Вимкнення аналогу від 1 серпня 2018 року

Автор kram2000, Липень 31, 2018, 21:57:27

Попередня тема - Наступна тема

Qolo

#30
ЦитатаГоловний юрист групи «1+1 медіа» Тетяна Смирнова просила Нацраду не позбавляти телеканал «2+2» аналогової ліцензії, оскільки в юридичної особи ТОВ «Гравіс-кіно», на яку записана аналогова ліцензія «2+2», немає цифрової ліцензії і де-юре це регіональний телеканал. Цифрова загальнонаціональна ліцензія каналу «2+2» записана на іншу юридичну особу – ТОВ «Ріал естейт ТВ». Члени Нацради пояснили своє рішення тим, що фактично в цифровому ефірі «2+2» присутній, хоча аналоговий і цифровий телеканали – це й різні юридичні особи. Представниця «1+1 медіа» звернула увагу на те, що в «2+2» є частоти в Криму, щодо яких тривають міжнародні судові спори (але деталі судового спору не розголошують з міркувань конфіденційності). Відтак, Нацрада вирішила, що аналогова ліцензія «2+2» втрачає чинність за винятком передавачів у Криму.
https://detector.media/rinok/article/140555/2018-08-29-natsrada-viznala-nechinnimi-analogovi-litsenzii-39-telekanaliv/

ну, а кто виноват, что Плюсы в течении лета не удосужились переоформить лицензию "Гравис-Кино" под "Бигуди"  :whistle:
 •  

vital-fm

 •  

Qolo

но у УНИАНа есть цифровая лицензия в несуществующем МХ-4
 •  

Formally 20

"1. Діряве покриття цифрового ТБ в області. Точний відсоток дірок сказати не можу, але карта просто жахає. Нині суспільні телеканали UA: Перший та обласний Канал "Кіровоград" залишилися для багатьох мешканців єдиними доступними ефірними телеканалами вза-га-лі, бо в цифри значно менше покриття. Так триватиме до 31 грудня цього року, згідно з уточненим сьогодні Урядом Планом використання радіочастного ресурсу, а потім канали НСТУ з ефіру зникнуть. Там де нашого аналогового мовлення немає (а таких місць в області чимало) — залишається тільки супутникове ТБ із засиллям російських каналів, ну й інтернет. Сподіваюся, держава таки змусить Зеонбуд добудувати свою мережу цифрових передавачів, інакше дірки в покритті "заповнить" Росія на супутнику, і як наслідок ми отримаємо "дірки" в головах наших громадян."
https://www.facebook.com/vadms/posts/2190845500957812
 •  

asdef78

Покрытие Т2 в Украине даже больше чем того хотели бы медиагруппы. Никто не скрывает, что ставить передатчики для сел никто не планирует. Заставить? Это как? Оплатите все расходы по установке оборудования и платите за трансляцию - будет Т2 на каждом сельском столбе. А если денег нет, то пусть ставят тарелки. Такие реалии капиталистического мира в котором мы живем.
 •  

mikhail

Вчора на рівне 1 був ефір присвячений переходу на цифру. Там дзвонили люди з самого рівного і білої криниці і кричали що у них нічо не приймає
 •  

pavlo_r

А ці люди не пробували замість гівна і палок підключити нормальну антену?
 •  

kram2000

 •  
  Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Цитата: Qolo від Серпень 30, 2018, 00:22:48
но у УНИАНа есть цифровая лицензия в несуществующем МХ-4
Тут би можна було зробити, як з відіконом, ліцензія є - мовлення ще нема
 •  

Qolo

Цитата: vital-fm від Серпень 30, 2018, 15:43:43
Тут би можна було зробити, як з відіконом, ліцензія є - мовлення ще нема
Все равно не особо рационально бы это выглядело.

Кстати, в эфире "Рады" появилась бегущая строка о начале вещания в Т2 с 1 сентября.

