Новий адміністративний поділ України

Автор digitalif, Липень 02, 2014, 23:14:40

Попередня тема - Наступна тема

Иваныч

Років через 15-30 знову ділити будуть .

Ігор

Мені цей проект взагалі не подобається, зараз я в райцентр можу просто прийти, а доведеться їхати у БЦ за потреби. Для мене це не проблема, але все ж зручніше Рокитне.
  •  

pavlo_r

Врахуй, що згідно нової моделі територіального устрою у нас з'являється нова адміністративно-територіальна одиниця — ОТГ. Саме ОТГ переберуть на себе значну частину функцій теперішніх районів і, якщо не помиляюся, за новим проектом ліквідовуються районні ради, як непотрібні. Більшість основних потреб, які тепер вимагають поїздки в райцентр, можна буде вирішити в рамках ОТГ, знанявши до центру громади. Що в твоєму випадку означає той же похід в Рокитне.
Особисто я бачу позитивний момент у створенні Львівського району і відповідному включенні в нього всієї приміської зони. Зараз багато сіл навколо, з яких до Львова пішки пройти, адміністративно підпорядковуються райцентру до якого кілька десятків км. Мені трохи шкода, що ліквідовують мій рідний Буський район. Але шо поробиш. Загалом я вважаю, що Буськ міг би стати хорошим варіантом для райцентру. Золочів не всім зручний. А Буськ знаходиться на трасі Кмїв-Чоп і доїзд туди хороший як з Бродів так і з Золочева
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

admin

ну от, у настпному році перероблювати сторінки:)
  •  

Radio_2019

Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Sanja

Цитата: admin від Червень 12, 2020, 13:00:44
ну от, у настпному році перероблювати сторінки:)
А в якому форматі зберігаються данні? Якщо у таблицях мускула, то це дуже легко.
Наприклад: UPDATE `Таблиця` SET `Район` ='Нова_назва_району' WHERE `Район`  in (1,2,3)


UPDATE `region` SET `rajon` =  'Дрогобицький' WHERE `rajon` in ('Стрийській', 'Турківській','Сколівській');

Тобто, Стрийській, Турківській, Сколівській райони стануть в базі Дрогобицькім.
Дискутую українською мовою.
  •  

admin

#127
ти думаєш я query не вмію робити :)

райони не існують як field, вони присутні лише як частина назви населеного пункту, та й навіть якби вони існували як окремий field то усе одно потрібно робити ручну "операцію" яка ділить старі райони між новими


Також не усюди нові райони це 100% колишні 2-3 райони, ось одеська область де видно ще деякі села змінять район
https://decentralization.gov.ua/uploads/gallery/image/12989/%D0%9E%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C_3.jpg
наприклад Олександрівка Тарутинського району відійде під Білгород-Дністровський район а не під Болградський
а Роздільна хоч і залишається райцентром та забирає теріторії інших районів але віддає села Одрадове, Болгарка, Єлізаветівка і тд в Одеській район, а частина Ширяєвського району уходить в Подільській район, тому ручна перевірка обов'язково має бути
+ потрібно зафіксувати зміну району на сторінках населених пунктів.
  •  

BanderaTV

  •  

vital-fm

Цікаво, в результаті нового поділу будуть якісь зміни в ТРМ в плані переносів/підсилення.
  •  

DVB

Комерційні мовники, навряд чи будуть щось переносити. Вони й так орієнтувались на покриття населення, а не територій. А от НСТУ, через рік-два, коли все устаканиться, формуючи заявки на нові прорахунки частот, можливо вже будуть орієнтуватись на нові райцентри. Можливо й щось з колишніх райцентрів будуть переносити до нових. Наприклад в моєму райцентрі, мовить 5 ФМ передавачів. В новому райцентрі, нема жодного. Не виключено, що можливі переноси. Час покаже.
  •  

admin

Якщо питання мати по передавачу у кожному райцентрі то для НСТУ це клас. Ну от наприклад ОДС:
1. Березівка - УР-1 є
2. Білгород-Дністровський - немає
3. Болград - УР-1 є
4. Ізмаїл - немає
5. Одеса - немає
6. Подільськ - УР-1 є
7. Роздільна -  немає
тобто потрібно 4 передавача УР-1, а раніше 17 передавачів :)
  •  

DVB

Якщо Нацрада дозволить переноси в межах новостворених районів, то НСТУ, взагалі може забезпечити мовлення всіх трьох радіопрограм в кожному з райцентрів.
  •  

admin

  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: corazon