Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

Djundich

Цитата: Ігор від Вересень 05, 2016, 15:06:32
Круто! Викопаю картоплю і перевірю роботу 57 твк  :super:
Ну что, проверяли ?
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Polyvko V.

[q :sick:uote author=Vova.UA link=topic=2904.msg108522#msg108522 date=1473269735]
підскажіть, наскільки реально зловити Т2 зі Львова у вказаній точці ? У знайомого телевізор з вбудованим тюнером і антена "хвильовий канал", але не знаю, яка висота і підсилювач. Знайомий встановив і каже , що нема сигналу, тільки аналог

[/quote]                                 Брюховичі,на кімнатну антену спокійно, якщо телевізор з Т2 тюнером.
  •  

Ilya

Цитата: Vova.UA від Вересень 07, 2016, 20:35:35
підскажіть, наскільки реально зловити Т2 зі Львова у вказаній точці ? У знайомого телевізор з вбудованим тюнером і антена "хвильовий канал", але не знаю, яка висота і підсилювач. Знайомий встановив і каже , що нема сигналу, тільки аналог


Скорее всего прием будет. Есть похожий опыт в такой местности на полячку и до передатчиков Т2 примерно 30 км.
  •  

Ігор

Є схожий досвід прийому на польську антену з живоенням  5В
Цитата: Djundich від Вересень 07, 2016, 20:38:42
Ну что, проверяли ?
перевірю завтра, або на вихідних.
  •  

Vova.UA

Цитата: Левандівка від Вересень 07, 2016, 20:49:07Брюховичі,на кімнатну антену спокійно, якщо телевізор з Т2 тюнером.
той район закритий горою, на кімнатну там ніяк...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

#1130
Круто  :super: тепер якість на МХ-3, вища ніж в інших на кілька відсотків, також на 5В приймаю Кагарлик. Київ ще не перевіряв.
  •  

Djundich

А как прием МХ-3 теперь на 57 твк ?
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Ігор

Я і писав за МХ-3, виправив.
  •  

Djundich

Не ужели Зеонбуд не знал что без T2-MI и синхронизации передатчиков на одних частотах две РРТ рядом работать не могут.
Или как вашем случае, просто качество сигнала низкое было из-за интерференции.
Теперь мне интересно, у нас с 16 мая этого года уже три раза глюки были, но при этом третий раз пропал прием в идеальную солнечную погоду, в отличии от двух первых раз когда был град.  Если будет очередной глюк, интересно как у вас будет с качеством сигнала. То есть это глюк на какой-то одной из наших РРТ, или это что-то глобальное у Зеонбуда.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Vova.UA

Сьогодні налаштовував Т2 у родичів, по теоретичній карті покриття - голуба зона, тобто потрібен підсилювач. На "ворону" без підсилювача (!) зі Львова прийнявся 22 твк з запасом, 28 і 33 твк - на грані, але картинка тримається, кубиків не було. Не пішов тільки 40 твк, пізніше побавлюсь з підсилювачем. Антена десь 7м від землі
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

На то вони і теоретичні.
Доречі розраховані на стик 4го та 5го диапазонів. Тому при інших однакових умовах "низький" ДМХ канал має бути набагато краще аніж "високий" ДМХ канал.
  •  

pavlo_r

Питання до тих, хто приймає Т2 зі Львова: є в когось проблема з прийомом МХ1? Вже тривалий час спостерігається періодичне розсипання зображення на квадрати, незалежно від погоди. При цьому рівень та якість сигналу залишаються стабільними (в межах 80-90відсотків). На разі мені відомо про таку проблему у двох людей, які живуть по-сусідству (антени різні, тюнери Strong-8500 i Trimax-2012HD). Зараз розвернув антену на Броди — вже понад годину все працює стабільно (рівні 60/45).
  •  

Vova.UA

у мене на всіх мх періодично розсипається, хоча всюди запас 20-30 %
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

MotoR4ikk

А села которые находятся в полной низине, и по карте покрытия нету возможности приема вообще. Будут ли их покрывать?
  •  

admin

  •