Виберіть стиль:

Автор Тема: Фантазії sohokа  (Прочитано 6194 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній sohok

• Експерт
  • Подяки
  • -Надані: 6
  • -Отримані: 25
  • Репутація: +34/-34
Фантазії sohokа
« Відповідь #30 : Лютого 10, 2013, 22:58:15 »
Цитата: "vital-fm" post=44868
sohok
Вже проходили історію і з однією радіостанцією з повністю українським контентом, "Молоде радіо" працювало, хоч у Києві на УКВ, та всерівно недовго, вони є в інтернеті і не настільки там популярні, та ще й до того мовлення без тегів, щоб не дізналися слухачі, хто виконує ту, чи іншу пісню.
Чисто українських станцій в інтернеті назбирається більше 8-ми, так чому б цим як альтернативою не скористатись.
Щоб знати який буде рейтинг в радіостанції з повністю україномовним контентом на фм хвилях, треба щоб така хвиля була, а зараз такої станції нема. Потрібно щоб така станція мала стільки частот як наше радіо і щоб вона проіснувала рік і ось через рік можна буде знати, які справжні рейтинги у станції з українською музикою

Відсутній vital-fm

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 508
  • -Отримані: 643
  • Репутація: +701/-9
  • Розташування: Файне місто Тернопіль
Фантазії sohokа
« Відповідь #31 : Лютого 10, 2013, 23:09:38 »
Частот вже для експериментів немає, НРКУ б всунути на те, що залишилось, і то під питанням.
Та й ліцензія на 7 років видається вже мінімум.
Експеримент був з "Нашим радіо", пам'ятаєте нічний експрес, чи як воно називалось, так плюватись хотілось від повтору плейлиста щоночі з перестановкою пісень. Ви таке радіо хочете цілодобово?
Подібне зараз на "Супер радіо" після 2-ої ночі.
Можливо, актуальною б була локальна мережа в межах території, як писав Павло, але оскільки, яку не яку, мережу, має "ФМ галичина", її можна взяти за основу, та тільки вони ж то не захочуть, самі перехопили собі подібних "Еко радіо", там було вдосталь української музики.

Відсутній Yuriy

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 1774
  • -Отримані: 478
  • Репутація: +659/-164
Фантазії sohokа
« Відповідь #32 : Лютого 10, 2013, 23:12:52 »
Цитата: "vital-fm" post=44873
Експеримент був з "Нашим радіо", пам'ятаєте нічний експрес, чи як воно називалось,  
Ця програма називалася "Наш Формат".

Відсутній Opgy

• Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 10
  • -Отримані: 59
  • Репутація: +71/-2
Фантазії sohokа
« Відповідь #33 : Лютого 10, 2013, 23:19:34 »
Цитата: "sohok" post=44799
Цитата: "vital-fm" post=44795
sohok, а де б транслювались пісні українських виконавців російською чи іншими мовами?
Я вже про зарубіжну музику мовчу.
Ну і коли в фантастичний 0 вийдете, чи до останньої копійки дотувати?
А на яких  зараз радіостанціях транслюють пісні українських виконавців українською мовою ,майже ні на жодній ,крім одиничних місцевих радіостанцій .Для російської і зарубіжних мов були б створені окремо  станції. А для чого виходити в 0, оскільки дотувати ці україномовні станції олігарх може  скільки завгодно ,якщо захоче просто не купивши ще одної яхти чи автомобіль.
     sohoka, Если бы вы стали олигархом я более чем уверен что вы себе тоже покупали яхты и новые автомобили...И тем более не вкладывали бы деньги в убыточное дело!Потому как станциям таких направлений,тем более в маштабах страны ,точно не жить

Відсутній sohok

• Експерт
  • Подяки
Фантазії sohokа
« Відповідь #34 : Лютого 10, 2013, 23:24:24 »
vital-fm а за 107.2 фм у львові щось чути ,коли вони почнуть мовлення ,до 21 березня коли закінчується рік як вони отримали ліцензію вони почнуть мовлення чи ні

Відсутній vital-fm

• Профі
  • Подяки
Фантазії sohokа
« Відповідь #35 : Лютого 10, 2013, 23:25:51 »
Цитата: "Yuriy" post=44874
Цитата: "vital-fm" post=44873
Експеримент був з "Нашим радіо", пам'ятаєте нічний експрес, чи як воно називалось,  
Ця програма називалася "Наш Формат".

А потім нічний експрес, ближче до продажу, останнє переформатування нічного ефіру.
sohok, не знаю, та як бачимо, можуть собі дозволити і не мовити, може пронесе, як цифрових.

Відсутній sohok

• Експерт
  • Подяки
Фантазії sohokа
« Відповідь #36 : Лютого 10, 2013, 23:37:06 »
Ц
Цитата: "Opgy" post=44875
Цитата: "sohok" post=44799
Цитата: "vital-fm" post=44795
sohok, а де б транслювались пісні українських виконавців російською чи іншими мовами?
Я вже про зарубіжну музику мовчу.
Ну і коли в фантастичний 0 вийдете, чи до останньої копійки дотувати?
А на яких  зараз радіостанціях транслюють пісні українських виконавців українською мовою ,майже ні на жодній ,крім одиничних місцевих радіостанцій .Для російської і зарубіжних мов були б створені окремо  станції. А для чого виходити в 0, оскільки дотувати ці україномовні станції олігарх може  скільки завгодно ,якщо захоче просто не купивши ще одної яхти чи автомобіль.
     sohoka, Если бы вы стали олигархом я более чем уверен что вы себе тоже покупали яхты и новые автомобили...И тем более не вкладывали бы деньги в убыточное дело!Потому как станциям таких направлений,тем более в маштабах страны ,точно не жить
Це все залежить від самих олігархів які не є патріотами України. Якби у нас був хоч один олігарх -патріот України у нас би вже давно було створене радіо з українською україномовною музикою і цей олігарх би дотував це українське радіо стільки скільки потрібно .От питання до всіх чому олігархи дотують футбольні клуби і не отримують прибутків з цих футбольних клубів ,а не можуть дати трошки грошей ,щоб створити радіо з українською музикою

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 4953
  • -Отримані: 4216
  • Репутація: +4638/-161
  • Розташування: Brescia (BS), Italy
  • Software Engineer
    • укртвр
Фантазії sohokа
« Відповідь #37 : Лютого 10, 2013, 23:42:05 »
тому що срати вони хтіли на українську музуку...полегшало?

о чём тут разговор?? о том что должен существовать олигарх которому должна нравится украинская музыка и он вишь-ли должен мля финансировать украинское убыточное радио?
а губозакатывачку не подарить?

sohok, так і хочеться спиати як ти вирішиш оцю дилему

Мы наливаем полную ванну воды, кладём рядом чайную ложечку и большую кружку, и предлагаем освободить ванну от воды. Как ты это сделаешь?
Проблема в том, что человек - существо эффективное. Он прилагает экстра-усилия только тогда, когда понимает, что они окупятся. А когда возврат инвестиций неясен, тогда и усилия будут посредственными.

Русские своих не бросают. А кого бросили, те не свои.

У мэра Киева пусть курсы риторики пройдёт)))

Відсутній vital-fm

• Профі
  • Подяки
Фантазії sohokа
« Відповідь #38 : Лютого 10, 2013, 23:47:48 »
sohok
Так різні бюджети, і відповідно доходи/розходи.
Я собі уявляю новину: "Ведучу "Європи плюс" за 10 млн$ придбала "Європа плас"... І т.д.

Відсутній sohok

• Експерт
  • Подяки
Фантазії sohokа
« Відповідь #39 : Лютого 11, 2013, 00:13:20 »
Цитата: "vital-fm" post=44883
sohok
Так різні бюджети, і відповідно доходи/розходи.
Я собі уявляю новину: "Ведучу "Європи плюс" за 10 млн$ придбала "Європа плас"... І т.д.
Так звичайно ,що різні бюджети доходи і розходи. Я пишу про те ,що ці олігархи дотують всі ці футбольні клуби на мільйони доларів і не заробляють на них гроші. То чому ці олігархи не можуть по вашому дотувати станції з українською музикою і не заробляти на цих радіо грошей. Я думаю що якщо б ці олігархи захотіли б, то дотували б і радіо з українською музикою

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 2061
  • -Отримані: 3201
  • Репутація: +3473/-167
  • Розташування: Lviv
    • notatnyk.org
Фантазії sohokа
« Відповідь #40 : Лютого 11, 2013, 00:19:08 »
Тому що олігархи люблять футбол і шансон чи ще щось з того роду.
Чим більше я знаю людей, тим більше я люблю собак

Відсутній sohok

• Експерт
  • Подяки
Фантазії sohokа
« Відповідь #41 : Лютого 11, 2013, 00:32:37 »
sohok, так і хочеться спиати як ти вирішиш оцю дилему

Мы наливаем полную ванну воды, кладём рядом чайную ложечку и большую кружку, и предлагаем освободить ванну от воды. Как ты это сделаешь?[/quote] Проста відповідь- витягуєм пробку з ванни, яка тримає всю воду і вся вода йде у водопровід

Відсутній vital-fm

• Профі
  • Подяки
Фантазії sohokа
« Відповідь #42 : Лютого 11, 2013, 00:36:51 »
Але і надто сильні убитки, принаймні топ клуби не терплять, адже різні механізми доходів, ви ще ж не забули, що футбол без пива - не футбол, в той час, як радіо вже і горілка не допомагає, запустіть платне радіо і футбол фм придумають.

Відсутній sohok

• Експерт
  • Подяки
Фантазії sohokа
« Відповідь #43 : Лютого 11, 2013, 00:37:21 »
Цитата: "admin" post=44882
тому що срати вони хтіли на українську музуку...полегшало?

о чём тут разговор?? о том что должен существовать олигарх которому должна нравится украинская музыка и он вишь-ли должен мля финансировать украинское убыточное радио?
а губозакатывачку не подарить?

Ну те що срати вони хотіли на українську музику це зрозуміло, але дуже хочеться, щоб зявився один олігарх патріот України, який би дав гроші на радіо з українською музикою

Відсутній Qolo

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 176
  • -Отримані: 564
  • Репутація: +590/-14
  • Розташування: Dnipro
Фантазії sohokа
« Відповідь #44 : Лютого 11, 2013, 00:39:37 »
Цитата: "pavlo_r" post=44852
Я б особисто був не проти розвитку тернопільського УХ-Радіо. В межах Західної України для початку.

крім "УХрадіо", є ще доволі цікава та якісна Івано-Франківська станція "Дзвони", яка теж мовить виключно українську музику (http://guzei.com/online_radio/listen.php?online_radio_id=9131). Як на мене, поки що вона краща у своєму форматі та заслуговує на увагу слухачів (принаймні, таке враження склалося за дві години прослуховування).

до речі, ще знайшов непоганий ресурс з 4 каналами української музики (але, звісно не знаю як часто там оновлюють плейлисти): http://myradio.ua/chanel/tag/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D0%B0