Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Цитата: т2_сат від Серпень 03, 2018, 12:52:10
Та я б спитав, якби в кого той т2 був. Всі дивляться супутникове
З якого Ви міста? І звідки приймаєте?
Як варіант, можна уточнити у місцевій групі у соцмережах.
  •  

fediv

Прислав мені виробник антен "Метелик" свою антену в подарунок, а сам би я не купляв, трохи дорогувата. Я її на вихідних обкатав і в Києві, і за Києвом. Я ж не хочу бути рекламним агентом, але ця антенка аж із шістьма "напів-директорами" (не впевнений, що є вивірена технічна назва) трошки обганяє мої улюблені "Волна-5" чи "Тризуб-MAX" чи коротеньку "Енергія".
Симетризатор не передбачений, діаграма направленості - зрозуміло, що широка, але цій антені з позором програла моя саморобна "вібратор з трьома директорами", зроблена, між іншим, з міді.
Словом, теорія радіоприйому - штука складніша, ніж люди собі уявляють.

asdef78

Это сегодня профилактика передающего оборудования в Т2? или у меня только тишина в эфире?
  •  
    Подякували за цей пост: Djundich

Marjan0506

Цитата: asdef78 від Вересень 03, 2018, 11:31:22
Это сегодня профилактика передающего оборудования в Т2? или у меня только тишина в эфире?
саме так. понеділок профілактика :victory:
  •  

Radiostyle

Цитата: asdef78 від Вересень 03, 2018, 11:31:22
Это сегодня профилактика передающего оборудования в Т2? или у меня только тишина в эфире?
профілактика
  •  

DJ ZHYK

Второй российский мультиплекс в Купянске ловит же тоже с Валуек? И между прочим на втором сигнал намного выше, чем на первом. Могу фотки сигнала скинуть
  •  

Lupus68

#1206
Интересно, а почему в Украине не поднимается тема радиовещания 3-х государстаенных радиоканалов (1 - УР, 2 - Промінь, 3 - Культура) в DVB-T2? Во-первых, это предусмотрено технологией, в тюнерах есть такая функция (кнопка на пульте). Во-вторых, можно сослаться на опыт зарубежных стран, в том числе Италии (там у государственного вещателя RAI куча радиоканалов), Германии, даже той же России (пропагандистские 1 - Радио России, 2 - Маяк и 3 - Вести). Иногда приходится бывать у родственников на оккупированной территории в Дырляндии (постепенно вывожу оттуда вещи),- так там местные дыровские спецы настроили мощную телевышку на Петровке по всем стандартам рашки, в том числе и цифровое тв (+ работающий радиотракт с 3-мя пропагандистскими каналами в стереорежиме).  :pukan:
  •  

игорь88

Радио и не появиться в Т2, пока радиогруппы не обратят на это внимание и не проллобируют добавление в мультиплексы.
Такие станции серьезно выиграют конкуренцию за покрытие.
Другая проблема украинского Т2 - плохой выбор параметров модуляции и крайне слабые, минимально допустимые мощности сигнала. В этом плане РФ продолжает традиции Совка - лупят на полную ради пропаганды. Например, не знаю откуда это идет, но я наверху многоэтажки в Каменском регулярно принимаю канал Россия в аналоге на метровом диапазоне.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

Сим

Цитата: игорь88 від Вересень 29, 2018, 13:25:04
не знаю откуда это идет, но я наверху многоэтажки в Каменском регулярно принимаю канал Россия в аналоге на метровом диапазоне.

Это скорее всего из Донецка, я например регулярно с 12-го этажа в Павлограде могу принимать его на 10 ТВК, причём без всяких тропо. Так, что скорее всего это он.
  •  

T2_newbie

#1209
Привіт! Потрібна порада з вибором антени для прийому DVB-T2.

Наскільки я розумію, найближчі від мене телевежі, на яких змонтоване обладнання для трансляції DVB-T2 сигналу, знаходяться у Лохвиці та Лубнах. Відстань до обох веж майже однакова і складає близько 28 км. Навколо місця прийому немає високих споруд та будівель, але воно знаходиться дещо нижче ніж навколишня місцевість і по шляху слідування сигналу з обох напрямків є досить багато великих дерев та щільних лісосмуг (не впевнений чи це критично).

Із обладнання у наявності є Strong SRT 8500 і телескопічна 2-ріжкова кімнатна антена, яка раніше використовувалася для прийому аналогового сигналу з місцевої телевежі.

Як гадаєте ENERGY 1м (13+8) 15 dBi підійде під мої умови? Чи можливо краще обрати щось інше?

PS: Усі сусіди та знайомиі приймають супутниковий сигнал. Подейкують, що дехто у нашій місцевості приймає Т2-сигнал на польські антени, але особисто нікого із цих людей я не знаю. Тому, принаймні покищо, мені не трапилась нагода запитати у когось на місці...
  •  

дрон

Антена  "хвильовий канал" має гостру діограму прийома сигналу.
Скоріш за все і Лохвиця, і Лубни не знаходяться в одному напрямку,
тож прийдеться обирати якийсь один напрямок.
  •  

fediv

Цитата: T2_newbie від Листопад 06, 2018, 02:53:32
...Із обладнання у наявності є Strong SRT 8500 і телескопічна 2-ріжкова кімнатна антена...
Як гадаєте ENERGY 1м (13+8) 15 dBi підійде під мої умови? Чи можливо краще обрати щось інше?
"телескопічна 2-ріжкова кімнатна антена" - це не антена, це кусочок металу.
ENERGY - дуже навіть підійде, якщо не підключите старезним, дефектним кабелем.
І при бажанні в антену замість симетризатора стає підсилювач.
І ціна не завелика.
  •  

Polyvko V.

Антену на всякий випадок{ про запас } можна чуть посильнішу https://belyislon.com.ua/magazin/cifrovoe-televidenie-t2-2/antenna-t2-2/antenna-t2-energy-19.html. А напрямок може бути і Лохвиця  і Лубни, або Гребінка, тай Прилуки потягне.
  •  

fediv

#1213
У нього лише 30 км, обійдеться коротшою, аби лиш на кабелі не зекономив. А на "польські" антени приймають лише окремі щасливчики, на рівнині, з хорошим сигналом.
  •  

Don_Andrey

Голосую за волновой канал с согласовкой 300-75 и новым коаксиалом (60% оплётки) с подвесом антенны от 10 метров.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •