Вибори 2019

Автор Don_Andrey, Серпень 13, 2018, 09:26:39

Попередня тема - Наступна тема

Formally 20

Пресс-конференция в Укринформе началась
  •  

kotenko.

Зеленський і Порошенко, попередньо. Бачив нерадісні обличчя ведучих ТСН.
#наташанемішай
  •  

krasaffcheg

Очікувано, у Тимошенко є свій екзит-пол, де у неї 20%, у Зеленського - 27%. А у Порошенко - 17%.
Національний екзит-пол дає Зеленському 30%, Порошенку - 17%, Тимошенко - 14%.

"Завжди друга" не може змиритися з тим, що може стати третьою.
  •  

kotenko.

Уже заявила про фальсифікації. В моєму селі голосували мало. А села - це ядерний електорат Юлі. Мати, як результати дізналася, зразу за Корвалмент.
#наташанемішай
  •  

krasaffcheg

При цьому, екзит-пол ТСН дає Порошенку ще більше - 18,5%. За незмінних 14% у Тимошенко і 30% у Зеленського.
  •  

krasaffcheg

#245
Екзит-пол 112-го:
Зеленський - 30,7%, Порошенко - 18,6, Тимошенко - 14%. 

Всі проти Тимошенко.
  •  

asdef78

не знаю что и думать... слова Зеленский и президент в одном предложении у меня не укладываются в голове. 

krasaffcheg

Людина нічого не тямить ні у державному управлінні, ні у розділенні повноважень. У нього немає чіткої програми. На дебати замість нього ходить Разумков. Цікаво, хто ж замість Зеленського буде керувати країною... А люди голосують протестно за медійне обличчя. Сумно.

І у другому турі, ймовірніше за все, виграє Зеленський. Бо у Порошенка антирейтинг непорівняно вище.
  •  

sanyo

У нас народ любит по приколу голосовать-сначала за янека потом за Зэ.А потом удивляется почему в стране жо...
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

fediv

Дивлюсь на обговорення виборів на цьому форумі і ще на досить великому українському автофорумі. Я вас всіх оптом не розхвалюю, і не роблю компліменти чоловікам, але можу сказати, що на цьому форумі багато думаючих людей, а на автофорумі багато просто людей. Тимчасові емоції не дають їм можливості думати.
Жаль, але треба це прийняти. Жили з 2010 року по 2014 під зеком, тепер будемо під дурнуватим клоуном. Кілька "вірних друзів" з 95 кварталу отримають державні посади.
  •  

Don_Andrey

Из одного избирательного пункта в Днепр. области, после подсчета голосов - Бойко 28%, Зеленский 27, Ляшко 14, Порошенко 6, Тимошенко 7, Смешко 5, Вилкул 4. Такие дела.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

admin

Цитата: fediv від Квітень 01, 2019, 09:56:56
Жили з 2010 року по 2014 під зеком, тепер будемо під дурнуватим клоуном. Кілька "вірних друзів" з 95 кварталу отримають державні посади.
Київ навіть Льоню Космоса пережив. Нажаль часі зараз більш скрутні.
  •  

Djundich

#252
Цитата: fediv від Квітень 01, 2019, 09:56:56
Дивлюсь на обговорення виборів на цьому форумі і ще на досить великому українському автофорумі. Я вас всіх оптом не розхвалюю, і не роблю компліменти чоловікам, але можу сказати, що на цьому форумі багато думаючих людей, а на автофорумі багато просто людей. Тимчасові емоції не дають їм можливості думати.
Жаль, але треба це прийняти. Жили з 2010 року по 2014 під зеком, тепер будемо під дурнуватим клоуном. Кілька "вірних друзів" з 95 кварталу отримають державні посади.
Судя по голосованию в этой теме на форуме, просто остальные не видят смысла что либо писать по этому поводу вообще.
Вот и создается у Вас обманчивое впечатление. 
После получения окончательных результатов голосования 31.03.19г. можно будет провести еще одно с двумя финалистами.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

Результати голосування  В межах закордонного виборчого округу
https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp312pt001f01=719.html
Причём количество проголосовавших стало меньше по сравнению с 2014м
https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2014/wp001.html
  •  

Djundich

Слава богу этот округ ничего не решает.
А вот в целом по Украине.
https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp300pt001f01=719.html
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •