Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Цитата: "REX" post=26051Ще довго чекати на результати.
До 13.10.2012 мінімум.
  •  

vital-fm

Crossovok
Це аналог дротових неконкурсних відрізків часу, але на фм обов'язковий конкурс, а так на тих частотах мовить "УР".
  •  

Miro

Цитата: "mask@mail.ru" post=26029Да коли вони вже в Старконі на конкурс виставлять я 5років жду задолбало шипілку слухати на 2-

Це питання вам краще задати тут http://nrada.gov.ua/ua/contacts.html А з приводу прорахунку нових частот, то сюди http://www.ucrf.gov.ua/uk/about/contact/
  •  

E.v.g.

22 червня - хвилина мовчання

КЕРІВНИКАМ  ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЙ

 

20 травня 2011 року, Верховна Рада України ухвалила Постанову № 8539 про запровадження проведення 22 червня кожного року всеукраїнської хвилини мовчання в пам'ять про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.  
22 червня о 10.00 на хвилину мовчання  мають зупиняти роботу органи державної влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації (крім підприємств, де це не допускається за технологією виробництва),  має зупинятися рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.  
22 червня кожного року має обмежуватися трансляція розважальних програм, а о 10.00 на хвилину мовчання повинна перериватися трансляція радіо і телепередач.  
У зв'язку з ухваленням Верховною Радою України Постанови № 8539 Національна рада рекомендує при плануванні програм і передач 22 червня 2012 року керуватися Правилами ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті, затвердженими Національною радою 08.02.2012 рішенням № 116 та зареєстрованими Міністерством юстиції України 23 лютого 2012 року за № 286/20599 (розміщено на сайті Національної ради www.nrada.gov.ua).
  •  

vital-fm

Я так розумію НР пішла у відпустку, щоб в серпні плідно попрацювати.
  •  

Yuriy

Цитата: "vital-fm" post=27051Я так розумію НР пішла у відпустку, щоб в серпні плідно попрацювати.
Я сподіваюся, що вони в наступному ФМ конкурсі будуть працювати на благо НРКУ та місцевих мовників.
  •  

REX

Так,  22 червня день жалоби, всі теле і радіопрограми повинні скасувати, повинна грати сумна музика !!! Але футбол будуть транслювати .
  •  

АДВ

Цитата: "Yuriy" post=27073
Цитата: "vital-fm" post=27051Я так розумію НР пішла у відпустку, щоб в серпні плідно попрацювати.
Я сподіваюся, що вони в наступному ФМ конкурсі будуть працювати на благо НРКУ та місцевих мовників.
:D
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Slushatel

Цікаво буде подивитись на результати конкурсу в МХ-5. Дуже хочеться дивитись в МХ-5 канал новин "24"
  •  

admin

  •  

Slushatel

Цитата: "admin" post=27186в якому місті?
Львові. Адже в аналоговому ТВ виходять Львівські новини на каналі "24". Та й не тільки в цьому місті, можна й по всій країні, але бажано з місцевими новинами, адже це регіональний мультиплекс.
  •  

admin

по всій країні не вийде. НАМ вже судиться в Аріаднами, Лідерами...тим паче буде судитися з "24" якщо ці отримають загальнонаціональне покриття через місцеве мовлення
  •  

vital-fm

Може "Ескулап" з "Вінтажем" не запустяться, хоча яка їм різниця, планової перевірки вони і так уникнуть через вибори.
  •  

admin

  •  

REX

А ще не відомо, хто подавав заявки на конкурс? Цікаво дуже, хто у Краматорську претендує?
  •