Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

oldman

Цитата: "vasia" post=22579
ЦитатаКакая мощность передатчика и где он расположен?
если верить этому сайту,то мощность передатчика в Чернигове 1квт,там он и расположен
Да, 70 км, хороший результат, как для приёма с Чернигова. :good:  
  •  

anatolij69

попробуйте с разными высотами установки антенны на мачте. Даже подьем на 30 см и то  даст результат.... Удачи!!!  
  •  

andry1989

Допоможіть будь ласка,  проблеми з прийомом сигналу. Не виходить виловити сигнал. Живу в 35 км від ретранслятора, антена ворона, ресивер стартрек від ромсат, не виходить виловити повноцінний сигнал по всіх мультиплексах. Зміг виловити 24 мультиплекс, сигнал добився до 77 процентів по шкалі мого стартрека, далі уже такі мультиплекси, як 31, 35, 57, що робити далі, не знаю. Перепробував все, і підсилювачі, і антени різні, марно все. Також хотів у вас запитати, який кабель якої марки ліпше використовувати для прийому сигналу, тому що стикнувся з такою проблемою: на відрізку кабелю 6 метрів все показує, а уже скажімо 15 метрів -  нема сигналу, я знаю, що це спад сигналу в кабелі.Який кабель якого виробника найбільше підійде для прийому?

Буду радий будь-якій допомозі

(виправив 7 помилок....ти часом не з Волині? може з Хмельниччини? адмін? + 5-6 помилок виправив E.v.G.)  
  •  

admin

Що за населений пункт, [strike]та звідки ретрансляція[/strike] Долина?
Цитата24 мультиплекс сигнал добився до 77 процентів по шкалі мого стартрека дальше уже такі мультиплекси як 31 35 57
не 24 мультиплекс, а 24 ТВК
те саме стосується 31,35 та 57 ТВК  
  •  

pavlo_r

Цитата: "andry1989" post=22594я знаю що це спад сигналу в кабелі який кабель якого виробника найбільше підійде для прийому .

RG6 75 Ом. Але, будь ласкавий, уточнити який кабель використовуєш зараз? Який рівень сигналу на 6-ти метровому відрізку і чи пробивається хоч щось на 15-тиметрах? Ці 15 метрів суцільним куском ідуть чи з'єднуєш 8 і 6 метрів? Якщо з'єднуєш - то чим? На нормальному кабелі різниця в затуханні між 6 і 15 метрів не повинна бути помічена тюнером, якщо сигнал на вході в кабель нормальний.
П.С. Забудь про Стартрек. Ефірна цифра кодована, тому він не годиться для прийому.  
  •  

Semen

Цитата: "admin" post=22475у DIPOL 11 неё 5,5-9 Дб своего усиления

у квант-эфировской - 18 Дб (заявленных), разница налицо

если к DIPOL 11 добавить усилок (далеко не самый мощный) то всё будет просто супер

ПОСТАВИЛ НА DIPOL 19 усилитель ALN-9999 (правда, всеволновой) и блок питания 12В подключил. И цифровой эфирный сигнал совсем пропал!!! Что я неправильно сделал??? (с платой согласования сигнал был, хоть и небольшой). А вот такой усилитель можно использовать "BETA tvcom DA-110/U" ???  
  •  

Vova.UA

Цитата: "pavlo_r" post=22600Ефірна цифра кодована, тому він не годиться для прийому.
Для прийому годиться, а от для перегляду ...  ;)
тільки місцеві канали.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

andry1989

Цитата: "pavlo_r" post=22600
Цитата: "andry1989" post=22594я знаю що це спад сигналу в кабелі який кабель якого виробника найбільше підійде для прийому .

RG6 75 Ом. Але, будь ласкавий, уточнити який кабель використовуєш зараз? Який рівень сигналу на 6-ти метровому відрізку і чи пробивається хоч щось на 15-тиметрах? Ці 15 метрів суцільним куском ідуть чи з'єднуєш 8 і 6 метрів? Якщо з'єднуєш - то чим? На нормальному кабелі різниця в затуханні між 6 і 15 метрів не повинна бути помічена тюнером, якщо сигнал на вході в кабель нормальний.
П.С. Забудь про Стартрек. Ефірна цифра кодована, тому він не годиться для прийому.
Я в курсі що кодована цифра я спочатку хочу настроїти потім куплю тюнер. Що стосується кабелю, кабель два окремих куска один 15 метрів суцільний другий 6 метрів суцільний на 15 метрах сигнал 0 шо рівень шо якість . Максимальний сигнал, що я добився то 77 відсотків на 24 ТВК .Кабель спринт на дерев'яні бухті продається такий .  
  •  

andry1989

Цитата: "admin" post=22595Що за населений пункт, [strike]та звідки ретрансляція[/strike] Долина?
Цитата24 мультиплекс сигнал добився до 77 процентів по шкалі мого стартрека дальше уже такі мультиплекси як 31 35 57
не 24 мультиплекс, а 24 ТВК
те саме стосується 31,35 та 57 ТВК

Місто з якого приймається сигнал Калуш.  
  •  

anatolij69

Цитата: "Semen" post=22601
Цитата: "admin" post=22475у DIPOL 11 неё 5,5-9 Дб своего усиления

у квант-эфировской - 18 Дб (заявленных), разница налицо

если к DIPOL 11 добавить усилок (далеко не самый мощный) то всё будет просто супер

ПОСТАВИЛ НА DIPOL 19 усилитель ALN-9999 (правда, всеволновой) и блок питания 12В подключил. И цифровой эфирный сигнал совсем пропал!!! Что я неправильно сделал??? (с платой согласования сигнал был, хоть и небольшой). А вот такой усилитель можно использовать "BETA tvcom DA-110/U" ???
С польской антенны постав усилитель ,работают. Примитивно,но проверенно.  
  •  

admin

полностью согласен
ставь усилок от полячки  
  •  

Semen

Цитата: "admin" post=22607полностью согласен
ставь усилок от полячки
Напишите пож.., как называется модель?  
  •  

admin

  •  

anatolij69

2-3 штуки берешь,и методом тыка проверяй. брал 6 ,49,555. Это ,чтоб % посмотреть. А у вас может другой случай. По табличке посмотри. http://www.sat54.ru/sections.php?aid=35  
  •  

Vova.UA

Цитата: "anatolij69" post=22606
Цитата: "Semen" post=22601ПОСТАВИЛ НА DIPOL 19 усилитель ALN-9999 (правда, всеволновой) и блок питания 12В подключил. И цифровой эфирный сигнал совсем пропал!!!
С польской антенны постав усилитель ,работают. Примитивно,но проверенно.
А хіба ALN-9999 не від полячки ???
 
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •