Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Кругова купівля, "Вєсті" колишню мережу мелодії, Карпій - Блік.
  •  

Formally 20

Чую, что НацРада не дадут Карпию заменить Блик на Перец, как холдингу Вести не дали заменить Оникс, Best FM (Нота и Комра) и Стильное радио Мелитополь на Радио Вести
  •  

Ігор

А що ж завадить?

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

Formally 20

НацРада можеть уличить их в смене программной концепции
  •  

vital-fm

А може зроблять як "Рокс" в Тернополі, тільки додаткові вставки будуть, там де розбіжності в концепції, з музичною станцією це простіше зробити, ніж з повною зміною формату, "П'ятницю" ж перейменували.
Наприклад дитячі можна вночі пускати і т.д.
  •  

Yuriy

Регулятор 9 грудня на звернення телерадіокомпаній вирішив замовити в ДП «Український державний центр радіочастот» розроблення висновків щодо можливості збільшення потужності телевізійних передавачів, які використовує Луганська філія НТКУ у чотирьох містах Луганської області.

Мовник висловив бажання збільшити потужність передавачів із 0,1 до 0,5 кВт у Біловодську, Зоринівці, Сватовому і Троїцькому.

Крім того, замовлено прорахунок чотирьох нових частотних присвоєнь для Філії НТКУ «Центральна дирекція «Українське радіо» і ТРК «Громадське радіо» в с. Чонгар Херсонської області. http://nrada.gov.ua/ua/news/radanews/25332.html
  •  

vital-fm

Хто вчора дивився, Блік переоформився?
  •  

Formally 20

  •  

Ігор

А що саме переоформили?

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

Radiostyle

  •  

Formally 20

  •  

kotenko.

Я так зрозумів, у Кварталу 95 буде власний канал.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

#1692
О, так в такому разі пропоную об'єднати зусилля з двома каналами Шустера, 3 в одному так би мовити.
:lol:
Наприклад: Слуга народу - 2 сезон, з елементами еротики.
Або шустер лайв з елементами гумору.
  •  

Radiostyle

У всіх пише "трансляция начнёться через несколько секунд" уже 15 хвилин?
  •  

Formally 20

#1694
У меня тоже
https://www.youtube.com/watch?v=1yCOj6tHbgU
UPD: трансляцию включили
  •