Вибори 2019

Автор Don_Andrey, Серпень 13, 2018, 09:26:39

Попередня тема - Наступна тема

Xottabi4

#165
Осьо відповідь вам. Знайшли помилку у словах деякого товариша, що висловлював свої думки, круто. Якщо почати шукати такі побрехеньки у словах "офіційних" експертів аля Палій, Чорновол, Цибулько та іншої когорти "поціновувачів життя по-новому", теж не на одну сторінку збереться.

https://youtu.be/NUPoI2YfOHg



Цитата: pavlo_r від Березень 14, 2019, 23:31:40
Ті, хто зібрався голосувати за цього клоуна
Тіх клоунів, що при владі наразі, буде дууууже важко переплюнути, тут можна бути впевненим. Хоча для них "клоун" - то, мабуть, комплімент.

P.S.  Фiлософське вiд Михайла Ткача.

  •  

pavlo_r

#166
Ті "клоуни", що при владі зберегли країну від розпаду, зупинили розповзання русні, виплачують пенсії, зарплати, субсидії і забезпечили у воюючій країні, в якої відтяли основні промислові регіони стабільне економічне зростання. Крім того завдяки верховному "клоуну" ми маємо міцну міжнародну коаліцію (проукраїнську, якщо виборець Зеленського не зрозумів), санкції, фінансову допомогу, зброю і кредити. Цей "клоун" як кролик енерджайзер мотається світом та країною вибиваючи нам це все. Чи на вашу думку воно все само собою взялося? Мабуть думаєте, що так. А ще, ці "клоуни" не дали потонути ПриватБанку і банківській системі взагалі. Тепер інший клоун у якого рука одного олігарха через задній прохід аж до гланд дістає, забезпечить повернення Привату своїй бородатій бабусі. Позов вже в суді, терміни розгляду якраз на після виборів припадають. Підсумовуючи написане: От є цілі товариства прихильників теорії плоскої Землі. Завжди їм дивувався. Але потім на цій планеті з'явилися прихильники Зеленського-президента, і ті хто вірить в плоску Землю навіть трохи розумними почали здаватися

ПС. Вони не просто цифрами помилилися. Вони помилилися навіть пишучи про те, що помилилися. І сказано, було щось типу "мы подсчитали". Коли "подсчитали"? На ходу в голову ідеї приходять, і що в думці те на язиці? А ще вони публічно обговорювали як будуть ці гроші діставати. Не надто цивілізованими методами, до слова. Бо президент не має права садити, а судова гілка влади у нас типу незалежна.

ППС. Про Ткача і говорити не хочу. Йому всюди порохоботи ввижаються

ПППС. Втомили мене ці безглузді бодання. В подальшому проходитиму мимо цієї теми

Formally 20

  •  

Xottabi4

#168
Цитата: pavlo_r від Березень 15, 2019, 01:48:43
Ті "клоуни", що при владі зберегли країну від розпаду, зупинили розповзання русні, виплачують пенсії, зарплати, субсидії і забезпечили у воюючій країні, в якої відтяли основні промислові регіони стабільне економічне зростання. Крім того завдяки верховному "клоуну" ми маємо міцну міжнародну коаліцію (проукраїнську, якщо виборець Зеленського не зрозумів), санкції, фінансову допомогу, зброю і кредити.
Не розмінюйтесь на дріб'язок, лапки перед словом клоун тут недоречні. Зберегли країну від розпаду люди завдяки своєму бажанню і розумінню, а не умовні Гройсмани, Порошенки і Парубії. Забезпечили субсидії, піднявши тарифи до небес й підсадивши бідне населення на "державну голку", йой як круто. Про міцну коаліцію насмішили, про демарш Меркель з приводу прохождення судів у Керчі не чули? Щось не поспішає "головна країна Європи" за нас впрягатися, навіть найбезпечнішим та найбезобразливішим способом, а про скандали з Угорщиною та Польщею годі й казати. Зброю в останні тижні можна було побачити, яку ми маємо і яким чином. Хизуватися кредитом - це теж щось.
Цитата: pavlo_r від Березень 15, 2019, 01:48:43
Цей "клоун" як кролик енерджайзер мотається світом та країною вибиваючи нам це все.
Як енерджайзер він по країні за держкошт свої агітпроповіді робить та від НацКорпусу тікає, це є. Ще й на вєртольотику літає, бо це ж треба за один день і в АТО попіаритися, і на Західну Україну побрехати того ж дня встигнути.
Цитата: pavlo_r від Березень 15, 2019, 01:48:43
Тепер інший клоун у якого рука одного олігарха через задній прохід аж до гланд дістає
Мені так подобається, коли прихильники Петрика розповідають про олігархів, забуваючи, хто є сам Петрик. Чи не олігарх часом? Кому з інших олігархів, крім Коломойського, стало погано при його правлінні? Ахметову? Косюку? Фуксу зі славнозвісним метро по 8 грн? Пінчуку? Самому Порошенку? Та аж ніяк.
Цитата: pavlo_r від Березень 15, 2019, 01:48:43
От є цілі товариства прихильників теорії плоскої Землі. Завжди їм дивувався. Але потім на цій планеті з'явилися прихильники Зеленського-президента, і ті хто вірить в плоску Землю навіть трохи розумними почали здаватися
Я не є його прихильником, хоча роздумую й над ним, як тим, кому віддати голос, але у другому турі "Порошенко-Зеленський" обов'язково віддам голос за Зеленського. Крім Зеленського є ще цікаві кандидати, хоч Кошулинський, хоч Смєшко, та навіть Гриценко, а може кому ще інший кандидат до душі. Про тих, хто збирається підтримувати Петрика після всіх тих мерзотних подій, які відбулися, промовчу. Мабуть, то і є товариство прихильників теорії пласкої Землі.
Цитата: pavlo_r від Березень 15, 2019, 01:48:43
Бо президент не має права садити, а судова гілка влади у нас типу незалежна.
Ото ж що "типу", яскраво ілюструєте сьогоднішній стан справ. А особливо незалежні СБУ та ГПУ.
Цитата: pavlo_r від Березень 15, 2019, 01:48:43
ППС. Про Ткача і говорити не хочу. Йому всюди порохоботи ввижаються
Цікаво, де Ткач у своєму пості про порохоботів згадував? То, можливо, вони вам ввижаються?
Цитата: pavlo_r від Березень 15, 2019, 01:48:43
ПППС. Втомили мене ці безглузді бодання. В подальшому проходитиму мимо цієї теми
Проходьте на здоров'я, самі ж постите вкиди, а потім дивуєтеся відповідям на них.
  •  

