Логотипи, скріншоти та записи з українського ТБ

Автор Радиоман, Липень 30, 2011, 14:31:52

Попередня тема - Наступна тема

Qolo

Цитата: UzUA108 від Липень 08, 2023, 19:15:32Новий канал знову сьогодні повернув квіти до лого. Чого не якийсь літній "символ"?
Це мабуть квітка папороті, до свята Купала
 •  

Qolo


UzUA108

#1667
Вчора чи сьогодні Setanta оновила логотипи своїх каналів (тепер типу інтеграція із їхнім сайтом)

Setanta Sports
[close]

Setanta Sports+
[close]
 •  

UzUA108

Якщо Вас цікавило, що роблять ведучі\спікери під час "коротких реклам".😁😁😁 Так от: на Еспресо пішли на рекламу, але зображення передавало ще ефір, так би мовити, а звук вже рекламний. Згодом, певно помітили глюк, що викликало дуже професійну реакцію ведучої))) Через хвилину таки "підтягнули" і картинку.

https://youtu.be/h_DaEtWynH0?t=1711
 •  
  Подякували за цей пост: corazon, pavlo

admin

Цитата: UzUA108 від Серпень 02, 2023, 21:42:29Вчора чи сьогодні Setanta оновила логотипи своїх каналів (тепер типу інтеграція із їхнім сайтом)

Setanta Sports
[close]

Setanta Sports+
[close]
У когось є лого Setanta Sports +? бо мене на сайт не пускає.
Setanta Sports оновив
 •  

UzUA108

«Новий канал» презентував оновлене оформлення логотипа й айдентики


Відсьогодні логотип «Нового» оздоблений золотом й коштовним камінням на тлі жовтогарячого листя та з козацьким хрестом із пшениці навколо.

24 серпня «Новий канал» презентував оновлену графіку, по-новому прикрашене лого та реінкарнований слоган – «Дивись на світ по-Новому». Зміни є частиною святкування 25-річчя каналу, який є місцем позитивних емоцій та натхнення для глядачів. Про це редакції Mediasat розповіли в пресслужбі «Нового».

Оновлення графіки та логотипу
«Новий канал» представив оновлений логотип з козацьким хрестом, викладеним зі снопів пшениці. Графічне оформлення продовжило тему попередніх сезонів – зими, весни та літа. Золото та коштовне каміння залишились на літері «Н», але тепер ними прикрашені грона калини. Важливий сезонний акцент – жовте листя, яке відображене на тлі та символізує наступ осені. Як зазначалося вище, форма логотипа нагадує козацький хрест, який несе в собі глибоке значення – він символізує захист країни та спадок української культури.

Загалом, разом з логотипом, змінилося усе графічне оформлення: іміджева айдентика, титри, рекламні скобки та плашки. Також «переодягнувся» й діджитал телеканалу.

Повернення слогана
«Новий канал» повернувся до вже знайомого глядачам слогана – «Дивись на світ по-Новому». Цей слоган відображає дух сучасної України, яка навчається дивитися на речі з нової точки зору. Оновлений слоган стає своєрідним закликом до аудиторії дивитися на реальність з нової перспективи так, як це робить сам канал.

Оновлення контенту
Протягом наступного місяця на «Новому» буде представлено проєкти та серіали, зняті під час війни. Таким чином канал продовжує свою місію підтримки та надання глядачам можливості відірватися від повсякденних турбот.

«Новий канал» залишається місцем, де кожен може знайти позитивні емоції, натхнення та відпочинок. Оновлена графіка, логотип та слоган лише підкреслюють його цінність для глядачів.


І щось пішла за мода ставити слоган біля лого😁 Сподіваюся, це лише на сьогодні, або максимум до кінця тижня
 •  
  Подякували за цей пост: corazon, pavlo

TV-Ukr

На М1 також дещо змінювався дизайн - 23-24 серпня замість QR-коду був прапор України. Цікаво, що логотип М1 в ці дні був дещо темнішим. Також 24 серпня плейлист складався лише з української музики.
 •  
  Подякували за цей пост: corazon, pavlo

DrewUA

Цитата: TV-Ukr від Серпень 28, 2023, 18:53:22На М1 також дещо змінювався дизайн - 23-24 серпня замість QR-коду був прапор України. Цікаво, що логотип М1 в ці дні був дещо темнішим. Також 24 серпня плейлист складався лише з української музики.
Там згідно з fb Пєрцева він працює над дизайном для нового сезону, де повернуть старе лого. Будемо сподіватись що "старий" М1 (тільки без рсн) все ж повернуть.
 •  
  Подякували за цей пост: corazon, pavlo

Oleg2008

Нарешті М1 повернув логотип 2001 року було синьо-жовтий стало червоно-білий.
Слава Україні!

Denis05ua

Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
 •  

kotenko.

#наташанемішай
 •  

АДВ

Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
 •  

0-0-0-0

На останньому довоєнному конкурсі на місцеве Т2 (там, де Аверс суттєво розширився) Апостроф подався на Львів та Одесу як псевдомісцеві канали. Не пощастило.
 •  

BanderaTV

З Одесою пощастило незадовго до війни вони придбали Думську
 •  

UzUA108

До свого 10-річчя "Еспресо" змінює візуальний дизайн.


Більше про це тут
 •