Вибори президента США: Трамп vs Клінтон

Автор pavlo_r, Жовтень 26, 2016, 20:41:56

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Цікава картинка потрапила на очі.


to Yuriy: вийдемо за рамки тролінгу, просто цікаво чи справді в республіканців спостерігається «дефіцит» на чорних в найвищих гілках влади? Мені, за великим рахунком, байдуже на колір шкіри, але чомусь здавалося, що принципи політкоректності грають в США значну роль і мали б впливати на призначення. Чи я помиляюся?
  •  

pavlo_r


Пофантазуємо: @poroshenko
ПП: Я бачив частину шоу Савіка Шустера в цю неділю. Ця програма програма повністю базувалася на одній точці зору і в цьому нема нічого смішного. Як щодо еквівалентного часу для нас?
Що б тоді почалося боюся навіть уявити
  •  

Yuriy

Черные голосуют за Республиканскую партию, только многие не высказываются.  Среди моих знакомых, есть те, кто голосует за консерваторов.  Именно эти люди сами себя сделали, а не сидели на шее у государства. А среди известных чернокожих есть те, кто поддержал Трампа с самого начала: Herman Cain, Ben Carson, Colin Powell. 

А что касается его критики насчёт СМИ, то Президент Трамп точно не допустит то, что произошло с редакцией "Подробности" . А если бы кто-то нечто подобное совершит, то будет расследование.   У CNN и MSNBC рейтинги уже упали,  а это означает, что провайдеры могут требовать скидку от медиахолднигов.
  •  

pavlo_r

1) Я питав не про те за кого голосують чорні чи хто з них підтримав Трампа, а скільки їх у владних кабінетах серед республіканців. Повторюсь: мені за великим рахунком байдуже і розводити дискусії про політкоректність я тут не буду. Просто спортивний інтерес.

2) А ти до кожної теми приплітатимеш самоспалення НІСу? Тоді до твого відома: СБУ розслідує інцидент як теракт, слідство триває. Навіть сам Інтер визнав, що особу людини, яка наче б то підпалила телецентр встановити поки що не вдалося, а в тебе вже готовий вердикт. Я просто запропонував увімкнути фантазію і уявити, які дикі воплі би піднялися, якби подібне написав Порошенко. І, не хочу показувати пальцем хто, був би в перших рядах захисників свободи слова.

ПС. Загалом Трамп мені починає подобатися.
Цитата: pavlo_r від Листопад 10, 2016, 10:31:58
Тому що послідовний
Statement proposing total ban on immigration of Muslims to the U.S. disappears from Donald Trump's campaign website.
http://abcnews.go.com/Politics/muslim-ban-statement-disappears-trump-website/story?id=43433347&cid=abcn_tco
Цитата: pavlo_r від Листопад 12, 2016, 01:35:41
Спочатку було так: On day one of the Trump Administration, we will ask Congress to immediately deliver a full repeal of Obamacare (це досі висить тут)
І тут раптом: Donald Trump: I may not repeal Obamacare (Трамп: я можливо не буду скасовувати Obamacare)
http://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-elections/donald-trump-obamacare-repeals-latest-policies-quote-replacement-president-elect-a7412621.html
  •  

admin

Раз послідовний значить чекають у Ростові
  •  

pavlo_r

Просто є велика ймовірність, що чим більше він подобатиметься мені — тим менше буде подобатися Юрію ;)
Але це як карта ляже. Я краще волію опинитися неправим і охоче визнаю, що дарма хвилювався щодо зовнішньої політика Трампа (внутрішня мені якось боком), ніж всі ці побоювання справдяться. The Donald ще не вступив на посаду і насправді ніяк особливо себе не проявив, отже рано записуватися в його прихильники. Хоча одну думку я точно не зміню: він пішов на вибори щоб розважитися і тепер отримав в свої руки дорослу іграшку, гратися з якою явно не готовий. Питання в тому наскільки обережно він нею гратиметься.
  •  

Yuriy

Цитата: pavlo_r від Листопад 21, 2016, 00:18:27
Просто є велика ймовірність, що чим більше він подобатиметься мені — тим менше буде подобатися Юрію
Це не про мене, мені ніколи не соромно за свої помилки. Я живу за принципом - сам все знаю.
  •  

pavlo_r

  •  

pavlo_r

Кажуть Трамп провів плідну зустріч з представниками медіа
«Я ненавиджу вашу мережу. Кожен на CNN є брехуном і тобі має бути соромно за це»  — сказав Дональд на адресу президента CNN Джефа Цукера. ("I hate your network, everyone at CNN is a liar and you should be ashamed")
http://nypost.com/2016/11/21/donald-trumps-media-summit-was-a-f-ing-firing-squad/
Я не знаю наскільки ефективно його триматимуть в стійлі в рамках, але його президенство буде ще феєричніше, ніж правління Буша молодшого. В цьому майже нема сумнівів.
  •  

admin

Говорят на попятую пошёл пл поводу возобновления добычи ископаемых в США....вобщем свой человек в доску. По ушам лохов поеездил нормально
  •  

pavlo_r

Якщо так піде далі — його прихильники ще до інавгурації самі почнуть добиватися перерахунку голосів :lol:
  •  

Yuriy

Цитата: admin від Листопад 24, 2016, 18:51:46
Говорят на попятую пошёл пл поводу возобновления добычи ископаемых в США....вобщем свой человек в доску. По ушам лохов поеездил нормально
Он всегда говорил, что собирается добывать нефть на шельфе. Сейчас все зависит от Конгресса, если им не наплевать на рабочие места, то они разрешат добычу нефти.
А что касается лохов, то это к  Порошенко, который бесконечно обещает безвизовый режим с ЕС.
  •  

pavlo_r

Цитата: Yuriy від Листопад 25, 2016, 12:17:00
А что касается лохов, то это к  Порошенко, который бесконечно обещает безвизовый режим с ЕС.
Це правда, Пороху не слід так легковажно розкидатися тим, що від нього не залежить. Але щодо лохів поясни. Як представник кращої, адекватної частини населення США ти зможеш розкрити свою думку без Шарія. Я в тебе вірю
  •  

admin

Цитата: Yuriy від Листопад 25, 2016, 12:17:00
Он всегда говорил, что собирается добывать нефть на шельфе. Сейчас все зависит от Конгресса, если им не наплевать на рабочие места, то они разрешат добычу нефти.
А что касается лохов, то это к  Порошенко, который бесконечно обещает безвизовый режим с ЕС.
Дорогой мой. Я Порошенко не выбирал, в отличии от тебя голосующего за Трампа. Это раз. А второе, одно дело обещать и пытаться выполнять обещанное, а другое дело отказаться от слов едва получив желаемое. Привет лохам из UK & USA.
  •