Війна в Україні та хибні марення одного кремлівського карлика

Автор ass1995, Лютий 24, 2022, 05:43:29

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

Вже тривалий час рідко заходжу в мордокнигу, хіба що в Messenger залипаю.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

admin

https://site.ua/kirill.danilchenko/oborona-mariupolya-i0o6k52
и тут проскальзывается, что с запада нападения не ожидали...но как так, ведь везде говорилось об атаке из Крыма
  •  

US7IGN

Цікаво, чи правда

В ефірі одразу трьох хвиль Санкт-Петербурга прозвучали гімн України та антивоєнні пісні. Місцеві жителі насолоджувалися українськомовними треками понад дві години. Як видно з лайків, користувачам РФ вони сподобалися.

Про це повідомляє Telegram-канал "Супер".

"Ще не вмерла України", "Ой на лузі червона калина" та подібні пісні про непереможність нашої країни прозвучали в ефірі радіостанцій "Ретро ФМ", "Дорожнє" та "Нове радіо".

"На трьох пітерських радіостанціях (Ретро ФМ, Дорожнє і Нове радіо) більше двох годин на репіті крутили українські та антивоєнні композиції. Чудова акція", – сказано в повідомленні.

https://donpatriot.news/article/u-rosiyi-po-radio-translyuvali-ukrayinsku-muziku
  •  

sen

Ну там на відео запис з якогось сайту який транслює радіо. Цілком можливо що саме на цьоме сайті і була наша музика, а от що це було саме в етері цих станцій я сумніваюсь.
  •  

vital-fm

  •  

sen

Ну судячи з відео - точно ні.

На відео там радіо грає з сайту "Новое радио".

Якщо це чисто на сайтах подмінився етер,  то це не таке і диво. А от якщо і в FM, то цікаво.
  •  

DVB

Ну, технічно, це можливо. А от практично, я дуже сумніваюсь, стосовно 2 годин по трьом радіостанціям, та щей в пітері. Там все моніториться і в крайньому випадку, вже на останній ланці, люди які чергують на РТПЦ, просто відключили б передавачі. Але там ще до передавачів є кому відключити. В них, на відміну від наших мовників, в студіях навіть вночі чергують співробітники, які моніторять що йде в ефір. Я вже не кажу, про спецслужби. Тому, навіть вночі, таке б не пройшло, в день, тим більше. А в онлайні, на не офіційних сайтах мовників, думаю це навіть початківці хакери зможуть зробити.
  •  

sen

Я теж з цим погоджуюсь.

І я навіть не певен що це не фейк. Цю новину тиражують всі сайти - але єдине підтвердження - це який ТГ канал "Супер" невідомого походження. І одне дивне відео на ньому.

Я таке ж саме можу легко зняти.
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

Андрій2

#113
Херсонская область со вчерашнего дня без мобильной связи! Все три оператора отключены!  :evil:

Проводной интернет у некоторых провайдеров уже рашистский!  :-( Подошёл сейчас со смартфоном к одному из кафе, в котором работал открытый Wi-Fi, а здесь уже с сегодняшнего дня рашистский интернет (провайдер на сайте 2ip.ua определяется как Rusinvesttelecom).

Печаль полная!
Херсонщина - це Україна!
Смерть окупантам!
  •  

игорь88

Цитата: Андрей2 від Травень 31, 2022, 10:22:03
Херсонская область со вчерашнего дня без мобильной связи! Все три оператора отключены!  :evil:

Проводной интернет у некоторых провайдеров уже рашистский!  :-( Подошёл сейчас со смартфоном к одному из кафе, в котором работал открытый Wi-Fi, а здесь уже с сегодняшнего дня рашистский интернет (провайдер на сайте 2ip.ua определяется как Rusinvesttelecom).

Печаль полная!
Я так понимаю, все идет к тому, что украинских операторов вообще полностью и на постоянку отключат, а предложат взамен Феникс или как там оно называется. Или как вариант российских, если все идет по сценарию Крыма. Это жесть полная, на уведомления по sms своего номера сейчас привязано очень многое начиная от гугл-аккаунта со всеми паролями до платежных систем, банков и различных сервисов. Хоть я и не с окупированной территории, но думал накануне на эту тему.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

sen

Это да, и естественно не будет роуминга. При поездках в нормальные страны есть роуминг и смс (да и звонки, хотя и не всегда бесплатно) без проблем принимаются.

Как вариант - сейчас почти все системы предлагают идентификацию через специальные приложения, это позволяет избежать использованя номера телефона для двухфакторной идентификации.
  •  

DVB

Можна зареєструвати віртуальний номер в Лайфсел. Встановити мсенджер Bip на телефон і користуватись через інтернет.
  •  

IANDROCOM

Цитата: DVB від Травень 31, 2022, 14:02:45
Можна зареєструвати віртуальний номер в Лайфсел. Встановити мсенджер Bip на телефон і користуватись через інтернет.
Bip можуть заблокувати, разом з VPN (недавно на росії вже були такі тестування).
  •  

BanderaTV

Цитата: DVB від Травень 31, 2022, 14:02:45
Можна зареєструвати віртуальний номер в Лайфсел. Встановити мсенджер Bip на телефон і користуватись через інтернет.
Крім цього є ще схоже рішення в ІТ. IT Phone - називається.
  •  

TV-Ukr

Цитата: sen від Травень 30, 2022, 18:40:04
Цю новину тиражують всі сайти - але єдине підтвердження - це який ТГ канал "Супер" невідомого походження.
Чекаю реакцію Детектор медіа на це. А то лише ЄН критикують, бо вони іноді беруть інфу з недостовірних джерел.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •