Мелодія (перезапуск)

Автор АДВ, Квітень 17, 2012, 00:11:19

Попередня тема - Наступна тема

mask@mail.ru

Цитата: "yes111" post=25192
Цитата: "mask@mail.ru" post=25165В м.Хмельницькому на 106.0фм на радіо Мелодія,відсутне стерео.
Нема пілот-тону (не горить індикатор "стерео"), чи за наявності пілот-тону просто відсутній стереоефект?
Ідикатор стерео горить а стерео звук відсутній а всі остальні станції в стерео.
  •  

yes111

Тобто, на передавач замість стереосигналу з якогось переляку подається моно? Скоріше за все, хтось із техніків тупо забув кнопочку "моно" відтиснути. Або ж шнурок неправильно розпаяний. До речі, в китайському витворі контакти "L" і "R" запросто можуть бути закорочені між собою (кінці зачистили довше, ніж треба, а вони й замкнули один на одний).

А в Києві зранку на 95,2 МГц немає несучої. Профілактика?
Відсутнє також мовлення з сервера http://enc.hl.ua:8432/st19 (потік MP3 VBR в межах 96 ,,, 112 кбіт/с іде, звук відсутній). З "офіційного" сервера http://online-radiomelodia.tavrmedia.ua/RadioMelodia.m3u йде нормально
  •  

admin

общая профилактика КРРТ
  •  

DeJar

Цитата: "mask@mail.ru" post=25211Ідикатор стерео горить а стерео звук відсутній а всі остальні станції в стерео.
Це ще з часів Дачі так. Я десь рік тому писав тут про відсутність стерео в Одесі, хтось відповів, що це на супутнику моно-сигнал.
  •  

yes111

Цитата: "DeJar" post=25237... на супутнику моно-сигнал.

2 наївних запитання:
1. А хіба там не MP3-потік? Звісно ж, можна його і в моно "удавити", але невже НАСТІЛЬКИ критичний бітрейт?
2. А що, в решті міст на передавачі подається сигнал з іншого, "стерео"-супутника?
  •  

DeJar

Так от і цікаво, чи йде Мелодія у стерео ще десь, окрім Києва?
  •  

GMB

записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

yes111

Відтак, версія про китайський аудіошнурок між тюнером і передавачем, закорочений у позиції "L + R", видається мені найімовірнішою. :)
  •  

autorun

Цитата: "DeJar" post=25295Так от і цікаво, чи йде Мелодія у стерео ще десь, окрім Києва?
в Полтаві і Харкові мелодія в стерео - перевірено (при чому в Полтаві якість звуку хороша, навіть стереобаза трохи розширена)
RADIO - ❤
  •  

radiomen

Послушал сегодня часок "Славянское радио" так содержание плейлиста там просто бомба  :super:.
После переключился на "Тавровскую Мелодию" и понял что они со своими плейлистами :sick:  нервно курят в сторонке, и по содержанию эфира даже в подметки к словянскому не годится.
Так что "Славянское Радио" можно в эфир пускать оно по полной уделает "Тавровскую Мелодию"
  •  

АДВ

Цитата: "radiomen" post=25313Послушал сегодня часок "Славянское радио" так содержание плейлиста там просто бомба  :super:.
После переключился на "Тавровскую Мелодию" и понял что они со своими плейлистами :sick:  нервно курят в сторонке, и по содержанию эфира даже в подметки к словянскому не годится.
Так что "Славянское Радио" можно в эфир пускать оно по полной уделает "Тавровскую Мелодию"

А частоти звідки взяти?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

radiomen

Можно к примеру Стильное грохнуть и запустить на его частотах, аудитория у них практически одинаковая.
  •  

yes111

Якби ж вони ("Славянское") ще на своєму сайті (не можу підібрати коректний епітет) маніфестів не вивішували... Ну, цих - про триєдинство, з пупом у Москві. А так зайдеш, почитаєш - і слухати вже не хочеться. Суто ІМХО, звісно ж.

Цитата: "radiomen" post=25319Можно к примеру Стильное грохнуть и запустить на его частотах, аудитория у них практически одинаковая.

Не певен. Коли "Мелодію" вигнали з ефіру, я щиро спробував стати "аудиторією "Стильного"". Особливо - з огляду на те, що туди перейшло багато співробітників з "Мелодії". Але чомусь не вийшло. На рахунок зворотного - не знаю. :dunno:

P.S. Сьогодні на "Мелодії" анонсують повернення "Музичного кіоску" з 5 червня.
  •  

autorun

Стильне-нормальна станція і тепер у них загальнонаціональне покриття (хоча стильне мені більше подобалось за часів: "Стильное радио-Шансон") кста, в Харькове до сих пор в память, в rds в RT осталась бегающая надпись: STILNOE RADIO SHANSON KHARKIV
RADIO - ❤
  •  

yes111

Цитата: "autorun" post=25343Стильне-нормальна станція і тепер у них загальнонаціональне покриття (хоча стильне мені більше подобалось за часів: "Стильное радио-Шансон") кста, в Харькове до сих пор в память, в rds в RT осталась бегающая надпись: STILNOE RADIO SHANSON KHARKIV

Я не вважаю його поганим. Просто розповідаю про своє суто особисте сприйняття, не намагаючись видавати його за взірець для наслідування. Взагалі-то я внутрішньо більше тяжію до року, в найширшому розумінні - від класичного рок-н-ролу до хеві-метал, з "центром" десь в районі харду - хард-н-хеві. Проте, дружина на кухні таку музику довго не витримує. Сучасні молодіжні віяння я взагалі майже не сприймаю, гламурну попсу теж, шансон безповоротно остогид ще у 90-і, з часів касетних розкладок на трамвайних зупинках і перших маршруток. То ж "Мелодія" і здається особисто мені вдалим компромісом: ненав'язлива музичка з дитинства і юності, плюс доволі цікаві програми й далеко не найдебільніші ведучі. Принаймні, можу спокійно слухати цілий день, і при цьому вона мене не "грузить". Коли зникли з ефіру, рівноцінної заміни знайти так і не зміг, безкінечно крутячи ручку зі станції на станцію.
  •