Фантазії sohokа

Автор sohok, Лютий 10, 2013, 13:45:11

Попередня тема - Наступна тема

admin

на здоровье. надеюсь твои хотелки в других темах не будут размножатся, а то бан схлопочешь
  •  

vital-fm

sohok
А олігархи, які дають гроші на виготовлення української музики, незалежно якою мовою,  своїм рідним та близьким чи благодійно не патріоти чи як?
Чи може проведення фестивалів за підтримки, більш-меньш олігарха, не патріотизм?
Обов'язково на радіо, ще й загальнонаціональне і в трубу...
Локально так, може бути, в маштабах всієї України ні - затратно, адже однією музикою, за такої наявності радіостанцій, слухача не втримаєш, а всі хочуть окупності інвестицій і чимшвидше.
Ну і наостанок перед сном: "Поділля центр" (хмельницька ОДТРК), де зарубіжна музика була, хіба що в привітаннях, решта українська, стало крутити більше зарубіжної музики.
  •  

Viper2101

Имхо.После первого поста ясно,что надо возвращаться на 23года назад. На тот момент это было бы революционно...!!!
  •  

admin


Кто спрашивал почему в Польше жить хорошо?
  •  

Yuriy

Зараз слухаю радіостанцію "Говорить Івано-Франківськ" http://odtrk.if.ua/ , там дуже якісна українська музика.
  •  

sohok

Цитата: "Yuriy" post=44956Зараз слухаю радіостанцію "Говорить Івано-Франківськ" http://odtrk.if.ua/ , там дуже якісна українська музика.
А вони є в ефірі укв чи фм івано-франківська чи це просто їхня інтернет трансляція
  •  

sohok

Цитата: "Yuriy" post=44956Зараз слухаю радіостанцію "Говорить Івано-Франківськ" http://odtrk.if.ua/ , там дуже якісна українська музика.
Я послухав цю радіостанцію півгодини дійсно на ній дуже якісна і цікава українська музика. Хто говорить що у нас нема української музики ,щоб крутити її цілий день на радіо, послухайте радіо Говорить Івано-Франківськ і ви побачите ,що у нас є достатня кількість якісної української музики
  •  

admin

якість це явище індивідуальне

для мене ніколи не буде якісної української музики накшталт Placebo, Nirvana, Metallica, Rammstein, Prodigy, AC/DC, Nickelback, Status Quo, Evanescence, Within Temptation...перелік може бути довгим.

І якщо у ІВФ є "якісна" радіостанція, то це лише проблеми львів'ян чому в них немає.
Мабуть тому що у муз редактора Львівської хвилі не немає чуйки цієї "якості".
  •  

vital-fm

sohok
Якщо радіо слухати півгодини, то добре, а щоб 24/7, ще й з прибутком, без Гіги і Зіброва ніяк...
  •  

iskostya

Цитата: "vital-fm" post=44970sohok
Якщо радіо слухати півгодини, то добре, а щоб 24/7, ще й з прибутком, без Гіги і Зіброва ніяк...
ну не думаю, что sohok будет против такое 24/7 слушать
  •  

Yuriy

Цитата: "iskostya" post=44972ну не думаю, что sohok будет против такое 24/7 слушать
Я тоже не против слушать такую радиостанцию в свободное время.
  •  

mutico

на роботі якось слухав станцію Наше радіо так коли в пяте за ніч поставили трек "спивачки" Lana твій літак ...бла бла бла ...твій літак ...ітак разів 20  зрозумів шо не витримаю таке знущання :sick:
  •  

igor0x2dcom0x2dua

Цитата: "admin" post=44969якість це явище індивідуальне

для мене ніколи не буде якісної української музики накшталт Placebo, Nirvana, Metallica, Rammstein, Prodigy, AC/DC, Nickelback, Status Quo, Evanescence, Within Temptation...перелік може бути довгим.
...

Класику нічим не заміниш, але доповнити можна:
_лінк_  B)
А взагалі, щоб слухати якісну українську музику треба ходити на концерти і їздити на фестивалі, бо значна частина музикантів грають на концертах, а із записів можна знайти тільки відео на youtube чи вкантактє. Такі музиканти ніколи не попадуть на радіо, бо вони грають для власного задоволення, а не для заробітку і записуватись в студії не збираються.
  •  

iskostya

Всё правильно. Всё то, что отбраковывается радиостанциями - на самом деле не брак.
И вывод:
Зачем исполнителям тратить деньги на хорошую запись в дорогих студиях, если даже на самопальные домашние записи найдутся почитатели, которые с пеной у рта будут доказывать, что, что их это устраивает!
  •  

admin

Цитата: "igor0x2dcom0x2dua" post=45083
Цитата: "admin" post=44969якість це явище індивідуальне

для мене ніколи не буде якісної української музики накшталт Placebo, Nirvana, Metallica, Rammstein, Prodigy, AC/DC, Nickelback, Status Quo, Evanescence, Within Temptation...перелік може бути довгим.
...

Класику нічим не заміниш, але доповнити можна:
_лінк_  B)
А взагалі, щоб слухати якісну українську музику треба ходити на концерти і їздити на фестивалі, бо значна частина музикантів грають на концертах, а із записів можна знайти тільки відео на youtube чи вкантактє. Такі музиканти ніколи не попадуть на радіо, бо вони грають для власного задоволення, а не для заробітку і записуватись в студії не збираються.
как бы меня это не убедило
  •