Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

E.v.g.

Так много каналов моя приставка ещё не принимала )



UA:Донбасс по-прежнему в 4:3

  •  

BanderaTV

Цитата: E.v.g. від Березень 11, 2019, 20:52:21
Так много каналов моя приставка ещё не принимала )



UA:Донбасс по-прежнему в 4:3


На супутнику - 16:9
  •  

fmdxua

Цитата: T2_newbie від Листопад 06, 2018, 02:53:32
Привіт! Потрібна порада з вибором антени для прийому DVB-T2.

Наскільки я розумію, найближчі від мене телевежі, на яких змонтоване обладнання для трансляції DVB-T2 сигналу, знаходяться у Лохвиці та Лубнах. Відстань до обох веж майже однакова і складає близько 28 км. Навколо місця прийому немає високих споруд та будівель, але воно знаходиться дещо нижче ніж навколишня місцевість і по шляху слідування сигналу з обох напрямків є досить багато великих дерев та щільних лісосмуг (не впевнений чи це критично).

Із обладнання у наявності є Strong SRT 8500 і телескопічна 2-ріжкова кімнатна антена, яка раніше використовувалася для прийому аналогового сигналу з місцевої телевежі.

Як гадаєте ENERGY 1м (13+8) 15 dBi підійде під мої умови? Чи можливо краще обрати щось інше?

PS: Усі сусіди та знайомиі приймають супутниковий сигнал. Подейкують, що дехто у нашій місцевості приймає Т2-сигнал на польські антени, але особисто нікого із цих людей я не знаю. Тому, принаймні покищо, мені не трапилась нагода запитати у когось на місці...
Припускаю, що точка прийому смт Чорнухи.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fediv

Жаль, коли хтось запитує пораду, але не доповідає, який результат після виконання чи невиконання поради:
"Я запитував, далі не важливо."
  •  
    Подякували за цей пост: EricX

MotoR4ikk

Підкажіть будласка координати опори в Ободівці, відки іде нтрасляція Т2. А також якщо є інформація про потужність передавачів та підсилення антени. І ще питання, раніше вроді була трансляція з Баланівки, що було перенесення?
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: MotoR4ikk

MotoR4ikk

Цитата: admin від Квітень 30, 2021, 13:42:20
https://ukrtvr.org/city/41
Дякую. Намагався вчора щось виловити звідти але нічого не вдалось. Спіймався лише 1 мультиплекс з Ямполя 818 МГц і то не стабільно, постійно пропадав, а потім взагалі пропав на відріз. Спробую придбати кращу антенну. Доречі вчора коли виловлював замітив що тюнер писав 64QAM, уже відбулася зміна модуляція.
Локація. с.Вільшанка, Крижопільського р-н
  •  

fediv

#1222
Може й кращу, але (безжалісний досвід) висота антени вирішує більше проблем, ніж чутливість антени. А удачне застосування антенного підсилювача - це буває прийом навіть там, де він гарантовано не був.
Це алхімія. Почитайте тут, може, щось корисне прочитаєте.
https://tv-remont.info/our-articles/useful-information/t2-problems/
  •  

Ігор

Тут я згоден. Мій досвід також показує, що висота багато чого вирішує. Додаєш 2-3 метри і прийом стає ідеальним.
  •  

MotoR4ikk

Отримав сьогодні антенну хвиля 2-24 рнет, і плату 9999 ноунейм і Euro sky 9999. Евроскай певно бракована взагалі не працює. І того обладнання:
1. Ресивер tiger combo
2. Антенна Хвиля 2-24
3. Підсилювач ноунейм 9999 плата.
4. Кабель finmark f690
І так після монтажу зловив з Ямполя 818 МГц мультиплекс з сигналом 54% і якістю 75%. Доречі сигнал постійно 54% навіть без антени або даже при якості 100%. Так що будем опиратись на якість. Також зпіймало з Молдови з декількох різних міст, Дрокія (65км) вроді і Сороки сигнал на Дрокія - 65%, Сороки - 100%. Більше нічого не ловило хоч убий, тобто з Ямполя ловив лише 1 мультиплекс.   Ну думаю доварю трубу ще одну. Вийшла висота 12 метрів. Результат аналогічний лише один мультиплекс з Ямполя. Правда якість уже 100%. Беру антенну та тюнер іду до сусіднього будинку за 100 метрів від мене, розташування по висоті не змінилось даже в новій локації по відношенню до першого місця прийому трохи нижче і труба уже нижча набагато метрів 4-5 не заміряв даже. Ставлю антенну, приблизно напрявляю на Ямпіль, іду підключаю кабеля, 818 МГц працює, якість 80-90. Вибираю частоти інших мультиплексів з Ямполя - 100% якість.  Чуть підстроїв  В результаті всі мультиплекси працюють добре якість 90-100% + Молдавські канали.

Тепер думаю чому на першій локації так, можливо супутникова антенна яка поряд давала перешкоди, а може трубу ізолювати від антенний, чи трубу від землі тому що на другій локації труба стоїть на бетоні, а на першій просто в землі стояла.
https://youtu.be/piS-9FB8Srs

Polyvko V.

#1225
Баланівка - перешкоди і відстань 60 км. Ямпіль, також перешкоди,але набагато ближче до передавача.
  •  

DVB

За Баланівку дуже багато питань, чому не приймається Т2. Люди не можуть зрозуміти, чому раніше звідти приймали аналог в ідеальній якості, а Т2 не приймають взагалі.
  •  

fediv

#1227
Цитата: MotoR4ikk від Травень 14, 2021, 21:15:11
Тепер думаю чому на першій локації так, можливо супутникова антенна яка поряд давала перешкоди, а може трубу ізолювати від антенний, чи трубу від землі тому що на другій локації труба стоїть на бетоні, а на першій просто в землі стояла.
Я думаю більш приземлено і практично. У вас вдома або біля будинку особисте джерело перешкод. Я би обезточив весь будинок, позичив у когось телевізор, і попробував на вашій антені, з вашим тюнером і чужим телевізором.
Чому я так думаю ? Приймати на частоті більше 800 МГц і не бачити нижчі частоти ? Десь є перешкоди.
Яка перспектива ? Є невеличкий неприємний шанс, що з антеною САМЕ НА ТОМУ МІСЦІ не зможете добитись успіху. Доведеться пробувати навіть нижче, але десь в іншому місці, але це найгірший, песимістичний варіант.
Ну, а підсилювач "чотири дев'ятки" - це просто барахло. Треба також попробувати без підсилювача, з симетризатором замість нього (лише для експерименту).
  •  

MotoR4ikk

#1228
Сьогодні пробува на першій локації спіймати щось, перемістив антену в інше місце, зловив все кроме тих каналів що ловили раніше тобто все кроме 818 МГц. Метр антена вліво метр в право переміщаю і то одні то інші мультиплекси ловлять. Перевірив вплив всього в будинку вимкнув все. Але не перевірив вплив ЛЕП які на відстані 7-10 метрів від антенни. Але і 24 батькам вистачить. Тому цю антену і тюнер поставив на другій локації. В понеділок закажу ще один екземпляр.
З приводу усілка 9999 може і барахло але це барахло працює) без нього взагалі нічого не ловить))) а на другій локації де з ним 100% якість без нього 70%. Так що барахло працює))) ще спробую усілл з меншим шумом.
  •  

fediv

Цитата: MotoR4ikk від Травень 15, 2021, 21:45:32
Але не перевірив вплив ЛЕП які на відстані 7-10 метрів від антенни.
А що тут перевіряти ? Вплив хороший !
  •