Мелодія (перезапуск)

Автор АДВ, Квітень 17, 2012, 00:11:19

Попередня тема - Наступна тема

АДВ

"До лета ожидаем включения еще 4 передатчиков», - комментирует ситуацию руководитель продаж «Мелодии»"

Івано-Франківськ,Тернопіль,Нововолинськ???  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Radiostyle

Цитата: "ADV" post=23188"До лета ожидаем включения еще 4 передатчиков», - комментирует ситуацию руководитель продаж «Мелодии»"

Івано-Франківськ,Тернопіль,Нововолинськ???
Біла Церква на 104,3  :clapping:  
  •  

Ігор

Цитата: "Radiostyle" post=23200Біла Церква на 104,3  :clapping:
Не хотілося б, але з пивом :drinks: теж  піде.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "Ігор" post=23202
Цитата: "Radiostyle" post=23200Біла Церква на 104,3
Не хотілося б, але з пивом :drinks: теж  піде.
Навіть не знаю, що мені треба "вжити" , щоб поперло від Мелодії ...  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Slushatel

У мене є кілька коментарів стосовно статті Телекритики про Мелодію
1.Цитата: "Музыкальный формат радиостанции не изменился. «Он полностью  соответствует тому, который помнят и любят поклонники прежней Мелодии, - музыкальное ядро нашей станции осталось 70-80 -е»"
 Коментар: а куди поділись 90-і? Додайте ще формат української та російської естради 90-х та 2000-х тоді Мелодія стане ще цікавішою для слухачів.
2.Цитата: «Сейчас мы проводим исследования  с целью определить пожелания целевой аудитории, - какой они помнят и хотят видеть новую Мелодию. В зависимости от результатов этого исследования мы и будем строить стратегию развития станции»

Запитання, а як можна взяти участь в цьому дослідженні?
3.Цитата:«На сегодня у нас 27 передатчиков,  мы покрываем 59 городов. До лета ожидаем включения еще 4 передатчиков»
Підозрюю підуть частоти ТОВ Радіо Тернопіль у Івано-Франківську, Нововолинську, Тернополі, а яка ж 4-а частота?  
  •  

Ігор

Цитата: "Vova.UA" post=23203Навіть не знаю, що мені треба "вжити" , щоб поперло від Мелодії ...
Аналогічно :super: я раніше тут писав про те що на Мелодії більше 3-х пісень слухати не можу, буду слухати по 3 пісні з передишками  :lol:  
  •  

дрон

Цитата: "Ігор" post=23205я раніше тут писав про те що на Мелодії більше 3-х пісень слухати не можу, буду слухати по 3 пісні з передишками  :lol:

Хтось там з пісень підборку робить схиблений на "шансоні" тіх часів, коли це "емігрантами" звалось.
На днях увімкнув приймача на "Мелодію", а там Люба Успенская з пісенькою про "дєвушку в розовом платьє".
На три пісні мені терпця не вистачило...  
  •  

yes111

Цитата: "дрон" post=23207Хтось там з пісень підборку робить схиблений на "шансоні" тіх часів, коли це "емігрантами" звалось.
Колись, на початку 80-х, ми теж переписували один в одного Віллі Токарєва, Шуфутинського і таке інше. Тоді це було доволі цікаво і романтично: заборонений плід, і все таке... Принципово нічого не маю проти подібної музики, проте звучати вона має, ІМХО, на інших станціях. А от класичні рокові композиції, на мій погляд, були б доцільними.  
  •  

fediv

Цитата: "yes111" post=23091в итоге получаем,  бездарную конторку которая уничтожает радиостанции, как чёрный рейдер.
Не забувайте, що вас, тонких музичних цінителів, дуже мало, а слухачів без великих вимог (вони можуть слухати радіо, або коли за кермом, або в обідню перерву) дуже багато, тому загальна оцінка цих радіостанцій:
Русское радио, Хiт FM, Kiss FM, Radio ROKS, MusicРадіо
дуже проста: може, і стає трошки нудніше, але в цілому НОРМАЛЬНО.
Та ще й зусиллями Тавр Медіа підняли з руїн радіо Мелодія.
Невеличка  бездарність не руйнує радіо, а лише злегка опускає.  
  •  

iskostya

Цитата: "Slushatel" post=232042.Цитата: «Сейчас мы проводим исследования  с целью определить пожелания целевой аудитории, - какой они помнят и хотят видеть новую Мелодию. В зависимости от результатов этого исследования мы и будем строить стратегию развития станции»
Более правильно б было написать - мы подстраиваем эфир радио мелодия под пожелания наших рекламодателей.
Цитата: "Slushatel" post=23204Коментар: а куди поділись 90-і? Додайте ще формат української та російської естради 90-х та 2000-х тоді Мелодія стане ще цікавішою для слухачів.
Несколько страниц назад было острое желание, что радио мелодия это музыка 50-70 годов. А уже хотим 90-х и нулевых :-)

Короче - очередное подтверждение - сколько людей - столько и мнений.  
  •  

SILVER90

Простите, может я чего-то и не дочитал в этой ветке форума, но мне все же интересно следующее. На днях наткнулся на "Славянское радио". Ведущие, концепция и некоторые отбивки от прежней "Мелодии". Получается дублирование радиостанции но просто под другими позывными?

Вот ссылка: http://slavyanskoe.ua/  
  •  

Ігор

Слов'янське радіо - це "стара Мелодія".  
  •  

регистрац

А без регистрации здесь и на форуме ничего не напишеш. Вот нечего востанавливать слушать о обсуждать этот отстой Мелодия. Для нас есть реальное радио Шансон для сильно молодых Рок ну и еще. Где работаеш там слушаеш норманое радио а не это.  
  •  

admin

на форуме премодерация для новых пользователей.
Рекомендую полегче с выражениями, например "отстой"  
  •  

samostav

рад ,что Мелодия вернулась.  
  •