Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

Лех

Цитата: "AndrewZ" post=31905... у Ковелі перемогла "Мелодія" ("ТРК"Радіо Кохання"),
Знову у Ковелі -Мелодія?!!  :cry:  ,ну є ж вже одна станція "а ля Совєтський Союз" ,а Мелодію і так прекрасно чути за межами міста з Нововолинська ,  думав буде радіо Луцьк , чи Супер радіо. Я дуже розчарований !:(
  •  

дрон

Нацрада скасувала рішення про УПП й ухвалила нове
http://www.telekritika.ua/news/2012-08-29/74534
  •  

Ігор

Тільки аби Мелодії не було в БЦ.
  •  

Slushatel

Цитата: "Sanio" post=31914
Цитата: "krusenshtern" post=31908А насчет Сум не подскажите?Какие претенденты были,кто победил?
UPD:
А с Сумами что?
У сумах основними претендантами були "Кісс ФМ" та "Європа Плас" - перемогла остання (ПрАТ "Європозитив"). Загалом найбільше частот отримала "Мелодія" (ТРК "Радіо Кохання") - їхня перевага над іншими претендатами Національною радою позиціонувалася як наявність у програмній концепції 1 год. мовлення на добу дитячих програм.
НРКУ майже нічого не дісталося - лише кілька частот, хоча вони подавалися майже на всі!
По Львівській області майже всі частоти дісталися Львівській ОДТРК - Славське, Старий Самбір, Турка. У Стрию малопотужна частота 104,8 МГц дістлася місцевій компанії, яка афільована з уже існуючою "Стрий ФМ", іншу частоту - 90,9 МГц - отримала ТРК "Шансон"!

ОГО! Шансон вже виграв частоту в Стрию?! :blink:  Скоро будуть пробувати взяти частоти і в інших містах Західної України! А що буде звучати в м. Хуст та в м. Мукачево в Закарпатській обл.?
  •  

vital-fm

Slushatel
Не факт. Вони на кожний конкурс подаються безрезультатно.
  •  

Сідівець

"Шансон", до речі, подавався на всі частоти у Волинській обл. і під час голосування не отримав жодного голосу. Радіо "Луцьк" дуже хотіли виграти всі три частоти (Горохів, Нововолинськ, Ковель), але нацрада вирішила по-іншому. По Підгайцям відзначу також, що ще подавалися "Хіт ФМ" та "Світле радіо "Емануїл".
P.S. До речі, якщо цікаво, у Ладижині за результатами цього конкурсу з'явиться нова місцева радіостанція. Не знаю яка буде назва, але компанія, що виграла частоту є провайдером телекомунікаційних послуг у цьому місті.
  •  

oldman

Столько частот выставлено было и такая тишина. Никакой информации нет. Ни на сайте НР и на Телекритике.
  •  

DJ ZHYK

А Вы не знаете кто выиграл по Купянску (Харьковская обл.), местная (я знаю что она целый год занималась и собиралась подавать заявку) или кто-то из сетевых?
  •  

vital-fm

А ось і результати
"Супер радіо" Краматорськ і Кривий ріг додали.
"Авто радіо" в БЦ.
  •  

Yuriy

Цитата: "Ігор" post=31922Тільки аби Мелодії не було в БЦ.
У Білій Церкві буде "Авторадіо". Я так сподівався, що в Первомайську і в Миколаєві буде "Радіо Миколаїв".
  •  

Alexey

Короче, УМХ получил частот больше всех.
  •  

Ігор

Цитата: "Yuriy" post=31930У Білій Церкві буде "Авторадіо".
це набагато краще :)
  •  

DJ ZHYK

Цитата: "vital-fm" post=31929А ось і результати
"Супер радіо" Краматорськ і Кривий ріг додали.
"Авто радіо" в БЦ.
Більшість ліцензій виходить у них а не в "Мелодії".
у меня пишет - 404/Not found
  •  

Ilya

Цитата: "vital-fm" post=31929А ось і результати
"Супер радіо" Краматорськ і Кривий ріг додали.
"Авто радіо" в БЦ.
Більшість ліцензій виходить у них а не в "Мелодії".

К сожалению не открывается(((
  •  

vital-fm

На сайті новину прибрали.
А більшість частот таки у "Тавра", ну і за "Мелодією" більше ніж за "Авто радіо".
Цікаво, що за нові гравці в Бердянську і Мелітополі.
DJ ZHYK
НРКУ в Купянську.
  •