Ремонт телевізорів

Автор Ігор, Серпень 05, 2011, 22:00:27

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

Ааа... то це трохи інша.



Тепер головне, щоб ні ті найдовші "роги" нічого не сідало ))))))  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Мені за це і страшно там довжина не маленька.
 Колись в мого однокласника горобці зробили гніздо на антені :D  
  •  

SFC

Цитата: "Vova.UA" post=3728в мене дмх підслювач зі штекером, стоїть при виході телевізора. Підсилення помітне, але хотілося б побільше )))

заметно усиление чего? установка усилителя перед телевизором - сущая глупость. прибегним немного к теории. для нормального приема приемник должен обладать определенными значения чувствительности и соотношения сигнал/шум. при установке усилителя вблизи телевизора что получает? фигню мы получаем! да, уровень сигнала может быть заметно выше порога чувствительности. но! соотношение сигнал/шум на выходе фидера снижения априори будет хуже, чем на входе. усилитель, установленный перед входом телевизора уже ничего не исправит!!!

Игорь, ты сделал абсолютно правильно, установив мшу между антенной и фидером снижения. хотя, твои соображения равносильны Володиным. мшу решает не только вопрос потерь в фидере, а и улучшение соотношения с/ш на входе приемника. это два равнозначных фактора. если вы поставите усилитель с высоким ку, но при этом он будет обладать высокими собственными шумами, грошь цена такому усилителю. Владимир, переделайте схему своего приемного тракта и вы увидите сразу разницу при том же ку.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "SFC" post=3735заметно усиление чего? установка усилителя перед телевизором - сущая глупость. прибегним немного к теории. для нормального приема приемник должен обладать определенными значения чувствительности и соотношения сигнал/шум. при установке усилителя вблизи телевизора что получает? фигню мы получаем! да, уровень сигнала может быть заметно выше порога чувствительности. но! соотношение сигнал/шум на выходе фидера снижения априори будет хуже, чем на входе. усилитель, установленный перед входом телевизора уже ничего не исправит!!!
Заметно улучшение изображения польских телеканалов ))) Усиление 22 +/-2Дб. Конечно, я понимаю, что лучше вблизи антенны, но мне туда немножло сложно залезть, ну и усь надо другой. Пока пусть стоит. Если система будет принимать польский мультиплекс - всё так и останется, если нет - тогда подумаю. Жду на нояву тюнеров для ПК )

 
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

SFC

Цитата: "Vova.UA" post=3748

 что-то я не понял...:blink: а что это за симбиоз поляцкого говна с альфой? :woohoo:  
  •  

neekeri

Цитата: "SFC" post=3751что-то я не понял...:blink: а что это за симбиоз поляцкого говна с альфой? :woohoo:

Цеж очевидно  :)
Досить поширений "симбиоз", як для львівської області

дай вгадаю

"польська кака" - ОРТПЦ Високий Замок
"Орбіта-2" - RTCN Tatarska Gоra. TVP1,TVP2  
  •  

SFC

Цитата: "neekeri" post=3752
Цитата: "SFC" post=3751что-то я не понял...:blink: а что это за симбиоз поляцкого говна с альфой? :woohoo:

Цеж очевидно  :)
Досить поширений "симбиоз", як для львівської області

дай вгадаю

"польська кака" - ОРТПЦ Високий Замок
"Орбіта-2" - RTCN Tatarska Gоra. TVP1,TVP2

я просто не могу понять кому в голову пришло их располагать одну в другой.... :ohmy:  
  •  

Vova.UA

Та блін, нормальні в мене антени  :evil:

Ну сітку може колись поміняю на щось інше ) І так зараз не дуже маю час ТВ дивитись, а батькам хватає 1+1, ІСТВ і Нового.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

neekeri

Цитата: "Vova.UA" post=3754Та блін, нормальні в мене антени  :evil:

та вшистко впожондку  ;)
хороший такий букет  :kiss:
тільки дам тобі пораду, тарілку туди вже не чіпляй  :lol:  
  •  

Ігор

Замінив антену, метровий діапазон ловить краще (тільки перший чомусь завівся). Дециметровий трохи гірше, але дивитися можна. Новий чорнобіло, купол краще іде (в кольорі), і навіть на ньому з'явився звук. К1 взагалі зник :( буває чорнобіле зображення. Тільки мати мене зараз муче :D

З днем незаложності!  
  •  

Vova.UA

Цитата: "Ігор" post=3765Замінив антену, метровий діапазон ловить краще (тільки перший чомусь завівся). Дециметровий трохи гірше, але дивитися можна. Новий чорнобіло, купол краще іде (в кольорі), і навіть на ньому з'явився звук. К1 взагалі зник :( буває чорнобіле зображення. Тільки мати мене зараз муче :D
напевно коефіцієнт підсилення получився менший, ніж у сітки. Треба піднімати вище.
Цитататільки дам тобі пораду, тарілку туди вже не чіпляй
Тарілка на стіні висить ) Хоча непогано би було її підняти, бо трохи дерева мішають ...  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Та ні! Вище вже немає куди. Хіба що тільки в космос запустити ;)
антена найвища на вулиці більше 10 метрів.
З коефіцієнтом ще б трохи децибел незавадило. Без підсилювача вона б точно неприймала, 100 км до Києва.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "Ігор" post=3770Та ні! Вище вже немає куди. Хіба що тільки в космос запустити ;)
антена найвища на вулиці більше 10 метрів.
З коефіцієнтом ще б трохи децибел незавадило. Без підсилювача вона б точно неприймала, 100 км до Києва.
Нууу... 100 км то вже дальній прийом ))) Я ТБ на такій відстані з нормальною якістю приймаю тільки за певних погодніх умов...  Ну правда в столиці потужності великі.
Якщо є час, натхнення і лишні гроші - треба ставити дві антени на МВ і ДМВ. І бавитися з підсилювачами. Я порівняно недалеко від транслятора живу, але в ямі. Ні в мене, ні в сусідів з різни ми антенами всі канали добре не показують.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

В мене прийом на такій відстані звичайне явище. В Києві там щей і висота добра. Зараз проходження стало краще. Тоніс почав показувати як на супутнику.
Але передавач РТК заважає приймати ТЕТ :( а каналу 2+2 заважає перший з Таращі, вони обидва на 7 твк.
Зараз натхнення є, а вільного часу не дуже багато. Можна було б і побавитися.  
  •  

MAX

Ув. Игорь! Купите спутниковую антенну, если ещё не купили, и смотрите все каналы с отличным качеством! А свою мачту сдайте на металлолом, так дешевле выйдет, чем морочить себе голову со всеми этими приёмными антеннами и усилителями.;) Должного качества ТВ-картинки от наземных аналоговых передатчиков Вы всё равно не получите - проверено на себе! Только горе деньгам и времени будет!
Подобным дальним приёмом можно было заниматься ещё в 90-е годы, чем я и занимался будучи ещё "зелёным" юношей, когда кол-во передатчиков на территории страны было не так велико, как сейчас, а стоимость спутниковой антенны была очень велика. Сейчас же в наземном эфире творится "каша", так что, Ваши попытки принять ТВ-сигнал с Киева на должном уровне, скорее всего, к сожалению, так и останутся попытками. Зато сейчас спутниковые антенны очень подешевели! :woohoo:  
  •