Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

DeJar

Скорее всего один общий EPG передаётся на всех трёх мультиплексах.
  •  

border

Да ЭПГ передаётся отдельно от канала.
Когда у нас сделали временную вышку для Т2, то канал Донбасс не работал (очень долго), но правильный EPG был, а так был матрас и сгенерированный звук (пищалка).
  •  

Ігор

Цитата: Djundich від Січень 09, 2016, 15:48:39
Зачем, я смогу просканировать каналы телевизором  только при очередной профилактике Зеонбуда.
Я уже писал про проблемы приема в Закарпатье Т2.
Просто интерференция мешает просмотру видео и звука, но EPG работает.
Какие образом его передают ?
А не пробували екранувати антену з одного боку, щоб  вона не пропускала сигнал з одного міста? Я не уявляю, як це виглядатиме, але спробуйте.
  •  

Djundich

http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=39797.510
Тут целая тема этому отведена, все три вышки у меня с одного направления с небольшой разницей в пару градусов.
Ничего не поможет, что только не пробовал.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Ігор

Спробуйте опустити антену нижче.
У Вас наче одна із веж зовсім поряд, чому б не спробувати кімнатну антену?

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

Djundich

#1100
Не хочу засорять тему, потом удалите это сообщение.
Все не так то просто, две вышки в дали но с прямой видимостью, а та что рядом закрыта зданием.
Вот и получается такой сырбор, УДЦР измеряли и на балконе,  и на крыше.  Все обстоятельства так сложились, что уровень приходит одинаковый с двух сторон  1:1, с третьей чуть ниже.  Вот и все, тут только два решения проблемы, разнести на РРТ передачу МХ-1 на разные частоты, или как сделали с МХ-2, где запустили режим T2-MI.  И все прекрасно ловится не зависимо от направления антенны. И самое важное что это проблема не моя локальная, а значения нескольких районов.  В разных точках разное соотношения уровня сигнала, по этому есть места где прием возможен но не стабилен.
С МХ-3 чуть лучше у меня обстановка, так как с РРТ Свалява на которую я имею прямую видимость,  МХ-3 передается на другой частоте. А так по области и с ним проблема.   Есть места в низинах области где четыре передатчика видно, но чтобы были проблемы в приеме хватает видимости двух.

Пишу в Нац Раду по ТВ, пишу Зеонбуду, пишу УДЦР, четыре с половиной года пишу и нулевой результат.
Добавлю, забыл, сделали МХ-2, так как с начала он как и МХ-1 не работал вообще.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Scorpionsky

#1101
Удалось сегодня словить румынское Т2 на 586 МГц. в пос. Суворово Измаильский район не уверен откуда прием, может из Тулчи. Похоже что это МХ1 с каналами местных тв. Список такой: TVR1, TVR2, TVR3,TVR Крайова, TVR Клуж, TVR Яссы, TVR Тимишоара, TVR Тигру Мурес, TVR HD. Словил на полячку с 5555 усилком на приемник Word VIsion t55D. Уровень 86% Качество 100%.
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
  •  

Djundich

Шановне товариство, можете привітати жителів  м. Мукачево та району.  На решті  ми можемо приймати телевізійну мережу України Т2  :victory:.
Не пройшло ще й п'яти років, з моєї першої скарги до "УДЦР" і "Нац Ради з питаннь ТВ і Радіо",  як з'явилася змога приймати  Т2.   Всього чотири з половиною років написання скарг, і ось трапилося чудо. 
О 14-00 закінчилася по графіку планова профілактика мережі Т2, і зараз як це повинно було бути ще чотири з половиною роки тому, приймаються усі чотири мультиплексори МХ-1,2,3 та 5 зі 100% якістю сигналу.
:bravo:

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Ігор

Вітаю!
Може написати, щоб синхронізували 57 ТВК із Кагарлика і БЦ?! Також мороче голову, тільки в моєму випадку можна прийняти.

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

fediv

Добре, що в Мукачевому тепер хороший прийом. Але вам би тиждень почекати, а потім радіти. Може, тимчасово відключена Свалява, яка робила вам перешкоди.
Чи зробили справжню синхронну трансляцію ?
  •  

Djundich

#1105
Так, не все так добре як здавалось мені на перший погляд, але у самому місті у мене зараз все гаразд з прийомом Т2.
В моєму випадку мені перешкоджала як раз таки Мукачівська РРТ, бо я не маю на неї прямої видимості.  А як раз завдяки Свалявській  я й приймав з початку МХ-3,5 у сто відсотковій якості, пізніше МХ-2.  Сьогодні на решті й МХ-1 приймаю зі сто відсотковою якістю сигналу.
Але зараз після увімкнення о 14-30 РРТ Хуст, дуже впала якість на МХ-3 на 56 твк, з РРТ Мукачево і Хуст.
Тому за містом я лише зможу приймати МХ-1,2,5.     Надіюся що вони й МХ-3 зроблять, але ж навіть так як є, ситуація з МХ-3 краща ніж була з МХ-1, так як там Свалява не заважає, бо передає МХ-3 на іншому твк.

Маю надію що МХ-1 вже не перестане працювати, оскільки увімкнені вже всі три РРТ що є у моєму полі зору.
Роблю такий висновок бо з'явився МХ-5 на 61 твк.

Ще цікаво дізнатися як зараз діла з прийомом МХ-1 в тих місцях області де ще є видимість РРТ Ужгород.
Цитата: Ігор від Травень 16, 2016, 14:22:51
Вітаю!
Може написати, щоб синхронізували 57 ТВК із Кагарлика і БЦ?! Також мороче голову, тільки в моєму випадку можна прийняти.

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk
Это как раз таки МХ-3,  тот единственный мультиплексор который еще не сделали.
Так что попробуйте написать в Нац. Раду, и опишите в заявлении правильно ситуацию.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Djundich

#1106
Spoiler
[close]
И это четыре с половиной года нужно было ждать ?
Теперь народ помогайте склонить Зеонбут включить режим T2-MI  на МХ-3

Цитата: Ігор від Травень 16, 2016, 14:22:51
Вітаю!
Може написати, щоб синхронізували 57 ТВК із Кагарлика і БЦ?! Також мороче голову, тільки в моєму випадку можна прийняти.

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk
Присоединяйтесь и так же пишите жалобы  в Нац Раду по ТВ, пусть еще заставят запустить T2-MI  на МХ-3 и у Вас так же должна решиться проблема с приемом МХ-3.
Это все решается на месте в Киеве на станции мультипликсирования.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Ігор

Звернення відправляли поштою?
  •  

Djundich

#1108
Да, заказным письмом.
На адрес:

        Нацiональна рада  Украiни
з питань телебачення та радiомовлення
    Киiв 01601     вул.     Прорiзна 2
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

Цитата: Djundich від Травень 16, 2016, 14:48:27

Ще цікаво дізнатися як зараз діла з прийомом МХ-1 в тих місцях області де ще є видимість РРТ Ужгород. Это как раз таки МХ-3,  тот единственный мультиплексор который еще не сделали.
Так что попробуйте написать в Нац. Раду, и опишите в заявлении правильно ситуацию.
T2-MI, судя по спутниковым сайтам, включили только на МХ-1 и МХ-2
  •