admin

Успокойтесь, выборы уже близко.
Лучше языки учить ;)
  •  
    Подякували за цей пост: fmdxua

Xottabi4

Цитата: admin від Березень 15, 2019, 12:58:21
Успокойтесь, выборы уже близко.
Лучше языки учить
Я спокоен как удав, просто ответил человеку на его пост. Эта тема для того же и создана, чтобы поддерживающие разных кандидатов спорили здесь, обсуждали что-то. Просто новости о предвыборной кампании можно и на УкрПравде почитать.
  •  

asdef78

В условиях современной Украины демократия это непозволительная роскошь. Очень надеюсь, что у Порошенко хватит смелости любой ценной сохранить власть в своих руках. Когда стоит вопрос о существовании страны, соблюдать какие то формальности глупо. Если у вас горит дом вы тушите пожар, а не заполняете формуляр на подачу воды в брандспойт. 

admin

Да и вобще многие путают понятия демократии и популизма. Обещания размеров зарплат непонятно откуда взятых это чистой воды популизм.
  •  
    Подякували за цей пост: fmdxua

Xottabi4

Вот и приехали. В Фейсбуке фанаты Пети тоже на фальсификации молятся. Демократия во всём своём расцвете.
Цитата: asdef78 від Березень 15, 2019, 13:37:31
Очень надеюсь, что у Порошенко хватит смелости любой ценной сохранить власть в своих руках.
Смелости у него хватит на многое, да все равно не сохранит.  :bye:
Цитата: asdef78 від Березень 15, 2019, 13:37:31
Если у вас горит дом вы тушите пожар, а не заполняете формуляр на подачу воды в брандспойт. 
Ну да, на Банковой сейчас ежедневно пылает, пожарные машины не успевают тушить.  А завтра так даже бомбить будет.
  •  

Xottabi4

Цитата: admin від Березень 15, 2019, 13:42:36
Да и вобще многие путают понятия демократии и популизма. Обещания размеров зарплат непонятно откуда взятых это чистой воды популизм.
Как можно путать эти понятия, если они из разных "вселенных"? Популизм - это пообещать завтра разработать космолёт на Марс. А демократия - это возможность дать выбрать того, кто это обещает или возможность высказать то, что думаешь. Это же совсем разные вещи.
  •  

