Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

admin

вибач, лише зараз зрозумів  
  •  

andry1989

Цитата: "admin" post=22650вибач, лише зараз зрозумів

Та нічого вдячний за допомогу  
  •  

Ігор

Цитата: "andry1989" post=22649потім приєдную довгий 15 м і нічого не працює ось.
а Ви довгий кабель не пробували продзвонити? Спочатку екран, потім центральний провод, і екран з проводом.
На сесії Викладач не радив брати кабель довжиною більше 10 метрів, тому що в нього тоді велика ємність (між центральним проводом і екраном) і через це будуть втрати.  
  •  

puron

Доброго дня! Приймаю в Котельві на Strong 8500 (антена Польська з підсилювачем висотою 12м) сигнал з Іскрівки Чутівського району.
Потужність 77%,Якість 81%.
Наданий момент 5-й мультиплекс відключений, але сигнал є бо канали просканувались!  
  •  

ZEVS

Цитата: "Ігор" post=22653
Цитата: "andry1989" post=22649потім приєдную довгий 15 м і нічого не працює ось.
а Ви довгий кабель не пробували продзвонити? Спочатку екран, потім центральний провод, і екран з проводом.
На сесії Викладач не радив брати кабель довжиною більше 10 метрів, тому що в нього тоді велика ємність (між центральним проводом і екраном) і через це будуть втрати.
Во блин не знал что 10м это предел мечтаний :lol:Проводил эксперимент: кабеля 30м (15+15 через F )усу ДМВ возле тюнера приём цифры как был 90% так и остался,антенна волновой канал.  
  •  

Ігор

Цитата: "ZEVS" post=22655Во блин не знал что 10м это предел мечтаний :lol:
в мене вдома зараз більше 12 метрів. Він сказав що не радить, а антена в мене зараз на висоті 10 метрів якщо не більше.  
  •  

ZEVS

Цитата: "puron" post=22654Доброго дня! Приймаю в Котельві на Strong 8500 (антена Польська з підсилювачем висотою 12м) сигнал з Іскрівки Чутівського району.
Потужність 77%,Якість 81%.
Наданий момент 5-й мультиплекс відключений, але сигнал є бо канали просканувались!
НЕ зрозумів:відключений але сигнал є,це як?В МХ-5 є Тоніс,місцеві канали а також тести.  
  •  

ZEVS

Цитата: "Ігор" post=22656
Цитата: "ZEVS" post=22655Во блин не знал что 10м это предел мечтаний :lol:
в мене вдома зараз більше 12 метрів. Він сказав що не радить, а антена в мене зараз на висоті 10 метрів якщо не більше.
І що вона приймає?  
  •  

puron

Ну натискаю наприклад на Лтаву а на екрані "Малєвіч"!  
  •  

Ігор

До появи цифри приймала все те що тут зараз менше.  
  •  

andry1989

Цитата: "Ігор" post=22653
Цитата: "andry1989" post=22649потім приєдную довгий 15 м і нічого не працює ось.
а Ви довгий кабель не пробували продзвонити? Спочатку екран, потім центральний провод, і екран з проводом.
На сесії Викладач не радив брати кабель довжиною більше 10 метрів, тому що в нього тоді велика ємність (між центральним проводом і екраном) і через це будуть втрати.
Так дзвонив хоча кабель новий все дзвониться і як я писав аналогове мовлення робить !  
  •  

andry1989

Цитата: "ZEVS" post=22655
Цитата: "Ігор" post=22653
Цитата: "andry1989" post=22649потім приєдную довгий 15 м і нічого не працює ось.
а Ви довгий кабель не пробували продзвонити? Спочатку екран, потім центральний провод, і екран з проводом.
На сесії Викладач не радив брати кабель довжиною більше 10 метрів, тому що в нього тоді велика ємність (між центральним проводом і екраном) і через це будуть втрати.
Во блин не знал что 10м это предел мечтаний :lol:Проводил эксперимент: кабеля 30м (15+15 через F )усу ДМВ возле тюнера приём цифры как был 90% так и остался,антенна волновой канал.

Видно у вас кабель і сигнал хороший. То що писали не більше 10 метрів а вибачте мені а як бути коли в домі не один телевізор і коли антена далеко ну це якийсь прикол :dash:  
  •  

admin

у меня 50 метров кабеля, один 25 другой 18+5 метров
естественно через мультибенд  
  •  

andry1989

В завершення всього того хотів сказати що в Калуші цифра не світить нам як будуть такі геморої люди будуть дивитися кабельне або сат . З другого боку нас вважають напевно не людьми того що не поставили ретранслятор у нас.   :diablo:

Я і ше інші такі як я любителі може і посталять собі цифру для мене це принципово настроїти  :good:  
  •  

admin

я думаю, що після вимкнення аналогу, у вас цифра працюватиме набагато краще.
Окрім того, не виключено, що передавачі, у майбутньому, встановлять і у Калуші.  
  •