Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

admin

swa наче "рідні" від полячки  
  •  

Sid Meyer

Цитата: "Semen" post=22608Напишите пож.., как называется модель?
Anprel SWA-7 или SWA-9 - неплохие малошумящие усилки, легко найти в продаже.  
  •  

pavlo_r

Цитата: "andry1989" post=22604Кабель спринт на дерев'яні бухті продається такий .
Моя фірма закуповує FinMark і він теж на дерев'яних котушках. Це ні про що не говорить. Також невідома мені і марка кабеля. Мене цікавило чи це телевізійний кабель, тобто чи він коаксіальний, його діаметр, опір, з чого зроблена центральна жила та екранна сітка, наскільки ця екранна сітка щільна. Але давай почнемо з простішого: як на цю антену приймається звичайний аналоговий сигнал в ДМХ діапазоні?  
  •  

vasia

Цитата: "Sid Meyer" post=22613
Цитата: "Semen" post=22608Напишите пож.., как называется модель?
Anprel SWA-7 или SWA-9 - неплохие малошумящие усилки, легко найти в продаже.
по отзывам на форумах цыфра довольно критична к шумам,так что стоит попробовать несколько видов усилителей,притом предпочтение с меньшим усилениеми меньшими шумами . :victory:
а SWA с большим ку очень подвержены к самовозбудам и перегрузам по входу,особенно если рядом есть источник,попадающий в полосу попускания.лечится обычно уменьшением питания,падает ку -я на аналоге обычно просто отключал блок питания антены и если кратковременно проскакивало нормальное изображение то просто в цепь питания ставил резистор 0.1-1к,питание антены было где-то 5-9в :victory: хотя у меня комнатная DELTA 3+ стоит рядом с WI-FI модемом и проблем нет :dunno:
ALN-9999 как раз с большим ку,хотя и в экране.может стоит попробовать запитать его 5в от внутреннего источника тюнера.я думаю подбор SWA-шек или ку(можно поставить блок питания с регулировкой)неплохая альтернатива дорогим  антенам (500-600гр)для цыфры :drinks:  
  •  

admin

Цитата: "andry1989" post=22605Місто з якого приймається сигнал Калуш.

не дуже гарна позиція
на 31/57 може також йти Івано-Франківськ



тому тобі потрібно
1)купи цілий шмат кабель (щоб ми тут не гадали)
2)якщо і надалі не буде сигналу, то потрібна
 спрямована антенна, наприклад Dip-19 з середнім підсилювачем  
  •  

digitalif

Цитата: "pavlo_r" post=22621
Цитата: "andry1989" post=22604Кабель спринт на дерев'яні бухті продається такий .
Моя фірма закуповує FinMark і він теж на дерев'яних котушках. Це ні про що не говорить. Також невідома мені і марка кабеля. Мене цікавило чи це телевізійний кабель, тобто чи він коаксіальний, його діаметр, опір, з чого зроблена центральна жила та екранна сітка, наскільки ця екранна сітка щільна. Але давай почнемо з простішого: як на цю антену приймається звичайний аналоговий сигнал в ДМХ діапазоні?

І ще.
andry1989
Як з"єднуєш 2 шматки кабелю - тупо закорочуєш усьо нафіг чи є ф-конектори?
Мабуть аналогові канали приймаєш із Калуша, а "цифру" слід виловлювати із Малої Тур"ї, що під Долиною - розверни антену.  
  •  

andry1989

Цитата: "pavlo_r" post=22621Моя фірма закуповує FinMark і він теж на дерев'яних котушках. Це ні про що не говорить. Також невідома мені і марка кабеля. Мене цікавило чи це телевізійний кабель, тобто чи він коаксіальний, його діаметр, опір, з чого зроблена центральна жила та екранна сітка, наскільки ця екранна сітка щільна. Але давай почнемо з простішого: як на цю антену приймається звичайний аналоговий сигнал в ДМХ діапазоні?
Я зрозумів,  але що стосується кабелю,  то я вже писав, що  він суцільний. Просто є два окремі куски . Кабель коаксіальний, телевізійний. Що стосується жили і екрану  - центральна жила на жаль не є повністю мідною. Це можна сказати поміднина сталь,  бо дуже жорстка. На рахунок екрану: екран назвати чисто мідним теж важко, але він луджений я думаю що якийсь сплав, але точно не знаю. Також, що стосується з'єднання  - я ніколи їх не роблю, а  якщо й роблю то тільки звичайною бочкою. Це кабель, що я використовував для сат. антен та відео нагляду, підходить нормально, працюють  досить великі прольоти.

На рахунок аналогового сигналу все працює прекрасно довжина кабелю не впливає!

Моя думка така кабель має просто неправильний хвильовий опір, а точніше нема там 75 ом того і не працює + напевно тюнер має погане підсилення хотів би почути вашу думку ...  
  •  

andry1989

Цитата: "admin" post=22628
Цитата: "andry1989" post=22605Місто з якого приймається сигнал Калуш.

не дуже гарна позиція
на 31/57 може також йти Івано-Франківськ



тому тобі потрібно
1)купи цілий шмат кабель (щоб ми тут не гадали)
2)якщо і надалі не буде сигналу, то потрібна
 спрямована антенна, наприклад Dip-19 з середнім підсилювачем

Шановний адміністратор, нажаль Івано-Франківськ недоступний взагалі. Мені гора(сильний перепад висоти) закриває прийом, навіть не дивлячись на те, що там 500 Вт пердавач -  сигналу звідти 0. Але я спробую, згодом, з висоти 9-го поверху прийняти. Постараюсь відписатися, але схиляюся думки, що Івано-Франківськ нам недоступний взагалі .  
  •  

pavlo_r

Цитата: "andry1989" post=22631Моя думка така кабель має просто неправильний хвильовий опір, а точніше нема там 75 ом того і не працює + напевно тюнер має погане підсилення хотів би почути вашу думку ...
Дуже малоймовірно, що там нема 75 Ом. Якщо аналог працює нормально - то можливо проблема із самим тюнером. Я не знаю як там з чутливістю у Стартреків, але можеш спробувати поставити підсилювач, безпосередньо біля антени, але спершу спробуй, як радив Адмін, прийняти з інших напрямків.  
  •  

admin

1) аналог місцевий, а цифра за 28 км
2)я не казав що потрібно приймати Івано-Франківськ, я мав на увазі, що звідти можливі завади.  
  •  

andry1989

Підсилювачі я пробував різні толку небуло підсилення сигналу не суттєве. Лишається тюнер і антена зрозумійте мене у мене уже купа усілків різних і антен деякі купив деякі пробував результат 0 Незнаю що уже робит. Нарахунок завад з Івано-франківська там тільки 31 ТВК і 35 ТВК може заважати а 57 ТВК взагалі нема а він не ловиться.  
  •  

admin

Давай крок за кроком.
У тебе 28 км до ретранслятора цифри, і майже 0 км до ретранслятора аналогу.
Антена "ворона" у який дуже низький коефіцієнт підсилення.

З іншого боку, ти зміг виловити мультиплекс на 24 ТВК. Цей мультиплекс мав 77% сигналу, що дуже непогано.
(було б непогано знати % якості).

Далі, ти кажеш, що в тебе на 6 метрів кабелю є сигнал, а на 15 метрів сигналу немає.
Тому потрібно або замінити увесь кабель (рекомендована річ, бо на "скрутках" можеш усю цифру загубити), або ставити підсилювач на кабель, після антени.

Тільки, після того, як ти це зробиш, і напишеш тут результат, тоді ми зможемо тобі підказати наступні кроки.

Щодо завад з Івано-Франківська, дивись таблицю частот Івано-Франківська. Бачиш що тут присутній 3-ій мультиплекс на 31 ТВК (він може давати перешкоду на 31 ТВК з Долини), на 57 ТВК присутній "5-й канал" (він може давати перешкоду на 57 ТВК з Долини)...також маловірогідно, але може бути завада на 35 ТВК з Рокити Великої.  
  •  

andry1989

Я уже писав у мене скруток немає просто два різні куски кабелю! Нарахунок сигнал 77% це якість сигналу, після чого я просканував 6 каналів вони показували . На рахунок антени дуже цікаво яку взяти рекомендували мені оцю http://www.agsat.com.ua/index.php?productID=750 ціна правда дика але якщо вона оправдає себе я куплю. Зрозумійте мене нехотілось би витрачати лишні гроші.  
  •  

admin

ну ти 2 куска кабелю якось між собою з'єднуєш?
от там частина сигналу зникає

АТХ-91 одна з найкраших антен.
У твому випадку мабуть найліпша.
Тому що вона дуже спрямована, і тому що в неї дуже високе власне підсилення.
Цю антенну краще без підсилювача.  
  •  

andry1989

Цитата: "admin" post=22646ну ти 2 куска кабелю якось між собою з'єднуєш?
от там частина сигналу зникає

АТХ-91 одна з найкраших антен.
У твому випадку мабуть найліпша.
Тому що вона дуже спрямована, і тому що в неї дуже високе власне підсилення.
Цю антенну краще без підсилювача.

За антену я зрозумів дуже вдячний! По кабелю вернусь я знову я його не з'єдную між собою ніяк в мене два куска кабелю один 6 метрів другий 15 вони суцільні повністю і шо один кусок шо другий під'єдную до антени зразу без скруток і з'єднань і тому подібне . Ну наприклад беру відрізок кабелю 6 м під'єдную до антени один кінець другий до тюнера і настроюю і все. Коли наприклад антену настроїв під'єдню довший кусок але той 6 метровий вд'єдную від антени і потім приєдную довгий 15 м і нічого не працює ось.  
  •