admin


Цитата: Xottabi4 від Березень 15, 2019, 12:51:13
Не розмінюйтесь на дріб'язок, лапки перед словом клоун тут недоречні. Зберегли країну від розпаду люди завдяки своєму бажанню і розумінню, а не умовні Гройсмани, Порошенки і Парубії. Забезпечили субсидії, піднявши тарифи до небес й підсадивши бідне населення на "державну голку", йой як круто. Про міцну коаліцію насмішили, про демарш Меркель з приводу прохождення судів у Керчі не чули? Щось не поспішає "головна країна Європи" за нас впрягатися, навіть найбезпечнішим та найбезобразливішим способом, а про скандали з Угорщиною та Польщею годі й казати. Зброю в останні тижні можна було побачити, яку ми маємо і яким чином. Хизуватися кредитом - це теж щось.Як енерджайзер він по країні за держкошт свої агітпроповіді робить та від НацКорпусу тікає, це є. Ще й на вєртольотику літає, бо це ж треба за один день і в АТО попіаритися, і на Західну Україну побрехати того ж дня встигнути.Мені так подобається, коли прихильники Петрика розповідають про олігархів, забуваючи, хто є сам Петрик. Чи не олігарх часом? Кому з інших олігархів, крім Коломойського, стало погано при його правлінні? Ахметову? Косюку? Фуксу зі славнозвісним метро по 8 грн? Пінчуку? Самому Порошенку? Та аж ніяк.Я не є його прихильником, хоча роздумую й над ним, як тим, кому віддати голос, але у другому турі "Порошенко-Зеленський" обов'язково віддам голос за Зеленського. Крім Зеленського є ще цікаві кандидати, хоч Кошулинський, хоч Смєшко, та навіть Гриценко, а може кому ще інший кандидат до душі. Про тих, хто збирається підтримувати Петрика після всіх тих мерзотних подій, які відбулися, промовчу. Мабуть, то і є товариство прихильників теорії пласкої Землі.Ото ж що "типу", яскраво ілюструєте сьогоднішній стан справ. А особливо незалежні СБУ та ГПУ.Цікаво, де Ткач у своєму пості про порохоботів згадував? То, можливо, вони вам ввижаються?Проходьте на здоров'я, самі ж постите вкиди, а потім дивуєтеся відповідям на них.
Цитата: Xottabi4 від Березень 15, 2019, 13:05:10
Я спокоен как удав, просто ответил человеку на его пост. Эта тема для того же и создана, чтобы поддерживающие разных кандидатов спорили здесь, обсуждали что-то.
Обсуждать то можно, но не забывай что на данный момент ты на этом сайте публично обозвал президента страны клоуном и вруном. Это не обсуждение. Поэтому успокойся.
  •  

Xottabi4

Каким образом это не обсуждение? Это не "обозвал", это констатация факта. Он никогда не врал? Врал. Значит, врун. По поводу клоуна - где я написал, что Порошенко клоун? Я написал, что кавычки перед словом клоун ни к чему,  не стоит перекручивать.

Цитата: admin від Березень 15, 2019, 13:46:58
публично обозвал президента
Это ещё по-божески, на Фейсбуке почитайте, как его "публично обзывают".  :whistle:
  •  

admin

Цитата: Xottabi4 від Березень 15, 2019, 13:50:52
Каким образом это не обсуждение? Это не "обозвал", это констатация факта. Он никогда не врал? Врал. Значит, врун. По поводу клоуна - где я написал, что Порошенко клоун? Я написал, что кавычки перед словом клоун ни к чему,  не стоит перекручивать.
Это ещё по-божески, на Фейсбуке почитайте, как его "публично обзывают".  :whistle:


Констатация факта ... хе, хе, далеко не всё так просто. Впрочем можно зайти с другой стороны. Ты никогда не врал? В жизни? Или Зеленский никогда не врал? Тогда давай писать про всех вруны. Таким образом, Xottabi4 припёрся на форум и чего-то наврал....
Слово без кавычек = слово.


Мы не фейсбук.

Цитата: Xottabi4 від Березень 15, 2019, 13:45:24
Как можно путать эти понятия, если они из разных "вселенных"? Популизм - это пообещать завтра разработать космолёт на Марс. А демократия - это возможность дать выбрать того, кто это обещает или возможность высказать то, что думаешь. Это же совсем разные вещи.
Попули́зм (от лат. populus — народ) — политика, апеллирующая к широким массам и обещающая им скорое и лёгкое решение острых социальных проблем.
Если просто обещать популистические вещи (например ничем обоснованные зарплаты) и идти с этим на выборы то можно выиграть выборы, и гипотетически выбор вроде и был особенно по сравнению с тем кто этого не обещал, но практически это не демократия так изначально был обман потому  как нету следующей составляющей демократии:
Назначение лидеров управляемыми ими людьми происходит путём честных и состязательных выборов.
  •  

Xottabi4

#178
Так-то у слова "брехати" в украинском языке два значения, угадайте, в каком значении было использовано это слово  :20:
Цитата: admin від Березень 15, 2019, 13:46:58
публично обозвал президента страны клоуном
Цитатазавдяки верховному "клоуну"
Где тут вспоминается чья угодно фамилия? Не знаю, почему при словосочетании "верховный клоун" вам на ум приходит президент. Наверное, это что-то да значит...
Цитата: admin від Березень 15, 2019, 13:59:11
нету следующей составляющей демократии:
Назначение лидеров управляемыми ими людьми происходит путём честных и состязательных выборов.
Как же нет? А 31-го что будет? Честные выборы - это отсутствие подтасовок и фальсификаций, а не отсутствие популизма. Так что это вновь несвязанные вещи.
  •  

admin

И пока не забыл, обсуждение это что-то вроде Вася предложил поднять зарплату на хх% за счет увеличения НДФЛ а Петя на ху% за счет увеличения минимален ФОПов. Что лучше?
Что-то ничего близкого здесь не видно.
  •