PABEDUN

Цитата: pavlo_r від Серпень 30, 2018, 11:49:50
А ці люди не пробували замість гівна і палок підключити нормальну антену?
Легко сидіти і щось казати! І думати що всі навколо або дурні або жлоби які не можуть антену купити!
Не все вирішує антена і слова! Наприклад в місті Сновськ, відстань по прямій до Чернігова 56 км і до Холмів 48. Всюди ліс і важко щось приймати, але це ще півбіди!!! Дуже "розумні" і великі "професіонали" прорахували частоти, по яким 1 і 4 мультиплекс мовлять на ОДНАКОВІЙ ЧАСТОТІ і в Чернігові і в Холмах! Це просто тупо і прийом цих мультиплексів неможливо забезпечити нормально! Антена Волна 2-24, висока щогла, якісний тюнер та кабель! Але це питання не вирішує. І це один з прикладів! Сновськ ще далеко не самий жахливий населений пункт в Україні по якості Т2. Я вже писав свою думку про підхід до цифрового ТБ в Україні, але мене ледве не звинуватили в серпаратизмі, бо навів у приклад росію))) Мало що в нашій державі робиться дійсно якісно і "на повну". Хюндай пустили - рейки не поклали нормальні, Т2 збудували - покриття і канали в мультиплексах бажають кращого...Прикладів мільйон. Лише надія на краще в майбутньому
 •  

kotenko.

http://nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2035907
Слухайте з 1:00, там про Кіровоградщину, де в трьох нас. пунктах нема прийому Т2, але там в основному все ловлять через тарілку. Ідеальна аудиторія для Viasatу і Екстри.
Ефір за вівторок.
#наташанемішай
 •  

Ilya

Цитата: PABEDUN від Серпень 30, 2018, 21:31:57
Легко сидіти і щось казати! І думати що всі навколо або дурні або жлоби які не можуть антену купити!

Полностью согласен с pavlo_r. У меня город находится в зоне уверенного приема с двух городов и до сих пор слушаю всякие байки про невозможность приема Т2. Но в итоге основной проблемой оказывается, в 90-95% случаев, антенна и кабель.
 •  
  Подякували за цей пост: pavlo_r

admin


Цитата: PABEDUN від Серпень 30, 2018, 21:31:57Хюндай пустили - рейки не поклали нормальні
експерта за 56 та 48 км видно :D
 •  

PABEDUN

#44
Цитата: Ilya від Серпень 30, 2018, 22:28:17
Полностью согласен с pavlo_r. У меня город находится в зоне уверенного приема с двух городов и до сих пор слушаю всякие байки про невозможность приема Т2. Но в итоге основной проблемой оказывается, в 90-95% случаев, антенна и кабель.
Если Вы считаете, что город, который находится на примерно одинаковом расстоянии от двух городов-ретрансляторов и передатчики вещают на ОДИНАКОВЫХ ЧАСТОТАХ можно назвать "зоной уверенного прийома", то наверное именно такие специалисты и строили сеть Т2!
Такие умные эксперты как на этом форуме видимо и просчитывали частоты, мощности передатчиков и плотность их установки. Ума хватает только на то, чтобы считать себя "крутым", а людей принимать за дураков и слабоумных, которые якобы антенну не способны установить. Самооценка аж смайликами прёт.  Только помните: профессионал никогда не позволит себе смеяться или унижать рядового человека. Так что понятен уровень тех, кто тут "эксперт".
Либо Вы и правда самовлюбленные и очень "умные" специалисты, либо просто проплаченные тем же Зеонбудом!
Посмотрите на подход, на карту покрытия и главное на ОТЗЫВЫ людей касаемо цифрового ТВ в Беларуси, России и т.д. Или там у людей руки другие? Или антенны не те? Или может просто сделано все нормально?
А потом после сравнения не забудьте назвать меня сепаратистом, дураком и можете даже забанить. Я не расстроюсь. Тут делать нечего. Танцуйте дальше хоровод вокруг передатчика Зеонбуда и радуйтесь крутому Т2 в Украине))) 1 сентября будет очень много людей, которые дадут понять, что лажа весь этот Зеонбуд и его цифра
 •