на худой конец FLV.
  •  

Ігор

Цитата: Don_Andrey від Червень 07, 2013, 22:14:23
Прошивка 5.2.1 улучшает качество приема  :super: Из "ниоткуда" начал показывать пятый мультиплекс, при том качество 10-12, но вгрызается в последние остатки сигнала и даже устойчиво показывает  :good:
вчора прошив тюнер, який мені раніше давали вищевказаною версією.
Щодо сигналу, при відключеній антені тепер показує нулі.
При 10% якості картинка вже висне, при 16% можна дивитися (грався з кімнатною антеною).
В новій прошивці можна два рази натискати кнопу "інфо" тоді буде показуватися програма і рівні сигнал/якість.
Також що мені сподобалося, що коли вмикаєш після режиму очікування, то він не завантажується, а одразу показує останній канал  :super:
  •  

Don_Andrey

Цитата: Ігор від Червень 10, 2013, 05:36:28
В новій прошивці можна два рази натискати кнопу "інфо" тоді буде показуватися програма і рівні сигнал/якість.
Так это и на старой прошивке можно было, и на 8500, даже на тримаксе так :secret:
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Ігор

На тому не було. Я коли привіз його додому, хотів подивитися рівні, натискав двічі "інфо" і нічого не було. При одному разі була інформація та що висвічується при переключенні каналів.
  •  

Don_Andrey

Цитата: Ігор від Червень 10, 2013, 09:37:28
натискав двічі "інфо" і нічого
Китай как он есть :dash:
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Ігор

Подзвонили мені з магазину і розказали про наступну проблему: після увімкнення тюнера виходить повідомлення, що список каналів оновлено. Після натискання "ок" зникає один мультиплекс після чого його взагалі не можливо просканувати. Зараз в них вже два тюнери з цією проблемою. Може хтось знає, що це може бути?
  •  

yadro

Ну, чесне слово, "знову за рибу гроші". Треба на якомусь добре видимому для пошуковців, популярному сайті засвітити фразу:
"Яка б не була проблема з тюнером, спочатку пробуєте поставити "заводські настройки", потім автонастройка на канали, або ручна настройка на канали."

Не буває мікропрограм управління якимось об'єктом (тюнером) без недоробок.
  •  

Ігор

Не допомагає. Запропонував власнику магазину прошити тюнер, я їм колись приносив прошивки на ці тюнери.
Принесли два тюнери і на обох зник 57 твк (БЦ).
  •  

yadro

Тепер "зіпсований телефон". Якщо ці проблеми з двома тюнерами не ви спостерігали, а невідомо хто, а потім інший невідомо хто розказав вам, то такій інформації вже не можна вірити. Мабуть, ці два тюнера принесуть особисто вам, тоді ви зможете поетапно (не бульдозерно, а поетапно) виловити, що це за проблема, і ліквідувати її.
  •  

Don_Andrey

Ігор, такое же было на 8500 и на 8502. Только там есть два варианта - ОК и EXIT. Успокоилось как-то само, без вмешательств.
yadro, ваша "вода" уже надоела. Не разводите флуд.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

yadro

Ну й допоміг ! І так зрозуміло, що після "оновлення" каналів можна натискати або "OK", або "EXIT". Але Ігор запитує, що робити, не чекаючи, поки само розсосеться.
То чому після "заводських установок" тюнер знову налітає на оновлення каналів ? Автопошук і так знайшов самий свіжий варіант каналів.
Та просто тюнер бачить ще якийсь заважаючий сигнал, для Білої Церкви це може бути сигнал з Києва.
Але надіятись, що користувач сам через меню відключить оновлення каналів, не буде користуватись автопошуком, а в ручному режимі знайде всі 4 мультиплекси ?
Ні, користувач цього не зробить. Це прийдеться комусь зробити замість нього.
  •  

Ігор

От їх і принесли в магазин, в якому ще й займаються ремотном. Спроби просканувати вручну не дали результатів, тому власник мені і зателефонував.
Він мені сказав, що проблема була саме з цією моделлю тюнерів і саме 57 твк, і на тих тюнерах, на яких натиснули "ок".

:дякую: за допомогу!
  •  

Ігор

Вчора сам поїхав до магазину, щоб подивитися що там за проблема?!
Взяв тюнер, подивився, що ця проблема на 58 твк. Під час ручного пошуку на цьому твк показує червоним рівень сигналу 93% і якість аж 10%. Нічого не сканується. Пробував міняти антени і навіть перешив. Всеодно проблема залишилася. Хотя при мені там налаштовували телевізор із Т2, там просканували всі мультиплекси.
  •  

Radiostyle

Цитата: yadro від Грудень 18, 2013, 04:01:31
Та просто тюнер бачить ще якийсь заважаючий сигнал, для Білої Церкви це може бути сигнал з Києва.
Це скоріш Кагарлик "каламутить",він на одному ТВК 57 з БЦ.
  •  

Ігор

Денисе, там проблема з 58 твк. Тоді мені неправильно пояснили.
  •